Seimo narys, konservatorius Antanas Matulas neseniai išgarsėjo savo asmeninėmis gyvenimo dramomis. Po 30 bendro gyvenimo metų jis išsiskyrė su savo žmona ir trijų sūnų mama Nijole Matuliene bei vedė 14 metų jaunesnę padėjėją. „Šeimoje man trūko artumo, šilumos, dažnai pykdavomės“, - prisipažino Seimo narys.

Sukritikuotas dėl santykių su jaunesne moterimi, Antanas Matulas atšovė: „Ką jūs galite žinoti kokie velniai dėsis jūsų galvoje, kai jums sueis 50 metų.“ Seimo nariui per ateinančius rinkimus teks konkuruoti su savo buvusia žmona Nijole.

Politikas piktinosi klausinėjamas apie asmeninius santykius ir užsiminė apie kylančios politikos žvaigždės romaną su gerokai jaunesne bendrapartiete. „Kodėl jūs domitės mano skyrybomis ir santuoka, kai panosėje, dorumą ir vertybes deklaruojantis kandidatas į Seimą žmoną išsiuntė užsienin, o pats rezga romaną su partiete?“, - rėžė Seimo narys.

„Ar jūs nemanote, kad dvejos skyrybos gali pakenkti jūsų šansams patekti į Seimą?“, - kandidato į Seimą Žilvino Šilgalio paklausė Rūta Mikelkevičiūtė. Žilvinas po šio klausimo ryžosi atlikti viešą išpažintį. Du kartus išsiskyręs vyras neseniai pristatė naują gerokai jaunesnę savo draugę Kristiną. Politikas prisipažino, kad santykiai su Kristina užsimezgė dar gyvenant santuokoje su buvusia žmona.

Seimo narys Jonas Pinskus kadaise po trylikos bendro gyvenimo metų paliko savo pirmąją žmoną dėl septyniolika metų jaunesnės savo asistentės Živilės. „Pirmoji mano žmona buvo namų šeimininkė. Šeimos modelis buvo toks: aš atnešu pinigus, o ji rūpinasi namais ir nedirba. Živilė atsirado todėl, kad nebuvo nei ryšio, nei šilumos su pirmąja žmona, susvetimėjom. Susipažinus su Živile, atsirado tai, ko man trūko šeimoje", - išpažintį atliko kandidatas į Seimą. Politikas prisipažino, kad labiausiai jį sužavėjo Živilės Pinskuvienės jaunystė ir grožis.

Žurnalistė Vilma Danauskienė įsitikinusi, kad rinkėjai privalo žinoti politikų asmeninio gyvenimo detales. Juk jie sprendžia šeimos apibrėžimą įstatymuose ir rodo pavyzdį visuomenei. Atviros politikų skyrybų, vedybų, neištikimybės ir paklydimų išpažintys, bei rinkiminių pažadų patikrinimas - jau šį ketvirtadienio vakarą, 19 val. 30 min. LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)