Šį šeštadienio vakarą netrūks įspūdingų pasirodymų, rašoma pranešime spaudai.

Atlikėja Ieva Zasimauskaitė, kuri ne kartą projekto komisiją ir savo gerbėjus paliko be žado stebindama balso ir išvaizdos pokyčiais, taps Lana Del Rey.

„Man šitas pasirodymas patiks. Aš būsiu krėsle. Aš tiesiog sėdėsiu ir dainuosiu ir būsiu apsvaigus nuo pasaulio, tai man atrodo, kad viskas bus gerai“, – prieš pasirodymą sakys Ieva.

„Šiandien labai ji man patiko, labai. Labai susikaupusi. Išvis, Zasimauskaite, tu mane labai nustebinai „Muzikinėje kaukėje“ nes tu, pasirodo, viską gali“, – Ievą girs Vytenis Pauliukaitis.

„Tu viską moki, tu pasiverti į bet ką ir tau teks jau neapsistoti ties savo stiliumi, kurį visi pažįsta iš „Eurovizijos“, tau reikės labai rodyti ir plėstis, nes tu tiesiog neturi teisės nuslėpti tų savo talentų ir balso galimybių, kurias tu turi. Viskas, išsidavei ir dabar mes tavęs nebepaleisim, norėsim įvairiausios, visokios, tik išsirink, kokia nori būti“, – po pasirodymo komentuos Livija Gradauskienė.

O štai grupės „Biplan“ lyderiui šį šeštadienį teko viena sunkiausių užduočių – įkūnyti atlikėją LP.

„Scenoje įkūnyti moterį – didesnis iššūkis. Šį vakarą mes neturėsim aukštakulnių, neturėsim vakarinės suknelės, kas man būtų visai įdomu, būtų įdomi patirtis, bet tai irgi nepalengvina užduoties. Tikrai ne“, – prieš pasirodymą nerimu dalysis Maksas Melman.

„LP tembras yra vienas įdomesnių ir išskirtinesnių apskritai kokius esu girdėjusi pasaulyje. Taip, ta vidinė transliacija čia vyksta, bet išraiškos čia nėra, mane užburia tembras ir aš, tiesą sakant, nelabai ir stebiu kas vyksta, juolab apie jos kalbą nieko negalėčiau sakyt, aš jos klausau ir man stebuklinga, kas vyksta pas ją gerklėj. Man buvo faina, man buvo gražu“, – sakys Inga Valinskienė.

Šio šeštadienio vakaro pasirodymai bus labai įvairūs – aktorė Toma Vaškevičiūtė taps Kylie Minogue, Egidijus Sipavičius – žaviuoju Eros Ramazzotti, Rokas Petrauskas„Red Hot Chili Peppers“ vokalistu, Dovydas atliks Bruno Mars dainą, Justė Žičkutė įkūnys Arianą Grande, Katažina – „4 Non Blondes“, Gytis Ivanauskas džiaugsis išsipildžiusia svajone ir dainuos Dzharo and Khanza kūrinį, o Ieva Barbora Juozapaitytė taps Monika Liu.

Po visų pasirodymų paskutinį kartą komisija ir dalyviai dalins savo balus. Paskelbus tris finalistus, paaiškės, kad ketvirtą ir penktą vietas skiria vos vienas balas! Kas tas ketvirtasis finalistas, o kas nusivils sužinojęs, kad nuo finalo jį skyrė vos vienas vienintelis balas? Intriguojanti „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 val., per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės