Edmundas Seilius

Tradicinį Vienos pokylį papuošė išsipustę svečiai, tarp jų - ir modelis K. Toleikytė  (219)
2016 m. sausio 30 d. 23:18
Šeštadienio vakarą gausus būrys kultūros, pramogų, verslo ar politikos atstovų rinkosi į prabangų Vienos pokylį. Renginyje taip pat galėjo dalyvauti visi norintys. Pelnas, gautas už parduotus bilietus, bus skirtas sergančių vaikų paramai.
Į LRT eterį grįžta legendinė „Dainų dainelė“  (10)
2016 m. sausio 7 d. 15:54
Jau greitai, vasario-gegužės mėnesiais, LRT televizijos žiūrovų dėmesio lauks vaikų ir moksleivių dainų konkurso „ Dainų dainelė “ koncertai. LRT klube ketvirtadienį pasirašyta sutartis dėl reiškiniu tapusio, kartas ir bendruomenes jungiančio konkurso filmavimo ir transliavimo. Sutartį pasirašė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius .
V. Noreika per ilgą savo karjerą sutiko tik vienerius Naujuosius ne scenoje  (9)
2015 m. gruodžio 30 d. 15:51
Paskutinį metų vakarą sostinės „ Siemens “ arenoje vyks „Iškilmingas naujametinis Gala koncertas“. Jame garsiausias operų ir miuziklų arijas bei savo kūrinius atliks būrys puikių vokalistų: Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė , Kostas Smoriginas , Karina Skambinė, Jeronimas Milius , Ieva Narkutė , „El Fuego“ , „Electric Ladies“. Tačiau tikru Naujųjų metų scenos simboliu galima vadinti tik legendinį operos solistą Virgilijų Noreiką, kuris tikina, kad jo karjeroje buvo tik viena gruodžio 31-oji be iškilmingo koncerto.
Vienišės V. Matačiūnaitės kolegos ieško jai jaunikio  (31)
2015 m. gruodžio 24 d. 12:53
Kalėdos visų pirma – tai gausios vaišės ir pačių artimiausių žmonių draugija. Būtent taip Kalėdas švęs ir LRT projekto „Vario audra“ dalyviai bei komisija: specialioje laidoje rytoj iškritimas negrės nei vienam orkestrui, o balai jiems bus skiriami ne už pasirodymus, o už atneštas kalėdines vaišes.
E. Jakilaičiui – šmaikštūs kolegų pasveikinimai  (36)
2015 m. gruodžio 23 d. 20:56
Artėjant vienoms gražiausių metų švenčių, žurnalisto Edmundo Jakilaičio kolegos pasveikino jį šmaikščiu vaizdo klipu.
Nekorektiška G. Drukteinio pastaba apie operos solistų viršsvorį papiktino K. Zmailaitę  (20)
2015 m. spalio 22 d. 17:43
Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis visada turi kaip paprotinti kitus, tačiau kai kurie jo pasisakymai LNK laidoje „Lietuvos superšefas“ kitiems Liutauro Čepracko svečiams sukėlė įtarimų dėl paties G. Drukteinio etiketo. Šį kartą etiketo žinovas laidos dalyvių patiekalus vertino kartu su operos solistais Kristina Zmailaite bei Edmundu Seiliumi – jiems ir buvo skirtas daugelį nustebinęs G. Drukteinio klausimas.
L. Čeprackas draugus prabangioje vakarienėje pasitiko be žmonos  (11)
2015 m. spalio 21 d. 19:56
Trečiadienio vakarą virtuvės šefas Liutauras Čeprackas būriui draugų suruošė prabangią vakarienę, kurios metu vaišino makaronais, pagardintais trumais ir omarais. „Kietagrūdžių makaronų fiesta“, – taip savo vakarienę pakvietime pavadino virtuvės šefas.
Naujasis VDU kamerinio orkestro sezonas: nuo pradedančiųjų pianistų iki „Grammy“ apdovanotų solistų  (4)
2015 m. spalio 2 d. 12:39
VDU kamerinis orkestras pradeda ketvirtąjį sezoną ir skelbia ilgai brandintus pirmosios sezono pusės planus. Pradžia – jau šį sekmadienį, spalio 4 dieną, Kauno valstybinėje filharmonijoje, kurioje visai šeimai skambės Piotro Čaikovskio „Žiemos pasaka“. Ir tai tik įžanga į nepaprastai įvairų orkestro sezoną, neapibrėžiamą nei žanrų pavadinimais, nei epochomis, nei kompozitorių ar žymių atlikėjų pavardėmis.
Kvapnios LNOBT vasaros sezono staigmenos
2015 m. birželio 3 d. 00:00
Sezonas baigiasi – vasaros sezonas prasideda! Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras birželio 5–28 d. kviečia į penkis populiariausius spektaklius bei naujų choreografinių miniatiūrų koncertą „Kūrybinis impulsas IV“. O kad vasaros dvelksmas teatre būtų dar ryškesnis, žiūrovų laukia kvapnios staigmenos.
Gabrielė Martirosianaitė – tarp dviejų vyrų  (5)
2015 m. gegužės 29 d. 12:47
Šį sekmadienį 20 val. per BTV – labdaros koncertas „Tyra vaikystės siela“, kurį ves originali vedėjų trijulė – „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė, aktorius Marius Jampolskis ir laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.
Savaitės ikona. M. Linkytė: „eurovizinis“ įvaizdis mums patiko, deja  (137)
2015 m. gegužės 25 d. 00:00
Apie tokias kaip Monika sakoma: „sava mergina“. Ji atrodo miela ir paprasta kaip kaimynė iš gretimos laiptinės, tačiau kai reikia apginti savo nuomonę, šypsodamasi Monika Linkytė (22 m.) gali kaip reikiant atsikirsti. Ji moka apginti ir savo stilių – taip nutiko su šių metų „euroviziniu“ įvaizdžiu.
Pasirodymui sutrukdė pro marškinius šviečiantys speneliai  (9)
2015 m. vasario 26 d. 14:03
Viena neapgalvota stiliaus detalė sugadino išties nuostabų Marijampolės atstovų pasirodymą LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“. Tenoras Edmundas Seilius atliko itališką dainą kartu su grupės „ Electronic I “ vokalistu Pauliumi Sinkevičiumi, tačiau labiausiai akį traukė pro marškinius persišviečiantys pastarojo speneliai.
Iš „Eurovizijos“ iškrito „Rolikai“, per plauką konkurse liko N. Šiaudikytė  (271)
2015 m. sausio 10 d. 21:00
Šiais metais dėl teisės atstovauti Lietuvai kovoja Liepa Mondeikaitė , Neringa Šiaudikytė , Edgaras Lubys , Vilija Pilibaitytė-Mia , Vaidas Baumila , Monika Linkytė , Reda Striškaitė, Milita Daikerytė , Jurgis Brūzga, Wilma La, Tadas Juodsnukis ir „Rollikai“. Viena m dalyviui šįvakar teko palikti konkursą.
I. Kazlauskaitės liemuo toks lieknas, kad galima net apimti maksimaliai apnuogino nugarą  (125)
2015 m. sausio 9 d. 01:54
Ketvirtadienio vakarą televizijos žiūrovus prie žydrųjų ekranų sukvietė prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos paramos akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ telemaratonas, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas iš LRT Didžiosios studijos. Vakaro vedėjai - Edvardas Žičkus ir Eglė Daugėlaitė. Koncerte dalyvavo: Merūnas Vitulskis, Martynas Levickis, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Rytis Cicinas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti.
Pirmoje „Eurovizijos” laidoje triumfavo T. Juodsnukis, Miai pasisekė prasčiau  (432)
2015 m. sausio 3 d. 20:35
Praėjusių metų gruodžio 18-ą Didžiojoje LRT studijoje nufilmuota pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida TV žiūrovus pasiekė pirmą 2015 metų šeštadienio vakarą. Komisijai ir žiūrovams su lietuviškomis dainomis prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų. Susumavus TV žiūrovų, užsienio ekspertų ir lietuvių komisijos balsus, paaiškėjo, kad pirmoje vietoje atsidūrė Tadas Juodsnukis, paskutinioji - Wilma La.
TV eteryje – jau šeštasis labdaros telemaratonas „Ištiesk gerumui ranką“  (2)
2014 m. gruodžio 31 d. 16:19
„ Kalėdos užsitęs, o kad šįsyk jos ypatingos, įrodysime jau sausio 8-ąją“, – šypsosi tradicinio LRT telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ vedėjai Edvardas Žičkus ir Eglė Daugėlaitė. Jau šeštus metus iš eilės rengiamos labdaros akcijos, kurią globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė , rengėjai iškart po Trijų Karalių žada nepakartojamą koncertą.
Katažina ir Deivydas Zvonkai: kūdikėlio tikimės sulaukti kitąmet  (20)
2014 m. gruodžio 23 d. 13:55
Šv. Kūčių vakarą šeimose laužiant šventą paplotėlį įprasta vienas kitam linkėti to, ko labiausiai trokšta širdis. Ne išimtis ir Katažinos bei Deivydo Zvonkų pora, šią vasarą atšokusi didžiules vestuves. „Labiausiai laukiame gandrų. Todėl sau linkime mažyčio kūdikėlio, kurio, tikiuosi, sulauksime kitąmet“, - specialioje laidoje „Valanda su Rūta. Kūčios“ atviraus garsi dainininkė.
„Eurovizijos“ atrankoje nuo Mios nė per žingsnį nesitraukė jos gražuolis sužadėtinis  (141)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:12
Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje filmuojama pirmojo nacionalinės „ Eurovizijos “ dalyvių atranka. Komisijai ir žiūrovams prisistatė dvylika konkurse dalyvaujančių atlikėjų.
Paaiškėjo, kurie 12 atlikėjų dalyvaus 2015 metų „Eurovizijos“ atrankoje  (88)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:56
Ketvirtadienį paaiškėjo 12 atlikėjų, kurie varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame „ Eurovizijos “ dainų konkurse, vyksiančiame 2015 m. gegužės mėn. Vienoje (Austrijoje). Šiemet „Eurovizijos“ durys atviros ne visiems – atrankoje dalyvauti gali tik atlikėjas ar kolektyvas iš Lietuvos . Nei užsienio kompozitorių, nei atlikėjų kandidatūra šiemet svarstoma net nebuvo.
Austrijoje garsi E. Bagužaitė „Eurovizijos“ rengėjų Lietuvoje nesudomino: nauji talentai nepageidaujami  (44)
2014 m. gruodžio 18 d. 11:52
Iš Šiaulių kilusi Ema Bagužaitė būdama ketverių metų su visa šeima išsikraustė gyventi į Austriją. Ten ji šiuo metu gyvena ir mokosi. Užpernai lietuvaitės daina „This is Our Time“ tapo Austrijos jaunimo Olimpinių žaidynių himnu. Šiandien  Emos dainas mintinai žino didžioji dalis Austrijos jaunimo. Socialiniame tinkle „Facebook“ jos gerbėjų skaičius siekia beveik 250 tūkstančių. Šiemt mergina buvo nusprendusi išbandyti savo jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje Lietuvoje.
Atskleista nacionalinės „Eurovizijos“ vertinimo komisija  (23)
2014 m. gruodžio 18 d. 10:29
Lietuva pradeda nacionalinės „ Eurovizijos “ maratoną: ketvirtadienį LRT Didžiojoje studijoje prasideda pirmieji atrankos filmavimai.
Išrinktas Lietuvos „Metų automobilis 2015“  (208)
2014 m. gruodžio 13 d. 20:20
Šeštadienį vakare išrinktas Lietuvos „ Metų automobilis 2015 “. Šįkart finale varžėsi pats brangiausias konkursų istorijoje automobilių septynetukas, o kaip ir buvo galima tikėtis, kova dėl nugalėtojo karūnos buvo kaip niekada įnirtinga.
„Metų automobilio 2015“ apdovanojimuose – pasaulio rekordai ir būrys žvaigždžių!  (4)
2014 m. gruodžio 12 d. 11:16
Šeštadienį 18.30 val. LRT televizijos žiūrovų laukia įspūdingas reginys – dviejų valandų tiesioginis šou, kurio metu paaiškės, kokiems automobiliams lietuviai jaučia didžiausias simpatijas!
Sugrįžusius krepšininkus sutiko ir seniai viešumoje matyta V. Matačiūnaitė  (28)
2014 m. rugsėjo 15 d. 19:47
Pirmadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje buvo surengtos iškilmingos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sutiktuvės. Sutikti ir padėkoti už nuostabų žaidimą aikštėje rinkosi aistringiausi šio sporto sirgaliai.
Į Lietuvą be medalių, bet su šypsenomis grįžę krepšininkai: mes labai stengėmės  (504)
2014 m. rugsėjo 15 d. 17:50
Ketvirtą vietą pasaulio krepšinio čempionate užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį buvo pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Sostinės Senamiestyje vyko triukšmingos dviejų valandų sutiktuvės.
Lietuvos krepšininkų sutiktuvės – Vilniaus rotušėje  (77)
2014 m. rugsėjo 14 d. 14:36
Ketvirtą vietą Pasaulio taurėje užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį bus pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Nuo 18 val. sostinės centre vyks įspūdingas šou, kuris tęsis dvi valandas ir bus tiesiogiai transliuojamas per TV3 televiziją.
10 metų iki vestuvių su Kristina Zmailaite draugavęs Edmundas Seilius apsiriko  (6)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:19
Šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ - amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventi ilgai ir laimingai išsipildytų. Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atskleidė, kaip tuomet dar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė - puikus vyras, gali tekėti.
M. Vitulskis pinigų taip ir nesulaukė: labai šlykštu  (76)
2014 m. liepos 15 d. 13:38
Po to, kai pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI paskelbė publikaciją „Scenos grandai jaučiasi gavę lyg žuvimi per veidą“ apie be honoraro likusius maestro V. Noreiką ir kitus scenos grandus, visuomenėje kilo pasipiktinimo banga. Nors verslininkas pažadėjo atsiskaityti su atlikėjais, praėjus daugiau nei pusmečiui honoraro jie dar nesulaukė.