Pirmojo sezono nugalėtoja tapo Giedrė Vokietytė. Moteris pasakoja, kad dalyvavimą projekte visuomet prisimena su šypsena. Giedrė nesitikėjo pasiekti superfinalo, todėl dar nė neužlipusi į sceną jautė didžiulį jaudulį ir nesuvaldė ašarų. Įveikti emocijas padėjo pokalbis su teisėju Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, rašoma spaudos pranešime.

„Po projekto tapau atpažįstama. Dėl to pas mane besimokantys studentai net šiek tiek jaudinosi! O šiuo metu dirbu su žirgų reabilitacija. Pasitaiko, kad atvažiavę klientai mane atpažįsta, sako, kad už mane balsavo“, – pasakoja pirmojo „X faktoriaus“ nugalėtoja.

Antrojo sezono nugalėtoju tapo tuo metu 21 metų Žygimantas Gečas. Atlikėjas neslepia – tai buvo laikas, kai iš gyvenimo norėjo semti viską. Projekte jis susipažino su scena, žinomais žmonėmis, o laimėjimo momentą Žygis įvardina kaip vieną geriausių jauno žmogaus gyvenime. Žygis projekte taip pat sutiko ir savo būsima žmoną Anželą Adamovič. Dalyviai po kelių metų sukūrė šeimą, augina sūnų.

Dabar muziką savo gyvenime Žygis ir toliau vadina malonumu – jis rašo dainas, veda renginius. Tiesa, vaikinas įspėja būsimus šių metų nugalėtojus – su prizu būtina elgtis atsakingai!

„Laimėjimas man reiškė labai daug. Gavau labai daug dėmesio – tiesa, su juo ne visada mokėjau tvarkytis. Atsirado netikrų draugų, kurie norėjo su manimi bendrauti. Galėjau sau leisti įsigyti dalykų patogesniam gyvenimui – nusipirkau automobilį, kompiuterį, telefoną. Žinojau, kad reikia pinigus įdarbinti, bet buvau per jaunas tą padaryti“, – kalba Žygis.

Trečiasis sezonas tapo lemtingu Monikai Pundziūtei-Monique. Talentinga mergina žiūrovus papirko išskirtiniu balsu bei jausmingais pasirodymais. Po laimėjimo M. Pundziūtė pasivadino Monique ir ėmė džiuginti gerbėjus savo hitais. Mergina šiuo metu įvardijama kaip viena populiariausių šalies atlikėjų, pati kurianti dainas. Monique kūrinius ko gero žino visi lietuviškos muzikos gerbėjai, o į jos koncertus susirenka minios.

Ketvirtajame sezone pergalę išplėšė Iglė Bernotaitytė. Marijampolietė pelnė simpatijas jaunatvišku maksimalizmu. Po laimėjimo Iglė pasirinko muzikos kelią bei gerbėjus džiugino dainomis. Mergina projekte susibičiuliavo su savo mokytoju Sauliumi Prūsaičiu. Iglė ir populiarus atlikėjas klausytojus vis nudžiugina bendromis dainomis, kurios tampa hitais. Šiuo metu Iglė koncertuoja, o taip pat yra žinoma influencerė.

Penktasis sezonas tapo sėkmingas grupei „120“. Aktorių duetas kiekvieną savaitę stebindavo ir linksmindavo žiūrovus. Tačiau grupės narys Šarūnas Januškevičius tikina, kad dėl to reikėjo daug ir nuosekliai dirbti. Būtent tai atnešė gerus rezultatus. Jis su šypsena veide prisimena, kai Dovydas juokais pasakė, kad filmavimo dieną yra Šarūno gimtadienis. Žiūrovai ir teisėjai dainavo gimtadienio dainą, o duetas sunkiai tramdė juoką.

„Tokių šmaikščių prisiminimų yra labai daug. Esu azartiškas žmogus – mėgstu žaisti, mėgstu laimėti. Tai man buvo tarsi žaidimas. Tokie pasiekimai yra įdomus taškas asmeninėje biografijoje. Į mus atsisuko nemažai akių – patyrėme, ką reiškia turėti savo auditoriją...“, – pasakoja Š. Januškevičius.

Šeštame sezone sublizgėjo „Good time boys“. Rokeriai pasižymėjo stipriu vokalu bei tuo, kad nepriekaištingai perdainuodavo „Queen“ dainas. Energingi pasirodymai atnešė pergalė – rokeriai pelnė 15 tūkst. eurų. Šiuo metu grupę ir toliau galima matyti scenoje, jie papildomai koncertuoja privačiose šventėse.

Septintasis sezonas tapo sėkmingas Mildai Martinkėnaitei. Galingo vokalo savininkė dalyvavimą projekte prisimena kaip nuolatinį darbą, nerimą ir jaudulį. Taip pat, kaip neapsakomą rūpestį ir nuoširdumą iš projekte dirbančių žmonių.

„Laimėjimas projekte man yra didžiausias pasiekimas gyvenime, kurio nebūtų be begalinio žiūrovų palaikymo. Nemoku to išsakyti žodžiais, bet per „X faktorių“ sulauktas dėmesys, žinutė ir gražūs žodžiai yra mieliausia, kas man nutiko. Tai – varomoji jėga, įrodymas, kad esu verta būti scenoje. Muzikos mano gyvenime netrūksta – tik iš TV ekranų pasirodymai persikėlė į privačius vakarėlius. Kuriu muziką, koncertuoju ir gyvenu lydima muzikos“, – pasakoja ji.

„X faktorius. Žvaigždės“ projektą laimėjo Milita Daikerytė. Žinoma vizažistė bei grožio salonų savininkė dainavo paauglystėje, o vėliau kuriam laikui muziką pamiršo. Tačiau po dalyvavimo projekte ji ir vėl grįžo į sceną. Milita su malonumu koncertuoja privačiose šventėse ir taip paįvairina darbą grožio pasaulyje.

Devintasis sezonas tapo sėkmingas grupei „Mando“. Lietuvio ir prancūzo duetas nuo pat pirmojo finalo tapo žiūrovų itin mėgiamu. Šiuo metu Antoine Wend toliau vysto savo karjerą kaip solo atlikėjas, o Mindaugas Pundzius jam akompanuoja koncertuose.

Laimėtus pinigus „Mando“ pasidalino lygiomis dalimis – A. Wend savo dalį išleido muzikai. Atlikėjas pasakoja, kad projekte pramoko, kaip valdyti balsą bei dirbti su savo kūnu. Taip pat jis paaugo ir kaip menininkas, ir kaip asmenybė.

„Laimėjus projektą koncertavau visoje Lietuvoje. Dainuoti žmonėms, pasirodyti jiems, susitikti – tai yra priežastis, kodėl aš prabundu. Turėjau šansą susipažinti su talentingais žmonėmis. Vienas iš jų – prodiuseris Titas Astafas. Kartu mes parašėme dvi dainas“, – pasakoja prancūzas, gyvenantis tarp Vilniaus ir Paryžiaus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją