Anksčiau Vytenis buvo žinomas kaip plaukų stilistas bei dainininkas, tačiau labiausiai jį išgarsino prieš kelis metus įvykusios vestuvės, audringa meilės istorija bei karštos fotosesijos prieš fotoobjektyvą su Justina. Tačiau šiandien tuos laikus Vytenis pavadintų tik žaismingomis jų poros šėlionėmis – viskas pasikeitė, kai porai gimė vaikas, rašoma spaudos pranešime.

O padidėjus šeimai, atėjo laikas ir kitiems pokyčiams. Jiedu suprato – senoji Vytenio mašina šeimai yra per maža. Būtina rasti naują! Paieškos ilgai netruko, o ir skelbimas, kurį jie rado, skambėjo puikiai: „Parduodamas puikios kokybės, penkiavietis, techniškai tvarkingas, Italijoje registruotas visureigis“.

„Kai nuvažiavau pasižiūrėti mašinos ir susitikau su tuo žmogumi, jis man sakė, kad mane pažįsta, kad esu kilęs iš Jurbarko, pats pasisakė esantis iš Marijampolės. Pasakojo, kad gyvena Klaipėdoje, su broliu turi autoservisą. Parodė ir savo paties „Range Rover“ automobilį, parodė maniškį, pakvietė prasivažiuoti. Mašina buvo pilnai sutvarkyta, parvaryta iš Italijos, tiesiog pasaka, ledas. Žadėjo, kad su ja važiuosiu ilgai“, – pasakos Vytenis ir liūdnai šyptels, mat realybė pasirodė esanti visai kitokia.

Džiaugtis ir didžiuotis prabangiu automobiliu norėjo ne tik Vytenis – apie tokią šeimos mašiną svajojo ir Justina. Tačiau būtent šis automobilis šeimai tapo didžiausia kančia.

Todėl šiandien Justina neslepia – pernykštės Kalėdos ir Naujieji metai jų šeimos namuose buvo košmariškas laikas. Prieš metus prasidėjusi, ši nervų, pinigų neatgavimo ir teismų karuselė tęsiasi jau labai ilgai. Ir, panašu, kad vis dar neartėja prie pabaigos.

Tąsyk eglutę Justina puošė tik dėl džiaugsmo vaikams – pati slėpė pykčio ir ašarų kupinas akis. Mat kaip tik per Kalėdas paaiškėjo, koks netikęs yra naujasis šeimos automobilis, o bandymai prisiskambinti mašinos pardavėjui ir susitarti gražiuoju, virto šnipštu.

Ir nors iki tol pardavėjas su šeima bendravo maloniai, kai automobilis po kelių mėnesių sugedo, jis, tarsi nujausdamas, užblokavo tiek Justinos, tiek Vytenio telefono numerius. O kai šeima nusprendė nenuleisti rankų dėl 13 tūkst. eurų ir kreiptis ne tik į policiją, bet ir į teismą, pardavėjas visoms institucijoms teisinosi taip pat – automobilį pardavė ne jis, o kažkoks italas, juk būtent ten automobilis ir registruotas. Ir būtent todėl pardavėjas iš Vytenio gautų pinigų grąžinti neketina. Kad pats juos paėmė – pardavėjas neneigia. Bet ir atiduoti jų nesutinka.

O kai nemalonus incidentas pasiekė teismą, čia paaiškėjo, kad mašinos pirkimo-pardavimo sutartyje iš tiesų nurodyta, kad automobilį Partikams pardavė ne lietuvis, o italas. Tačiau „Prieš srovę“ komanda išsiaiškino ir kitą, dar labiau intriguojančią detalę – tas italas, kurio pavardė figūruoja sutartyje, jau seniai yra miręs. Tad kaip jis pardavė Vyteniui automobilį, jei jau buvo palaidotas prieš 4 metus?

Visi atsakymai – jau šiandien. „Prieš srovę“ – antradieniais, 20 val. per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės