Ir to įrodymas – šio šeštadienio Tomos Vaškevičiūtės pasirodymas BTV „Muzikinėje kaukėje“ įkūnijant amerikiečių atlikėją Nicki Minaj.

Niki Minaj tapo pirmąja moterimi, kuri pateko į MTV rengiamą karščiausių metų hiphopo atlikėjų dešimtuką ir pasiekė „Billboard Hot 100“ rekordą, kuomet atlikėjos septynios dainos vienu metu pateko į geriausiųjų šimtuką, rašoma pranešime spaudai.

Nenuostabu, kad išvydusi Nicki nuotrauką Toma nenudžiugo, bet ėmėsi šio iššūkio.

„Aš kai ją ištraukiau, tai peržiūrėjau kokias aštuoniasdešimt jos dainų, ji tokia agresyvi, ji labai gera reperė, aš tiesiog nežinojau ką daryti... Po to pradėjau žiūrėti daug jos interviu, žiūrėjau viską, ką galėjau ir aš iš tikrųjų ją pamilau. Ji turi gerą humoro jausmą, yra pašėlusi ir šilta, paprasta“, – prieš žengiant į sceną pasakoja Toma Vaškevičiūtė.

Tomos pasirodymas pribloškė visus. Emocijas sunkiai valdė ir kolegę scenoje stebėję dalyviai, ir vedėjai, o komisijai, kaip reta, pritrūko žodžių. T. Vaškevičiūtė scenoje sukūrė seksualų, ryškų, ekstravagantišką šou. Minimaliai kūną dengiantis kostiumas, erotiški judesiai, nevaržoma drąsa – „Muzikinės kaukės“ scenoje to dar nebuvo.

Inga Valinskienė jau ne kartą žarstė Tomai komplimentus, kad ji yra viena gražiausių Lietuvos scenos moterų. Bet po šio pasirodymo Ingai pritrūko žodžių.

„Pasimečiau... Aš nežinau, nei kas čia įvyko, nei kaip man tai vertinti, nei ką aš čia mačiau. Toma Vaškevičiūtė, kurią aš įsivaizduoju, tokia toli nuo to, ką aš čia mačiau, aš net nesuprantu, kas čia įvyko, bet negaliu neįvertinti drąsos, kurią mes čia matėme. Ir tai buvo ne tik drąsa. Pasimečiau, dievaži, aš taip retai pasimetu, bet pasimečiau”, – po pasirodymo sunkiai žodžius rinko ir susižavėjimo neslėpė Inga Valinskienė.

„Toma, tu labia mane šiandien nustebinai. (…) Ji turi puikų kūną, temperamentą galėtų būti puikiausia kabareto diva!” – pasirodymu džiaugėsi Vytenis Pauliukaitis.

Šeštadienį žiūrovus nustebins ne tik Toma. Dar viena staigmena – Katažinos pasirodymas. Ji taps Lietuvos scenos grandu Vytautu Šiškausku. „Katažina, mano manymu tiesiog vienas prie vieno, nebuvo tokio Šiškausko niekada pas mus. Krūtinė Šiškausko! Ir tas dainavimas, maniera, viskas buvo pagauta. Nemoku pasakyt, kaip man patiko. Čia vienas geriausių šiškauskų, tikrai“, – sakė Livija Gradauskienė.

„Labai sunku yra būti vyru“, – juokėsi Katažina.

Rokas Petrauskas įkūnys geriausią pasaulio reperį Eminem. Išmokti tiek teksto ir rasti būdą kvėpuoti repuojant vyrui buvo nemažas iššūkis. Dovydas Laukys įkūnys legendinį maestro Stasį Povilaitį ir atliks jo kūrinį „Aš daktaras”. Ieva Barbora Juozapaitytė ištraukė laimingą bilietą ir šeštadienio vakarą išgirsime ją atliekant operos kūrinį Marios Callas vaidmenyje. Egidijus Sipavičius įkūnys atlikėją Prince ir damas apibers bučiniais, nes dainuos visiems žinomą kūrinį „Kiss”.

Maksas atliko grupės „Coldplay|” kūrinį, Justė Žičkutė įkūnijo Seleną Gomez, Ieva Zasimauskaitė tapo Jessica Shy, o Gytis Ivanauskas atliko dramatišką vokiečių dainininkės Marlene Dietrich dainą.

Įspūdingas vakaras su „Muzikine kauke” šeštadienį 19:30 per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)