Žinomas vyras neslėps, kad sunkiausia jam buvo paslėpti savo tikrąjį balsą: „Tikėjausi, kad Stano geriau nuskaitys, kas yra po kauke, nes tai yra žmogus, kuris dirba su muzika ir gali išgirsti balsą.“

Tačiau nė vienas iš komisijos narių neatspėjo įžymybės, maža to, Pilis sulaukė daug priekaištų dėl savo prasto dainavimo.

Anot Edgaro, su šia kauke projekto organizatoriams pavyko paslėpti jo kūno sudėjimą: „Net jeigu judindavau kojas, nieko nesimatė. Todėl man beliko tiesiog stovėti su tuo kalnu ant scenos ir viskas. Komisija dėl to ir pasimovė! Dar viena sunki šio projekto dalis, kad negali niekam sakyti, jog čia dalyvauji. Aš esu žmogus, kuris labai mėgsta dalintis viskuo ir nemėgsta paslapčių. Todėl man tikrai buvo sudėtinga“, – sakė jis.

Šou "Kaukės"

„Manau, kad šiame projekte yra daug žmonių, kurie niekada nėra dainavę. Ir jiems yra daug lengviau, nes nereikia stengtis paslėpti balso. Todėl visiems likusiems dalyviams linkiu būti fainiems, patraukliems ir sukurti kažką originalaus. Turėkite gerą laiką, nes šiame žaidime nėra nei laimėtojų, nei pralaimėtojų. Sėkmės!” – gerų žodžių likusioms įžymybėms po kaukėmis negailėjo Edgaras Lubys.

Jau kitą sekmadienį didžiojoje „Kaukių” scenoje pasirodys visos kaukės. Ar sugebėsite vien iš jų balso skambesio ir kruopščiai užkoduotų užuominų atspėti – kas slepiasi po kauke? Didžiausias ir analogų Lietuvoje neturintis LNK šou jau sekmadienį, 19.30 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės