Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė teisėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai – Jausmė Elena ir Dovi, rašoma pranešime spaudai. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, balsavo teisėjai. Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas vienbalsiai balsavo už Jausmę. Tai reiškia, kad mergina kartu su kitais dalyviais keliaus tiesiai į superfinalą, o Dovi ši kova jau pasibaigė.

Sekmadienį dėl žiūrovų meilės ir pagrindinio prizo – 15 tūkst. eurų – kovos grupė „Spurr“, Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shyianas, Vytautė Gaižauskaitė ir Domantas Rolis.

Pirmasis sekmadienio vakarą į sceną žengė ukrainietis Demianas Shyianas. Scenoje jis atliko garsaus atlikėjo Vaidos Baumilos hitą „Kunigunda“. Ir nors pats Demianas kūriniu mėgavosi, teisėjai išsakė pastebėjimą, kad jis šiam kūriniui dar per jaunas. Nepaisant to, vaikinas išgirdo ir gražių žodžių. „Esu laiminga, kad mes tave turime“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Antrasis scenoje pasirodė Dovydas Misiūnas-Dovi. Dalyvis atliko stiprią roko dainą. „Viskas taip atsargiai ir ramiai... Norisi vyriškumo, kad tu parėktumei“, – pastebėjo S. Prūsaitis.

Domantas Rolis sulaukė pagyrų dėl šokio judesių scenoje. Ir nors S. Prūsaitis teigė, kad daina šiek tiek per lengva, tačiau žiūrovai negailėjo dalyviui garsių plojimų!

Jausmė Elena Stonkutė scenoje pasirodė su kanklėmis. „Muzikoje esi labai intelektuali. Atsisuksi pasirodymą ir viską suprasi“, – kalbėjo J. Arlauskaitė-Jazzu.

Dar daugiau pagyrų ir J. Arlauskaitės-Jazzu sulaukė grupė „Spurr“. „Jūs iš visko padarote grožį! Per tiek metų, kiek čia esu, esate mano mėgstamiausi žmonės“, – atviravo teisėja.

O štai Vytautė Gaižauskaitė sulaukė pastabų iš S. Urbonavičiaus-Samo ir S. Prūsaičio. Teisėjams pasirodė, jog kūrinys merginai buvo per lengvas. „O man buvo gražu ir šviesu. Esi jauna ir super talentinga“, – kitą nuomonę išsakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Iškart po to dalyviai pasirodė scenoje su antrosiomis savo dainomis. Šįkart Demianas pasirinko kitokį, anglišką kūrinį. Teisėjai gyrė jį už meilę ir gėrį scenoje. „Ši daina labai gražiai suskambėjo, geras pasirodymas“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Tai, kad antrasis pasirodymas buvo geresnis, iš teisėjų išgirdo ir Dovydas Misiūnas-Dovi. O S. Prūsaitis ypač gyrė Domantą: „Neįtikėtinai sunkus kūrinys, puikiai susitvarkei.“

Jausmė Elena taip pat atliko sudėtingą kūrinį. „Kaip tu atsiskleidi vis naujose dainose! Tavo vietoje, daryčiau tai daugiau. Jausmė verta būti superfinale“, – gyrė dalyvę J. Arlauskaitė-Jazzu.

M. Mikutavičius teigė, kad šioje laidoje grupė „Spurr“ – per rami. Jazzu buvo kitokios nuomonės: „Ateinate į sceną nugalėti – kiekviena jūsų daina yra pergalė. Didesnio „X faktoriaus“ nelabai ir atsimenu.“

Paskutinė pasirodė V. Gaižauskaitė. Antrojo pasirodymo metu teisėjai apipylė ją komplimentais. „Tai buvo pasaka – tokios mes tavęs ir laukėme“, – gyrė S. Urbonavičius-Samas.

„Labai patiko, be galo gražu. Stipresnis pasirodymas nei pirmasis. Prašau žiūrovų nešti Vytautę į superfinalą“, – sakė S. Prūsaitis, ir žiūrovai, panašu, jo žodžius išgirdo.

Didysis „X faktoriaus“ superfinalas – jau kitą sekmadienį, pirmąją Kalėdų dieną, 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės