Garsus vyras didžiausiame vakarų Ukrainos mieste lankėsi trys dienos prieš čia prasidedant rusų apšaudymams. Kovo 13-ąją Rusijos oro antskrydžiai smogė didelei karinei bazei netoli vakarinio Lvivo miesto ir nusinešė ne vieną dešimtį gyvybių, rašoma pranešime spaudai.

„Norėjau nuvažiuoti ir nuvežti paramą. Perduoti ją tiesiai į rankas ir susitikti su žmonėmis. Pažiūrėti, kuo galime padėti ir išgirsti iš pirmų lūpų viską, tuo pačiu aptarti bendradarbiavimo galimybes. Mūsų dėmesys ir mūsų ryšys Ukrainai yra labai svarbus, ypač kultūrinis. Todėl turime jį stiprinti. Taigi, susitikom su jų kultūros atstovais ir aptarėm pirmuosius žingsnius”, – savo kelionės tikslais dalinosi Jonas.

Operos solistui sunku patikėti, kad Lvive jis spėjo apsilankyti kai šis miestas dar jautėsi pakankamai ramus. Vis dėlto jis neslepia, kad žmonių drąsa ir atsidavimas savo šaliai palikti abejingų negali.

„Jie yra pasiruošę bet kurią sekundę eiti ir atiduoti savo gyvybes ir pasiaukoti. Tai yra neįtikėtina. Baisu, kad tokie jausmai turi pasireikšti tokiomis, karo, aplinkybėmis. Viena vertus, tai kas vyksta yra labai baisu, bet tas jų optimizmas, tikėjimas ir vienybė labai paveikia. Aš, asmeniškai, labai žaviuosi tais žmonėmis ir tauta, kuri taip pasitinka savo negandas. Tai yra žmonės, kurie kovoja ir už mus”, – pasakoja Jonas Sakalauskas.

Anot jo, geriausia ką dabar gali padaryti kiekvienas iš mūsų, tai kuo geriau dirbti savo darbą ir nepasiduoti panikai. Todėl šį šeštadienį operos solistas kviečia visus prie televizijos ekranų, nes BTV projektas „Muzikinė kaukė” pasieks kulminaciją ir žiūrovai sužinos, kurie keturi dalyviai pateks į finalą ir rungsis dėl nugalėtojo titulo. Dar daugiau finale, laimėtoją išrinks žiūrovai, o visi už balsavimą surinkti pinigai bus paaukoti „Blue/Yellow“ organizacijai, kuri rūpinasi pagalba Ukrainai.

Šeštadienį laidoje jūsų laukia daug netikėtumų. Tačiau vienas didžiausių, visiems, ne tik dalyviams, bet ir komisijos nariams buvo tai, kad po Lino Vaitkevičiaus atliktos Eltono Johno dainos drauge uždainavo ir pats Jonas Sakalauskas.

„Su Eltono Johno kūryba susidūriau kai mokiausi akademijoje. Viena iš mano dėstytojų dažnai kartodavo, kad mano balsas tiktų atlikti jo dainas. Todėl prieš dešimt ar dvylika metų paruošiau programą ir dainavau Eltono Johno dainas. Kai išgirdau Liną dainuojant, grįžau laiku atgal ir labai norėjosi užtraukti kartu”, – neslepia Jonas.

Kaip seksis aktoriui Tadui Gryn įkūnyti lietuvių repo žvaigždę OG version? O Eglei Ancevičiūtei tapti pasaulinio lygio žvaigžde Prince? Visa tai ir dar daugiau pamatysite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., „Muzikinėje kaukėje“ tik per BTV.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės