Veiklos trūkumu Tomas skųstis negali – be darbo televizijoje laidų vedėjas kiekvieną dieną su klausytojais sveikinasi radijo eteryje, o nuo šiol dar ir įgarsins BTV anonsus.

T. Langvinis teigia, jog tapti TV kanalo „balsu“ buvo viena jo svajonių.

„Man tai – džiugus pripažinimas. Kiekvienam žmogui smagu būti įvertintam, todėl ir aš labai apsidžiaugiau sulaukęs tokio pasiūlymo. Kai abi pusės siekia bendradarbiauti, nesunku sutarti ir dėl sąlygų“, - pasakoja Tomas.

Paklaustas, kuo įdomus jo naujasis darbas, T. Langvinis sako, jog per 12 darbo šiame versle metų įsitikino, jog geriausią progą tobulinti balsą suteikia reklamų garsinimas, animacinių filmų dubliažas. Anonsai – ne išimtis. Anot jo, garsinant trilerį, komediją, siaubo, animacinį filmą, dokumentiką, laidą apie kulinariją ar sporto varžybas reikia balsu atspindėti labai skirtingas nuotaikas.

„Čia ir atsiranda įdomumas. Tai - tikrai nelengva. Televizijoje yra žmonių, manančių, kad projekto sėkmė 50-čia ar netgi daugiau procentų priklauso nuo anonso. O man patinka atsakomybė ir iššūkiai“, – sako T. Langvinis.

Nors balsas - vienas pagrindinių jo darbo įrankių, laidų vedėjas savikritiškas. „Jeigu atvirai, man nepatinka mano balsas ir priprasti prie jo per visuos tuos metus niekaip nepavyko. Man jis tiesiog negražus“, - kuklinasi Tomas. „Aš ir nenoriu būti vertinamas tik dėl balso, nors jeigu kada ir sulaukiu kokio reto komplimento, tai būtent dėl jo“ (juokiasi).

Gebėdamas suderinti tiek užsiėmimų, T. Langvinis džiaugiasi – „Gyvenime man pasisekė dirbti tik tai, kas man patinka ir ką tikrai noriu. Todėl, jei ir esu darboholikas, labai nepergyvenu. Jeigu esu kažkam reikalingas, visada esu pasirengęs padėti ir siekti rezultato kartu. Visada.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)