Žinoma moteris šypteli, prasitardama, kad jos namuose jau kurį laiką „duris tranko“ paauglystės hormonai: „Iš tiesų, šiuo metu kartu su sūnumi paauglystę išgyvename visa šeima kartu. Suprasdama, kad tai labai jautrus gyvenimo tarpsnis ir tuo pačiu nelengvas iššūkis tėvams, bijau pridaryti klaidų. Kiekvienas žingsnis reikalauja apmąstymo, žinių ir papildomos informacijos, kurios dažnai ir pasigendu“.

Pasak Lauros, visose vaikų vystymosi etapuose tėvams labai svarbu gauti profesionalių patarimų, surasti moralinę paramą, pasidalinti gerąja patirtimi.

„Džiaugiuosi, kad naujojo sezono „Padėkime augti“ laidos ne tik padės šeimoms planuoti nėštumą, „sūpuos“ naujagimius ar pasaulio naujoves pažins kartu su smalsiaisiais „ropliukais“, bet ir kalbės labai rimtomis temomis apie brendimą, mokyklą, pirmąją meilę, patyčias ar paauglystę...“ – pažymi laidos vedėja L. Imbrasienė.

Laida auginantiems vaikus „Padėkime augti“ rudens sezoną pradės ne tik ryškesnėmis spalvomis, bet ir pakitusiu turiniu.

Daug dėmesio sulauks tėvai, auginantys mokyklinio amžiaus atžalas. Profesionalūs specialistų patarimai, kaip bendrauti jautriausiomis paauglystės akimirkomis, kaip padėti išgyventi pirmąją meilę ar kovoti su patyčiomis mokykloje jau paruošti ištikimiems laidos žiūrovams. Laidos kūrėjai nepamirš ir mažųjų auginimo specifikos ir kaip visuomet stengsis atsakyt į visus svarbiausius šeimų pateiktus klausimus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės