Kūčių stalo vaišės visuomet privalo būti naminės, gamintos savo rankomis – šeima nepripažįsta patiekalų iš prekybos centro. Juolab, kad patiekalų gaminimo procese labai nori dalyvauti poros jaunėlė dukra.

Tiesa, kaip ir daugeliui, šeimai ne visuomet pavyksta apskaičiuoti reikiamus kiekius. Tai ypač pastebi Kristina, kai Edmundas sumąsto namiškius palepinti kūčiukais.

„Paskui mes bandom juos „iškišti“. Šiame reikale jis visiškai ne suvalkietiškas – jei jau užminko tešlą, tai kūčiukų būna tikrai daug. Tačiau kažkada gal neturėsime kam tiek gaminti – tada prisiminsime, kaip visi triūsėme. Tai – išliekanti vertybė“, – galvoja Kristina.

Kūrybiniai užmojai – gerbėjų laukia daug šiltų akimirkų

Edmundas ir Kristina nepamiršta ir savo gerbėjų – jiems rengiama išties įspūdinga programa.

„Visi dainuoja tą patį – koncertas po koncerto kartojasi tie patys kūriniai. Tačiau reikia ir kažko naujo – juk pasaulis labai platus, ir muzikos jame yra labai daug! Reikia tos gražios muzikos, kuri Lieruvoje dar neskambėjo, ar yra skambanti rečiau“, – koncertinių planų šydą praskleidė Kristina.

Idėjų generatorius šeimoje yra Edmundas – jam svarbu parodyti klasikinės muzikos įvairovę, išpopuliarinti mažiau girdėtus kūrinius.

„Mano laisvalaikio pomėgis – pasikrapšyti po natas, paieškoti, sukurti kažką naujo. Man tai yra įdomu. Aš labai dažnai mąstau apie muziką. Mes abu įdedame į tai savo indėlį“, – TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasakojo Edmundas.

Ne veltui pora savo programą pavadino būtent „Amžina meilė“ – juk jiedu jau beveik 30 metų kartu! Tai, juokauja Kristina, beveik nenormalu. „Kur jūs rasit tokius, esančius kartu beveik 30 metų? Visi arba jau išsiskyrę, arba dar nesusituokę. Mes, turbūt, vieninteliai tokie dinozaurai“, – juokavo moteris.

Laidos žiūrovams jiedu atvirai papasakojo, su kokiais nesklandumais susiduria kasdienybėje, kaip po tiek metų žiūri vienas į kitą ir kokį vaidmenį jų santykiuose atlieka muzika.

Norintys sužinoti, kaip poros vaikai dalijasi tėvų dėmesį su scena, pamatyti operos solistų sukurto kalėdinio video siužeto akimirkas ir išgirsti tokių darnių santykių paslaptį, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją