„Nesitikėjau visiškai nieko ypatingo – Jevgenijus man tik pasakė, kad turiu penkias minutes susiruošti, nes tuoj važiuosime žiūrėti pasirodymo į delfinariumą“, – braukdama ašaras delfinariume atskleidė laiminga būsimoji nuotaka.

Nieko neįtarianti moteris su mylimuoju nugalėjo loterijoje, ir „Delfinai ir žvaigždės“ vedėjai Marijus Žiedas bei Gabrielė Martirosianaitė pakvietė juos ant scenos, kur su trenerių pagalba pora galėjo paglostyti delfinus. Tačiau netrukus prasidėjo fantastiškas šou su būriu šokėjų ir delfinų pasirodymais, kurį vainikavo Jevgenijaus piršlybos.

„Visada norėjau padaryti ką nors nestandartiško, o kai pasitaikė tokia proga, negalėjau jos praleisti“, – atskleidė vyras.

„Tą dieną išvis negalėjau atsigauti“, – susijaudinusi pasakojo būsima nuotaka. „Maniau, bus eilinė diena, vėliau delfinariume nudžiugau, nes galvojau, kad laimėjome kokį nors prizą loterijoje... Pasirodo, apie Jevgenijaus planus žinojo ir grupė mūsų draugų, kurie kartu vyko į delfinariumą. Šaunuoliai, kad visi sugebėjo išsaugoti paslaptį!” – džiaugėsi Julija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)