Šių patiekalų ragauti atvyksiančios seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės pripažins, kad atsiradus vaikams, jų pačių mityba taip pat pasikeitė, rašoma pranešime spaudai. Nors moterys, o ypač Ineta, mėgsta pasilepinti egzotiškais gastronominiais šedevrais, visgi dėl vaikų tenka rinktis ir gaminti paprastesnius patiekalus.

„Gimus vaikams maisto racionas pasikeitė kardinaliai. Mūsų šeimoje mes mėgstame rytietišką virtuvę, valgome labai aštrų maistą. Tačiau gimus vaikams ant pietų stalo nugulė maltinukai, kotletukai ir visa kita, kas yra tinkama vaikams“, – laidoje pasakos Ineta.

Ragaudamos Mamos dienai skirtus laidos šefų ruoštus patiekalus, merginos prisiminė ir savo vaikystę. Irūna neslėpė, kad jųdviejų mama visuomet stengėsi rinktis ekologiškus produktus, gaminti sveiką ir pilnavertį maistą, tinkantį augančio vaiko organizmui.

„Maltinukai ir kotletukai man labai siejasi su mano pačios vaikyste, nes mama turi tokį firminį patiekalą teftelukai – maži kotletukai, kuriuos noriu išmokti pagaminti ir savo vaikams. O be jų, tai blynai su naminėmis uogomis ar uogienėmis ir sriubos. Kol lankydavome mokyklą, pamenu, kad namuose kasdien būdavo po puodą naujos, šviežios sriubos“, – pasakos Irūna.

Nors sesių Puzaraičių gyvenimas nuo mažų dienų buvo pašvęstas darbui ir koncertams, Irūna ir Ineta neslepia, jog namuose jos turėjo gan daug laisvės. Galbūt todėl dabar savo namų taisykles palieka vyrų atsakomybei.

„Mes, kaip mamos, esame panašios į savo mamą, tad mūsų šeimose daugiau griežtumo turi tėčiai. Mes gyvenome gan laisvai, ką norėjom – tą darėm, bet mano šeimoje mano vyras turi paskutinį žodį, taip pat ir pas Irūną. Griežta linija ir taisyklės namuose yra labiau suformuotos ne mūsų pačių, bet mūsų vyrų“, – atviraus Ineta.

Pati prieš keletą metų vaikų darželį atidariusi Ineta puikiai supranta, kokią įtaką vaiko gyvenimui daro pilnavertė ir laiminga jo vaikystė. Vis tik, Ineta pripažįsta, kad šis sprendimas, atidaryti vaikų darželį, buvo vienas didžiausių darbų jos gyvenime.

„Kai persikraustėme į didelį namą užmiestyje, šalimais nebuvo lietuviškų ugdymo įstaigų ir tam, kad palengvinčiau savo bei aplink gyvenančių tėvų dalią, nusprendžiau imti ir padaryti didelį darbą savo gyvenime. Tai buvo vienas didžiausių mano darytų projektų, nes jeigu dabar reikėtų vėl viską pereiti nuo pradžių, nežinau, ar turėčiau tam jėgų“, – tvirtins Ineta.

Kokiais vaikystės prisiminimais pasidalins seserys Puzaraitės, kokias vertybes jos šiandien diegia savo vaikams bei kuris – Ilonos ar Dilano – patiekalas joms patiks labiau – sužinosime jau šį šeštadienį, nauju laiku 9 val. per TV3 televiziją!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės