„Šįmet jau susitariau, kad kolegė Rasa Juknevičienė man duos savo rinktų džiovintų grybų. Darysiu ausytes, burokėlių sriubą, ir visa kita, kas priklauso, kaip darydavo mano mamytė. Man tai yra labai gražu“, – LNK laidoje KK2 kalbės A. Maldeikienė.

Per šventes į Briuselį pas mamą atvyks jaunėlis sūnus Mykolas ir marti, rašoma pranešime spaudai. Visi kartu ruoš dvylika Kūčių patiekalų. Tai pirmos šventės, kurias Aušra sutiks kaip oficiali pensininkė. Maldeikienei šis statusas patinka.

„Aš taip laukiau! Kai buvau mažutė, labai norėjau būti sena, tai dabar jau jaučiuosi oficialiai sena. Ne taip seniai vienas dainininkas verkė, kad jis metus negalėjo gauti pensijos, nes jam, vargšeliui, niekas nepranešė. Taigi aš turiu sveiką protą, žinau, kada man priklauso išeiti į pensiją“, – juokėsi Maldeikienė.

Aušros pensija Lietuvos mastais labai gera – apie 700 eurų.

„Bet tai yra 3 darbovietės praktiškai visą gyvenimą, daugybės knygų honorarai. Suprantate, kai aš matau ką nors verkiantį, kad jo pensija labai mažutė, matau žmogų, kuris iki 2009 metų sėdėjo turguje, prekiavo ir nemokėjo nieko „Sodrai“, matau ūkininkus, kurie iki 2009 metų „Sodrai“ nemokėjo nieko, o tai, reiškia, užmetė savo tėvų išlaikymą tokiems mokytojams kaip aš. Aš buvau mokytoja su maža alga, bet dėsčiau, mokiau, rašiau knygas, turėjau individualią veiklą“, – savo pensijos dydį komentavo europarlamentarė.

Pinigus kur leisti Maldeikienė turi. Prisipažino: labai daug jų ištaško Kalėdinėms dovanoms.

„Na, bet aš galiu dabar sau tai leisti, kai galėdavo mažiau, vis vien leisdavau dovanom daugiau, negu protas sakytų“.

Aušros sūnus su marčia Briuselyje liks ilgiau. Kartu su Maldeikiene sutiks ir Naujuosius metus. Aušra visiems nupirko bilietus į operą „Norma“.

Aušra sako, kad yra tikinti. Adventas, ikišventinis laikotarpis, jai taip pat labai svarbus. Todėl, nors komentatoriai Aušrą internete ir išvadina proto ubage, psichine ir kitokiais negražiais epitetais, Maldeikienė pasižadėjo per adventą susilaikyti nuo komentarų „Facebooke“.

„Aš nė karto nepakomentuosiu nieko, ką galvoju apie budulius. Įsipareigoju viešai, visi galės patikrinti“, – prieššventinį pasižadėjimą ištarė europarlamentarė.

Visas interviu su Aušra Maldeikiene – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės