Aktorius Ramūnas Rudokas prisiminė košmarą, kurį dėl jo populiarumo teko patirti artimiesiems. „Tai pats baisiausias dalykas, kuris yra atsitikęs man apkalbų lygyje. Vieną rytą žurnalistai parašė, kad Ramūnas Rudokas, tokių ir tokių metų gimimo, žuvo avarijoje tam tikroje vietoje Lietuvoje. Buvo pridėta mano nuotrauka. Perskaičiusi mama pateko į ligonę, vos ne infarktas. Paskui straipsnį išėmė, pasirodo, žuvo daug vyresnis žmogus, taip pat Ramūnas Rudokas. Žurnalistams sakau, gal atsiprašykite. O man atsako: mes ir taip jums reklamą darom“, – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo Ramūnas Rudokas.

Aktorė Inga Jankauskaitė, akylai sauganti savo asmeninį gyvenimą sako, kad populiarumo našta jos nevargina. „Susiduriu tik su gerais dalykais. Kai noriu būti neatpažįstama, taip ir padarau. Einu ten, kur nėra žmonių, – šypsojosi aktorė. – Lietuvoje žiūrovai, kad ir kaip mylėtų, ateitų gausiai į koncertus ar spektaklius, gatvėje elgiasi labai santūriai. Daug priklauso ir nuo tavo pačios elgesio – tu provokuoji ar neprovokuoji. Todėl nematau, kuo čia galima skųstis“.

Kad populiarumas padeda gyvenime, tvirtins aktorė Larisa Kalpokaitė. „Vairuoju ir mane sustabdo policija. Tuomet kaip tik rodė didelio populiarumo serialą „Nekviesta meilė“. Esu su kepure, žiema. Vyras sako: tik greičiau nusiimk kepurę. Nusiimu, plaukai pasklinda... Prieina policininkas, sako: ooo, ponia, baigėsi jūsų automobilio draudimas“. Ir paleido. Ačiū jam, buvo vienas tų atvejų, kai populiarumas padeda“.

Laidoje svečiavosi ir seniai viešumoje matyta dainininkė, kurią kadaise visi pažinojo kaip Sati. Dabar tapo Amaya Ray. Dainininkė sako, kad jos naujasis vardas reiškia „be iliuzijos“. „Mano gyvenimas visai kitoks nei kitų žmonių. Save jaučiu ir tapatinu kaip energiją, todėl man visai nesvarbu, kaip ji bus įpakuota. Kaip jaučiuosi tą akimirką, taip ateina ir vardas. Buvau Sati, Matangi, Iša, Akaša. Draugams sakau, gali vaidinti taip, kaip mane jaučia. Iki 19 metų buvau Violeta, paskui Sati, tai buvo gražus, kūrybinis etapas. Tiesa, gal šiek tiek apribotas pačiame apsireiškime, atrodė, kad aš kažkur ne čia, ne tam laike, negaliu drąsiai išreikšti, drąsiai kalbėti, nes nesupras, atrodys, kad esu fanatikė. Visada jaučiausi esanti kosminė sąmonė, dabar galima drąsiau apie tai kalbėti. Aš sujungiu vardus ir prasiplečiu per juos“, – laidoje kalbėjo Amaya Ray.

Aktorius Ramūnas Rudokas prisiminė situaciją, kai pradėjęs auginti pluoštines kanapes, buvo viešai vadinamas narkobaronu. „Jaučiuosi tarsi padaręs pirmąjį žingsnį link nuostabaus augalo, pluoštinių kanapių auginimo ir perdirbimo legalizavimo Lietuvoje. Augalo, kuris neturi kvaitulinės koncentracijos. Pradėjome verslą neprašę ir negavę jokių leidimų, atsivežę sėklų užsiauginom 6 hektarų plotą ir tai buvo precedentas. Mus pusę metų sekė policija, laukė, kol atvažiuos narkomanai pjauti galvučių. Bet ten visai kitaip tas augalas atrodo negu narktotinis, medicininis. Žodžiu, 6 hektarai narkotikų, situaciją valdo Rudokas. Atvažiavo kombainas ir padėjo kulti sėklas. Kombaino vairuotą su antrankiais uždarė į areštinę. Spaudoje pasirodė antraštės „Ramūnas Rudokas – narkobaronas“, – emocingai pasakojo R. Rudokas.

Kadaise itin populiarią grupė „ŽAS“ lydėjo skandalai, kuriuos specialiai kūrė grupės nariai. Laidoje Linas Zareckas-Choras prisiminė vieną įspūdingiausių ŽAS skandalų. „Siekėme būti skandalistais, tai mums leido būti pamišėliais, būti brandžiame prote, daryti nesąmones ir iš to juoktis. Mėtėm fotelius iš viešbučio 7 aukšto Palangoje, daužėm veidrodžius sporto rūmuose, buvo rokenrolas. Labai smagu, kad galėjom daryti dideles nesąmones. Pamenu, kaip televizijos laidoje „Be proto“ norėjom patirti, ką reiškia būnat suaugusiu myžti į kelnes. Nusipirkom alaus, nuvažiavom į pirtį, pasijungėm kameras. Gėrėm gėrėm tą alų, nes, patikėkit, būnant brandžiam žmogui nėra lengva prisiversti šlapintis į kelnes“, – šypsojosi Linas.

Ar sunku gyventi jaučiant nuolatinį dėmesį? Ir ką daro tos žvaigždės, kurios jo neištveria? Darbo užkulisiai ir asmeninės dramos bei komedijos – „KK2 penktadienyje“ šį vakarą, 19.30 val., tik per LNK.

Pluoštinių kanapių auginimo pradininkas Ramūnas Rudokas:

Juokingiausias skandalingosios grupės „ŽAS“ poelgis:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės