Moteris daugiau nei tris dešimtmečius žydi televizijos eteryje – šiuo metu ji veda TV1 „Sveikinimų koncertą“ ir kelias loterijas.

Laima atvira: net ir žvaigždžių neaplenkia šeimos tragedijos ir buitis. Ji iš visų jėgų bandė išsaugoti šeimą su alkoholizmu sirgusiu sutuoktiniu. „Naktimis jam kviečiau daktarus, kad statytų lašelines, buvau graži, seksuali, auginau vaikus, tvarkiau namus ir viriau pietus.“

O darbe taip pat netrūko įtampos. Moteris atskleis, kodėl jai einant televizijos koridoriais vienu metu būdavo ir karšta, ir šiurpdavo nugara, rašoma LNK pranešime spaudai.

Apie darbe patiriamą spaudimą pasakojo ir kita laidos dalyvė, antrojo vaikelio besilaukianti Seimo narė Agnė Bilotaitė.

„Gimus sūnui, manęs buvo paklausta, ar aš neketinu atsisakyti Seimo nario mandato. Esu tikra, kad, susilaukus vaiko, nė vieno Seimo nario vyro to niekas neklausė“.

Laidoje filosofas Arvydas Juozaitis išsidavė, kad norėtų penkto vaiko: „Man ir dabar neužtenka keturių“. O paklaustas apie savo legendinį palinkėjimą karjerą baigusiai „auksinei žuvelei“ Rūtai Meilutytei šeimos ir vaikų, buvęs plaukikas sako, kad taip linkėjęs ne veltui: „Esu matęs tiek nelaimingų moterų po sporto, kad baisu“.

Apie moterų pergales sporte pasakos ir kitas laidos dalyvis, skandalą dviračių sporte liudijimais apie seksualinį priekabiavimą sukėlęs dabartinis jaunių vaikinų dviračių rinktinės treneris Egidijus Tutkus. „Buvo net nėštumų prieš varžybas, dėl kurių būdavo kaltas pats artimiausias personalas“, – atskleis E. Butkus.

Patyrusi seksualinį priekabiavimą darbe prisipažins ir buvusi Sauliaus Skvernelio Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė. Moteris atviravo, kad jai dirbant šiose atsakingose pareigose, buvo pasakyta: „Eikit išsispręskit savo bobų reikalus“. Laidoje ji atskleis, koks kolegų elgesys ją šokiravo, ir duos patarimų jaunoms, karjerą pradedančioms merginoms.

Stiprios moterys atvirai – kiek joms kainavo pasiekti karjeros aukštumų, ką teko dėl to paaukoti ir visi patarimai, kaip prašyti boso gero atlyginimo, – šio ketvirtadienio vakaro „Valanda su Rūta“ laidoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės