Projekto vedėjai Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius su žiūrovais sveikinosi iš Raseinių miesto Maironio parko. Nors pliaupė lietus, prastos oro sąlygos neaptemdė geros nuotaikos. Pamatyti pirmosios išlikimo kovos susirinko gausi žiūrovų minia.

Ant karštųjų kėdžių sėdo ir dėl vietos realybės šou kovojo Gerdos Stiklickienės vadovaujamos baltosios „Angelų“ komandos dalyviai: į akis tiesios nebijanti rėžti S. Rupšlaukytė ir profesionalus šefas A. Lisovskis. Ant karštosios kėdės Simona buvo pasodinta, nes pliusų-minusų vakare surinko daugiausiai minusų, o Andrių į išlikimo kovą pasiuntė praėjusios savaitės lyderiu tapęs kikboksininkas Julius Mocka.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad Simona yra šauni ir tikrai labai drąsi mergina. Vien jau tai, kad ji nusiėmė liemenėlę, dar nereiškia, kad ji negalėtų būti puiki barmenė. Tai rodo, kad ji yra pasiruošusi bet kam tik todėl, kad pritrauktų kuo daugiau klientų. Aš neturiu blogo žodžio“, – išlikimo kovoje savo komandos narę gynė G. Stiklickienė.

Susumavus telefonu ir internetu atiduotus balsus tiesioginės transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palieka Andrius. Jis – pirmasis dalyvis, palikęs projektą. S. Rupšlaukytė sulaukė 8350 balsų, Andrius – 7218.

Šį, pirmadienio, vakarą 21.00 val. TV3 televizijos žiūrovų laukia nauja „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje bus atskleistos po išlikimo kovos tarp dalyvių tvyrojusios emocijos. Kodėl ašaras liejo ne tik projektą palikęs Andrius, bet ir jį nugalėjusi Simona bei kitos merginos? Realybės šou kūrėjai intriguoja: po pirmosios išlikimo kovos dalyviai suprato, kad žaidime reikia žaisti, todėl konkurencinė kova dabar dar labiau paaštrės.

„Nu ką, buvo malonu susipažinti. Sėkmės visiems. Ką bešnekėtų žmonės, būkite žmonėmis ir visada jais likite. Aš likau žmogumi, bet žiūrovai to neįvertino, bet tai tik žaidimas“, – atsisveikindamas su dalyviais šį vakarą realybės šou dienoraščio laidoje kalbės projektą palikęs A. Lisovskis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)