Jau šį šeštadienį į tokią situaciją pakliuvusio ir su sveikatos problemomis susidūrusio žmogaus likimą TV3 laidoje „Įsikūnijimas“ bandys išspręsti ir dainininkė Ieva Narkutė. Kada pasakyti „stop“? Kiek atviri iš tiesų turėtume būti su artimaisiais?

Kaip rašoma pranešime spaudai, laidoje visiems puikiai žinomi žmonės kas kartą bando įsijausti į vis kitų žmonių vaidmenis. Tokia žurnalisto Edmundo Jakilaičio užduotis šįkart teks ir I. Narkutei. Dainininkė neslėpė, kad net ir skaitydama knygas, visuomet įsijaučia į kitų žmonių gyvenimus.

„Ir verkiu, ir juokiuosi. Gyvenu jų gyvenimus“, – pripažins ji.

Kaip įprasta, laidos pradžioje E. Jakilaitis nupasakos, į kokį asmenį teks įsikūnyti dainininkei. Tai – 42 metų reklamos kūrėjas Andrius. Vyras gyvena Vilniuje, turi žmoną ir du vaikus.

Andrius dirba nedidelėje reklamos agentūroje, kurioje pagrindiniai klientai – klipus socialiniams tinklams užsakančios smulkios ir vidutinio dydžio įmonės. Tačiau Andriui to negana – vyras turi kur kas didesnių svajonių. Viena iš jų – „prasimušti“ į kino pasaulį. Tačiau realybėje jis dirba su mažais ir labai įnoringais smulkiais verslininkais.

Išklausiusi, koks bus jos įkūnijamas Andrius, I. Narkutė sakys puikiai galvoje nusipiešusi šio vyro paveikslą. Anot dainininkės, tai – svajonių turintis, tačiau dėl bėgančių metų visus troškimus į šalį vejantis vyras.

„Andrius atrodo kaip kiekvienas reklamos agentūroje dirbantis žmogus – galvoja, kad turi išskirtinį stilių, bet vis tiek vaikšto su tais pačiais kedais ir džinsas, kaip ir visas ofisas. Jis originalus tik tada, jei šalia stovi banko darbuotoja. O kai ateina į darbą, visi jie yra tokie patys. Matyt, kaip ir dauguma mūsų savo darbuose“, – net ir savo įkūnijamo vyro išvaizdą apibūdins dainininkė.

Taip pat I. Narkutė sakys puikiai įsivaizduojanti ir tai, kokios dovanos šis vyras tikėtųsi sulaukti gimtadienio proga: „Jis norėtų plokštelės. Mėgstama grupė yra nei per nauja, nei per sena – pavyzdžiui, „Radiohead“.

Tačiau štai vieną dieną įprastą gyvenimą gyvenantis Andrius susiduria su nemaloniu incidentu. Gavęs pasiūlymą prisijungti prie sparčiai augančio startuolio, Andrius negali nustoti apie tai galvoti bei mintyse rinkti visų „už“ ir „prieš“. Taip besvarstydamas, jis netrukus pasijaučia ne kaip – vyro širdies ritmas ima augti, burna džiūva ir… staiga jis atsiduria ligoninėje.

Laidos žiūrovai sužinos, kokią diagnozę išgirs I. Narkutės įkūnijamas Andrius. O pačiai Ievai teks spręsti, ką Andriui daryti toliau. Dainininkė svarstys, kad Andrius, matyt, rinktųsi apie savo diagnozę pasidomėti pats – niekam apie tai nepasakotų, kad be reikalo nejaudintų namiškių ir draugų.

O kaip tokioje situacijoje elgtųsi pati Ieva? „Manau, kad problemos pradžioje arba kažkam ištikus patį pirmą kartą, yra labai žmogiška laikyti tai tik sau bei save įtikinėti, kad, galbūt, tai nepasikartos. Atrodo, kad taip atsiranda visa puokštė lėtinių ligų. Tikiesi, kad viskas praeis, gal tai nieko rimto – prastai miegojau, pervargau ar pabaliavojau. Tai tikrai yra super žmogiška. O ar teisinga tai, kas žmogiška? Manau, kad taip darome visi. Net ir suprasdami, kad tai nėra teisingiausias ir geriausias sprendimas, tą darome visi“, – savo pačios nuomone pasidalins Ieva.

Tačiau kaip po įvykio ligoninėje pasikeis I. Narkutės įkūnijamo Andriaus gyvenimas? Kada iš tiesų turėtume pradėti rūpintis savo sveikata?

Laida „Įsikūnijimas“ – šeštadieniais, 17.20 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją