Edmundas Seilius

Pasirodymui sutrukdė pro marškinius šviečiantys speneliai  (9)
2015 m. vasario 26 d. 14:03
Viena neapgalvota stiliaus detalė sugadino išties nuostabų Marijampolės atstovų pasirodymą LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“. Tenoras Edmundas Seilius atliko itališką dainą kartu su grupės „ Electronic I “ vokalistu Pauliumi Sinkevičiumi, tačiau labiausiai akį traukė pro marškinius persišviečiantys pastarojo speneliai.
Iš „Eurovizijos“ iškrito „Rolikai“, per plauką konkurse liko N. Šiaudikytė  (271)
2015 m. sausio 10 d. 21:00
Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kovoja Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Reda Striškaitė, Milita Daikerytė , Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“. Viena m dalyviui šįvakar teko palikti konkursą.
I. Kazlauskaitės liemuo toks lieknas, kad galima net apimti maksimaliai apnuogino nugarą  (125)
2015 m. sausio 9 d. 01:54
Ketvirtadienio vakarą televizijos žiūrovus prie žydrųjų ekranų sukvietė prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos paramos akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ telemaratonas, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas iš LRT Didžiosios studijos. Vakaro vedėjai - Edvardas Žičkus ir Eglė Daugėlaitė. Koncerte dalyvavo: Merūnas Vitulskis, Martynas Levickis, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Rytis Cicinas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti.
Pirmoje „Eurovizijos” laidoje triumfavo T. Juodsnukis, Miai pasisekė prasčiau  (432)
2015 m. sausio 3 d. 20:35
Praėjusių metų gruodžio 18-ą Didžiojoje LRT studijoje nufilmuota pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida TV žiūrovus pasiekė pirmą 2015 metų šeštadienio vakarą. Komisijai ir žiūrovams su lietuviškomis dainomis prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų. Susumavus TV žiūrovų, užsienio ekspertų ir lietuvių komisijos balsus, paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė Tadas Juodsnukis, paskutinioji - Wilma La.
TV eteryje – jau šeštasis labdaros telemaratonas „Ištiesk gerumui ranką“  (2)
2014 m. gruodžio 31 d. 16:19
„ Kalėdos užsitęs, o kad šįsyk jos ypatingos, įrodysime jau sausio 8-ąją“, – šypsosi tradicinio LRT telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ vedėjai Edvardas Žičkus ir Eglė Daugėlaitė. Jau šeštus metus iš eilės rengiamos labdaros akcijos, kurią globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė , rengėjai iškart po Trijų Karalių žada nepakartojamą koncertą.
Katažina ir Deivydas Zvonkai: kūdikėlio tikimės sulaukti kitąmet  (20)
2014 m. gruodžio 23 d. 13:55
Šv. Kūčių vakarą šeimose laužiant šventą paplotėlį įprasta vienas kitam linkėti to, ko labiausiai trokšta širdis. Ne išimtis ir Katažinos bei Deivydo Zvonkų pora, šią vasarą atšokusi didžiules vestuves. „Labiausiai laukiame gandrų. Todėl sau linkime mažyčio kūdikėlio, kurio, tikiuosi, sulauksime kitąmet“, - specialioje laidoje „Valanda su Rūta. Kūčios“ atviraus garsi dainininkė.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (140)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (87)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
Austrijoje garsi E. Bagužaitė „Eurovizijos“ rengėjų Lietuvoje nesudomino: nauji talentai nepageidaujami  (44)
2014 m. gruodžio 18 d. 11:52
Iš Šiaulių kilusi Ema Bagužaitė būdama ketverių metų su visa šeima išsikraustė gyventi į Austriją. Ten ji šiuo metu gyvena ir mokosi. Užpernai lietuvaitės daina „This is Our Time“ tapo Austrijos jaunimo Olimpinių žaidynių himnu. Šiandien  Emos dainas mintinai žino didžioji dalis Austrijos jaunimo. Socialiniame tinkle „Facebook“ jos gerbėjų skaičius siekia beveik 250 tūkstančių. Šiemt mergina buvo nusprendusi išbandyti savo jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje Lietuvoje.
Atskleista nacionalinės „Eurovizijos“ vertinimo komisija  (23)
2014 m. gruodžio 18 d. 10:29
Lietuva pradeda nacionalinės „ Eurovizijos “ maratoną: ketvirtadienį LRT Didžiojoje studijoje prasideda pirmieji atrankos filmavimai.
Išrinktas Lietuvos „Metų automobilis 2015“  (208)
2014 m. gruodžio 13 d. 20:20
Šeštadienį vakare išrinktas Lietuvos „ Metų automobilis 2015 “. Šįkart finale varžėsi pats brangiausias konkursų istorijoje automobilių septynetukas, o kaip ir buvo galima tikėtis, kova dėl nugalėtojo karūnos buvo kaip niekada įnirtinga.
„Metų automobilio 2015“ apdovanojimuose – pasaulio rekordai ir būrys žvaigždžių!  (4)
2014 m. gruodžio 12 d. 11:16
Šeštadienį 18.30 val. LRT televizijos žiūrovų laukia įspūdingas reginys – dviejų valandų tiesioginis šou, kurio metu paaiškės, kokiems automobiliams lietuviai jaučia didžiausias simpatijas!
Sugrįžusius krepšininkus sutiko ir seniai viešumoje matyta V. Matačiūnaitė  (28)
2014 m. rugsėjo 15 d. 19:47
Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje buvo surengtos iškilmingos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sutiktuvės. Sutikti ir padėkoti už nuostabų žaidimą aikštėje rinkosi aistringiausi šio sporto sirgaliai.
Į Lietuvą be medalių, bet su šypsenomis grįžę krepšininkai: mes labai stengėmės  (504)
2014 m. rugsėjo 15 d. 17:50
Ketvirtą vietą pasaulio krepšinio čempionate užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį buvo pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Sostinės Senamiestyje vyko triukšmingos dviejų valandų sutiktuvės.
Lietuvos krepšininkų sutiktuvės – Vilniaus rotušėje  (77)
2014 m. rugsėjo 14 d. 14:36
Ketvirtą vietą Pasaulio taurėje užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį bus pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Nuo 18 val. sostinės centre vyks įspūdingas šou, kuris tęsis dvi valandas ir bus tiesiogiai transliuojamas per TV3 televiziją.
10 metų iki vestuvių su Kristina Zmailaite draugavęs Edmundas Seilius apsiriko  (6)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:19
Šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ - amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventi ilgai ir laimingai išsipildytų. Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atskleidė, kaip tuomet dar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė - puikus vyras, gali tekėti.
M. Vitulskis pinigų taip ir nesulaukė: labai šlykštu  (76)
2014 m. liepos 15 d. 13:38
Po to, kai pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI paskelbė publikaciją „Scenos grandai jaučiasi gavę lyg žuvimi per veidą“ apie be honoraro likusius maestro V. Noreiką ir kitus scenos grandus, visuomenėje kilo pasipiktinimo banga. Nors verslininkas pažadėjo atsiskaityti su atlikėjais, praėjus daugiau nei pusmečiui honoraro jie dar nesulaukė.
V. Matačiūnaitė prezidentei prisistatė su nauju įvaizdžiu  (64)
2014 m. liepos 12 d. 16:03
Šeštadienį iškilmingą prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos ceremoniją vainikavo nemokamas šventinis koncertas Simono Daukanto aikštėje, į kurį buvo kviečiami visi Lietuvos žmonės.
Inauguruota D. Grybauskaitė: reikia tarnauti, o ne ponauti  (861)
2014 m. liepos 12 d. 10:55
Prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį antrą kartą prisiekė tautai ir nuo tos akimirkos pradėjo antrąją savo kadenciją. Popiet premjeras Algirdas Butkevičius naujai prisiekusiai prezidentei grąžino Vyriausybės įgaliojimus.
Lietuvoje vyks iškilminga šventė  (12)
2014 m. liepos 12 d. 09:02
Šeštadienį Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracija.
D. Grybauskaitės inauguracija: ko tikėtis  (89)
2014 m. liepos 10 d. 16:01
Šeštadienį, liepos 12-ąją, Vilniuje vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracija.
Stebėkite Valstybės dienos minėjimo Raudondvario dvare tiesioginę transliaciją  (4)
2014 m. liepos 6 d. 13:41
Your browser does not support iframes.
Į eterį grįžta seksualioji eterio pora - Inga Valinskienė ir Rolandas Vilkončius  (26)
2014 m. birželio 20 d. 12:57
Per Jonines LNK parodys „Gerumo žvaigždžių” teikimo ceremoniją, kurioje pirmą kartą Lietuvos istorijoje bus apdovanoti socialiniai darbuotojai, savo darbais darantys Lietuvą jaukesnę ir šiltesnę.
Šeimų šventėje - linksmybės nuo ryto iki vakaro
2014 m. gegužės 28 d. 10:57
Prieš kelerius metus atliktas UNICEF tyrimas skelbė, kad Lietuvoje tėvai savo vaikams per parą skyrė vidutiniškai 7 minutes dėmesio. 2014 metai paskelbti Šeimų metais, o gegužės 31 dieną Harmony parke (Vazgaikiemyje, Prienų r.) vyks radijo stoties „Žinių radijas" organizuojama Šeimų šventė. Joje kartu su artimiausiais žmonėmis bus galima dalyvauti 30-tyje skirtingų veiklų ir pramogų. Nemokamai.
Į „Chorų karų“ finalą nepateko Kėdainių choras su A. Švilpausko „Daumantų kapela“  (131)
2014 m. gegužės 4 d. 19:45
TV3 projekto „ Chorų karai “ dalyviai rungėsi dėl patekimo į superfinalą. Šį sekmadienį susikovė trys stipriausi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam diriguoja Arno Švilpausko „Daumantų kapela“.
J. Jurkutė - prie žvaigždžių koncerto vedėjos vairo  (10)
2014 m. balandžio 28 d. 10:23
Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubėsime sveikinti brangiausią pasaulyje žmogų – mamą: gėlėmis, žodžiais, gerais darbais ar tiesiog mintimis. TV3 šią svarbią dieną, gegužės 4-ąją, žiūrovus ragins skirti savo mamoms gražiausius sveikinimus, o šventinės transliacijos „Didysis Motinos dienos koncertas“ žvaigždės joms dedikuos gražiausius muzikinius pasirodymus.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Penktas pusfinalis  (144)
2014 m. balandžio 8 d. 01:46
Štai ir paskutinis, penktasis portalo KLUBAS.lt organizuojamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, pusfinalis.
Nebelikus darbo TV eteryje J. Jurkutei - nauja veikla  (14)
2014 m. kovo 26 d. 11:21
Pirmąjį gegužės sekmadienį visas šalies moteris į jau tradicinį Didįjį Motinos dienos koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje kviečia vieni patraukliausių ir geidžiamiausių Lietuvos šou pasaulio žmonių – Jurgita Jurkutė ir Marijonas Mikutavičius .
Įvertino „Eurovizijos“ finalo dalyves: Vilija turi specifinį braižą, Mia priimtinesnė masėms  (194)
2014 m. kovo 1 d. 11:17
„Vilija turi savo specifinį braižą, jis gal kiek kietesnis. Mia priimtinesnė masėms tiek išvaizda, tiek atlikimu. Vaidas , atrodo, lyg būtų nustumtas į šoną, visi diskutuoja apie dvi merginas, tačiau aš dažnai vadovaujuosi posakiu: kur du pešasi, trečias laimi“, – artėjant nacionalinės „ Eurovizijos “ finalui intriguoja muzikos prodiuseris Martynas Tyla.