Televizijos ekrane ir renginiuose visi buvo pratę Lino tėtį matyti su plačia šypsena ir geru humoro jausmu. Nors šis darbas atnešė jam ne tik žinomumą, bet ir finansinę naudą šeimai, vis dėlto Linas pamena visai kitokią tėčio darbo pusę, rašoma spaudos pranešime.

„Jo labai dažnai nebūdavo namuose. Todėl man jo labai trūkdavo. Aš dažnai su pykčiu žiūrėdavau į televiziją ir jo darbą, nes jausdavausi, kad ši veikla atima iš manęs tėtį. Aš visada savęs vaikystėje klausdavau – kodėl jis visur važinėja ir nebūna namie?“ – pasakoja garsus atlikėjas ir priduria, kad iš šių savo tėčio klaidų, pats prieš beveik dvejus metus tapęs tėvu, pasimokė.

Linas Vaitkevičius

„Aš suprantu, kad kartais reikia įjungti stabdį ir skirti laiko šeimai. Todėl mano Šv. Kalėdos ir Kūčios visada būna namuose. Tai yra laikas skirtas žmonai ir sūnui, o ne darbui. Juk nesvarbu jeigu tu kitą dieną grįši su maišu dovanų ir pinigų. Ne! Mane taip supurtė tai vaikystėje, kad supratau, jog reikia vertinti ne tik finansus, bet ir saugoti šeimos vertybes“, – apie skaudžias pamokas sako Linas Vaitkevičius.

Vis dėlto garsus vyras prisipažįsta, kad prieš sūnaus gimimą į draugų pasakymus, jog visas gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, numodavo ranka. Tačiau vos gimus Nojui teko pripažinti, kad vaiko gimimas yra didelis išbandymas.

„Mes su žmona esame labai karštakošiai. Nebijom ir parėkti vienas ant kito, ir pasipykti, niekada neišeinam iš kambario neišsiaiškinę iki galo ir tai kartais trunka labai ilgai. Tačiau gimus sūnui viskas labai pasikeitė. Supratom, kad negalime taip rietis, naudoti keiksmažodžių ar pakelti balso tono vienas ant kito. Juk vaikas viską kartoja. Nes jeigu sūnus girdės kaip mama šaukia ant tėčio, aš nebūsiu jam autoritetas. Tai labai smagu, kad su žmona labai greitai tai supratom ir pradėjom iš tiesų kalbėtis. Supratom, kad tas rėkimas niekur neveda ir yra bereikalingas energijos eikvojimas. Juk vis tiek teks susitaikyti“, – šypsosi Linas.

Linas Vaitkevičius

Žinomas dainininkas neslepia, kad vos gimus sūnui nebuvo pykčių dėl vieno – kaip pasidalinti buities darbus ir atsakomybes. Kadangi Linas po koncertų grįždavo paryčiais, žmona jam visada leisdavo išsimiegoti. Tačiau naktį išgirdęs nerimstantį Nojų niekada nesispyriodavo atsikelti ar pakeisti sauskelnes.

Šiais metais padrąsintas žmonos ir draugų Linas Vaitkevičius nėrė į naują avantiūrą – tapo BTV projekto „Muzikinė kaukė“ dalyviu. Jau pirmoje laidoje jam teko nelengva užduotis – įkūnyti visiems puikiai žinomą atlikėją Saulių Prūsaitį: „Aš esu perfekcionistas ir labai kruopščiai apgalvoju kiekvieną detalę. Tai šiam pasirodymui ruošiausi labai ilgai ir, manau, šiek tiek persistengiau. Šiame šou reikia atsirinkti tam tikrus taškus ir išskirtines to atlikėjo detales. Bet kaip pirmas blynas, manau, pavyko visai gerai“, – juokiasi Linas.

Jau sausio 1 dieną, drauge su Linu Vaitkevičiumi pamatysite dar devynis, dešimtojo sezono dalyvius: atlikėjus Eglė Jakštytė-Eley, Alen Chicco, aktorius Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistę Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys ir duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija.

Nepraleiskite neįtikėtinų įsikūnijimų, kurie privers suabejoti, ar tikrai scenoje pasirodė ne tikrasis dainos atlikėjas, premjera nuo sausio – tik per BTV televiziją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės