„Daug kur mus kartu yra kvietę dalyvauti: ir dainuoti, ir žaisti, bet Ainius nesutikdavo. Televizija ir pramogos ne jam. Jis – perfekcionistas, nesiima to, kam negali atsiduosi visa širdim. Jis mielai leidžia laiką sportuodamas arba prie knygų. Ir šį kartą nebuvo lengva jį įkalbėti. Labai džiaugiausi, kai sutiko dalyvaut žaidime“, – sakė ji.

Šeštadienį Vaida žengs į Dalios Belickaitės užduočių aikštelę, o sūnui Ainiui teks pasitikrinti žinias su Rolandu Mackevičiumi, rašoma spaudos pranešime.

Vaida Genytė su sūnumi

„Aš busiu atsakinga už sportą, o Ainius – už protą. Aš juo besąlygiškai pasitikiu. Jis – dvyliktokas, tikrai daug mokosi ir daugiau už mane žino“, – pasididžiavimo neslėps scenos diva.

„Palyginus su tuo, kaip mama atrodo ir kiek ji sportuoja, sakyčiau, kad figūra jai tikrai Dievo duota“, – juokaudamas apie mamos galimybes sportinėse užduotyse kalbės Vaidos sūnus Ainius.

Vaidos ir Ainiaus tandemas susitiks su naujai iškeptais sužadėtinais – aktore ir dainininke Austėja Lukaite ir jos antrąja puse, vienu stilingiausiu Lietuvos vyrų – Pauliumi Stumbra. Taip pat jiems teks susigrumti su psichologe Rūta Naugžemyte ir jos bičiuliu paramediku Dmitrijumi Zavadsku.

Paulius Stumbra

Ilgus metus po visą Lietuvą su koncertais keliaujanti scenos karalienė Vaida Genytė šiais metais metė sau dar vieną iššūkį – po ilgų bandymų pagaliau išlaikė vairavimo egzaminus ir įgijo teisę vairuoti.

„Nusibodo visą laiką prašinėt, kad vyras nuvežtų į koncertą. O ir šiaip kasdieniame gyvenime tapo kur kas lengviau planuoti darbus ir susitikimus, kai tapau nepriklausoma. Mokėmės kartu su sūnumi, egzaminus kartu laikėm. Aš ilgą laiką vis bandydavau perkąsti teoriją, bet ten viskas taip sudėtinga, tikslu ir neįdomu, kad pabandydavau ir mesdavau. Karantinas uždarė mane namuose ir pasiryžau. Nebuvo lengva, bet verta. Dabar vairuoju su didžiausiu džiaugsmu, vasarą Lietuvą skersai išilgai išmaišiau su koncertais. Vyras ta proga padovanojo naują automobilį, esu labai atidi ir atsakinga vairuotoja. Visiems sakau, kad niekada ne per vėlu mokytis naujų dalykų. Kaip mano dainoj: skrydis prieš akis“, – įspūdžiais dalinosi Vaida Genytė.

„Protas ir jėga“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val. per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės