„Justė yra mano viena artimiausių draugių, aš ją pažįstu gal nuo trylikos metų, mus sieja daug brangių prisiminimų, artima sielų draugystė, didelis palaikymas viena kitai, aš ją labai myliu kaip atlikėją, mano manymu, ji pastaruoju metu yra tiek išsilaisvinus scenoje, pasiekusi tokias aukštumas, man vien prisiliesti prie jos yra, nežinau, ir didelė dovana ir jaudinuosi, nes tai man artimas žmogus ir manau įkūnyti artimą žmogų sunkiau. Mūsų su Juste kūnai du, o siela – viena“, – prieš pat pasirodymą pasakoja Toma Vaškevičiūtė.

Nors stipriai jaudinosi, Toma atliko Jazzu dainą „Dumblas“. Profesionaliai atkartoti judesiai, veido mimikos, perteikta emocija maloniai nustebino komisiją, rašoma spaudos pranešime.

„Pradžioje, kai leidaisi nuo laiptų, pagalvojau, gal tai iš tikrųjų Justė nusileido, labai panašu, tikrai“, – susižavėjimo neslėpė komisijos narys Leon Somov.

„Aš mačiau tavo išsigandusias akis“ – juokavo Toma.

Gausybės komisijos komplimentų sulaukęs profesionalios aktorės pasirodymas patiko ir Ingai Valinskienei.

„Jazzu yra charakteringa atlikėja, yra ką įkūnyti, ypatingai veido kalba, man tik momentais šį vakarą jūsų veidas buvo per šviesus, per atvira, šviesi, gera šypsena“, – komentavo Inga.

„Todėl kad Justė man sakė – tik šypsokis, bet ne kaip durnė. Įsivaizduok, kad dainuoji su šypsena“, – pasiruošimo pasirodymui paslaptis atskleidė Toma. Antroje laidoje žiūrovų laukia daug įspūdingų pasirodymų.

Gytis Ivanauskas taps Irma Jurgelevičiūte, Justė Žičkutė – ugninga Jennifer Lopez, Maksas Melman – Bono iš „U2” ir daugelis kitų šį šeštadienį 19.30 val. per BTV „Muzikinėje kaukėje“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (77)