„Dvejojau prieš priimdama šį pasiūlymą – juk „Teleloto“ iki šiol vedė tokie profesionalūs žmonės! Laidos vedėjos patirtis man bus visiškai nauja, tačiau labai džiaugiuosi dabar turėsianti galimybę bendrauti su įvairiais žmonėmis ne tik nuo scenos savo koncertų metu, bet ir daug asmeniškiau – televizijos žaidimo studijoje. Tikiuosi į šį loterijos žaidimą įnešti šilumos, nuoširdumo ir tikrumo – juk mes visi žmonės, gyvenantys gyvenimą, kuris tam tikra prasme taip pat yra žaidimas.

Keliu sau aukštus tikslus ir jau dabar labai atsakingai ruošiuosi „Teleloto“ filmavimams, o tai, kad teks darbuotis greta tokio patyrusio ir šaunaus vedėjo Jono Radzevičiaus, man suteikia ramybės ir net pasididžiavimo“, – pasakoja Katažina Zvonkuvienė.

Atsinaujinusioje laidoje žiūrovus džiugins dvi vedėjų poros. Jonas ir Katažina bus pagrindine „Teleloto“ vedėjų pora. Kiek rečiau su žaidėjais studijoje ir prie televizijos ekranų sveikinsis kita, jau gerai pažįstama ir mylima laidos vedėjų pora – Renata ir Deivis Norvilai, rašoma pranešime spaudai.

Katažina Zvonkuvienė ir Jonas Radzevičius

„Teleloto“ organizatoriai bei žaidėjai atsisveikina su buvusiais vedėjais Skaiva Jasevičiūte, Irūna Puzaraite-Čepononiene ir Remigijumi Žiogu.

„Dėkojame Skaivai, Irūnai ir Žiogui už ne vienerius puikaus darbo metus šiame nuotaikingame projekte. Kiekvienas jų laidą praturtino savo unikalumu ir charizma, atsiskleidė kaip talentingi TV laidų vedėjai, kurie kiekvieną sekmadienį nuoširdžiai džiaugėsi TV studijos ir žiūrovų sėkme anapus ekrano. Su nekantrumu laukiame naujojo sezono, kuriame žaisime tiek atsinaujinusius, tiek jau gerai žinomus ir žiūrovų pamėgtus žaidimus.

Atnaujintoje „Teleloto“ laidoje norėjome daugiau dėmesio skirti laimėtojų istorijoms, atviriems ir įkvepiantiems pokalbiams, todėl labai džiaugiamės, kad ilgai trukęs Katažinos įkalbinėjimas pavyko ir kiekvienas TV studijos svečias galės pasijusti kaip namuose – apgaubtas meilės, šilumos ir nuoširdumo, nes tokia ir yra Katažina Zvonkuvienė“, – sakė „Teleloto“ prekės ženklo vadovė Jurgita Petraitienė.

Teleloto

Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 10 dieną, o kaip rieda laimėjimus atnešantys kamuoliukai, žiūrovai galės stebėti kaip įprasta – sekmadieniais, 17:20 val. per LNK.

Legendinis „Teleloto“ žaidimas žaidžiamas jau 27-erius metus – nuo 1996-ųjų. Nuo pat pradžių žaidimas tapo viena žiūrimiausių televizijos laidų ir kiekvienas žinojo garsųjį pirmojo loterijos žaidimo vedėjo Sigučio Jačėno šūksnį „skambutis!“. Per beveik tris dešimtmečius šis žaidimas išlaikė žaidėjų ir žiūrovų simpatijas, o jo vedėjais dirbo daugybė garsių ir talentingų žmonių.

Sekmadieniais „Teleloto“ laimėtojus iš televizoriaus ekranų yra sveikinę Marijus Žiedas, Džiugas Siaurusaitis, Lina Rastokaitė, o proginę laidą vedė netgi Inga ir Arūnas Valinskai. Per visą žaidimo istoriją, „Teleloto“ žaidėjams atiteko daugiau nei 5000 naujų automobilių, o milijonieriais tapo net 65 laimingų „Teleloto“ bilietų savininkai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją