Edmundas Seilius

Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Penktas pusfinalis  (144)
2014 m. balandžio 8 d. 01:46
Štai ir paskutinis, penktasis portalo KLUBAS.lt organizuojamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, pusfinalis.
Nebelikus darbo TV eteryje J. Jurkutei - nauja veikla  (14)
2014 m. kovo 26 d. 11:21
Pirmąjį gegužės sekmadienį visas šalies moteris į jau tradicinį Didįjį Motinos dienos koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje kviečia vieni patraukliausių ir geidžiamiausių Lietuvos šou pasaulio žmonių – Jurgita Jurkutė ir Marijonas Mikutavičius .
Įvertino „Eurovizijos“ finalo dalyves: Vilija turi specifinį braižą, Mia priimtinesnė masėms  (194)
2014 m. kovo 1 d. 11:17
„Vilija turi savo specifinį braižą, jis gal kiek kietesnis. Mia priimtinesnė masėms tiek išvaizda, tiek atlikimu. Vaidas , atrodo, lyg būtų nustumtas į šoną, visi diskutuoja apie dvi merginas, tačiau aš dažnai vadovaujuosi posakiu: kur du pešasi, trečias laimi“, – artėjant nacionalinės „ Eurovizijos “ finalui intriguoja muzikos prodiuseris Martynas Tyla.
Lietuva išsirinko dainą, kuri skambės „Eurovizijoje“ Kopenhagoje  (1846)
2014 m. vasario 23 d. 21:25
Sekmadienio vakarą Lietuva pagaliau išsirinko dainą, kuris skambės „Eurovizijos“ dainų konkurse Kopenhagoje gegužės mėnesį. Tai Vilijos Matačiūnaitės sukurta daina „Attention“. Ją atliks vienas iš trijų konkurso finalininkų – V. Pilibaitytė-Mia, dainos autorė V. Matačiūnaitė arba V. Baumila. Atstovas, kuris bus deleguotas į „Euroviziją“ Danijoje, paaiškės kitą šeštadienį.
„Eurovizijos“ atrankos transliacija buvo nutraukta vos prasidėjusi  (412)
2014 m. vasario 22 d. 21:06
Šį šeštadienį nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankoje turėjo paaiškėti daina nugalėtoja, su kuria atstovauti Lietuvai į Kopenhagą važiuos vienas iš trijų konkurso finalininkų – Vilija Pilibaitytė -Mia, Vilija Matačiūnaitė arba Vaidas Baumila. Dainos, kurios varžosi dėl nugalėtojos vardo: „Attention“, „Take A Look At Me Now“ ir „It's All About A Boy“.
Netikėtas posūkis „Eurovizijoje“: rengėjai nusprendė patikrinti žiūrovų balsavimo rezultatus  (678)
2014 m. vasario 8 d. 21:00
Nacionalinėje „ Eurovizijos “ atrankoje dėl kelialapio į finalą liko kovoti penki atlikėjai: Monika Linkytė , Vilija Matačiūnaitė , Vaidas Baumila , Mia ir Martynas Kavaliauskas . Vienas dalyvis po šios laidos atsisveikins su konkursu. Tačiau kuris iš dalyvių paliks atranką, bus paskelbta pirmadienį.
„Eurovizijos“ atrankoje retėja merginų gretos - su konkursu atsisveikino dar viena atlikėja  (480)
2014 m. vasario 1 d. 21:02
„ Eurovizijos “ dalyvių gretos nenumaldomai mažėja – po šio šeštadienio laidos dėl teisės atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse kovoti liko penki atlikėjai - projektą paliko mažiausiai žiūrovų ir komisijos balsų surinkusi Ieva Zasimauskaitė.
„Eurovizijos“ atrankoje - Mios ir V. Matačiūnaitės dvikova  (97)
2014 m. sausio 28 d. 19:43
Visa Lietuva laukia sulaikiusi kvapą laukia „ Eurovizijos “ laimėtojo. Dalyvių gretos nenumaldomai mažėja – šį šeštadienį dėl išlikimo bei teisės atstovauti Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse varžysis šeši atlikėjai. Antradienio vakarą vyko koncerto įrašas.
„Eurovizijai“ besiruošiantis V. Baumila: Anglijoje sapnuoju daugiau nei Lietuvoje  (32)
2014 m. sausio 22 d. 17:05
Šį šeštadienį LRT televizijos eteryje nuskambės dar aštuonios specialiai „ Eurovizijos ” nacionalinei atrankai parašytos dainos. Vaidas Baumila , atlikdamas konkursinę dainą „Worlds Apart”, prisipažino, kad ji jam krito į širdį. Bet tai dar nereiškia, kad laimėjimo atveju dainininkas būtent su šiuo kūriniu vyktų užkariauti Europos.
„Eurovizijos“ pusiaukelė: konkursas baigėsi K. Radžiukynaitei  (322)
2014 m. sausio 11 d. 21:03
Įsibėgėjo nacionalinė „ Eurovizijos “ atranka – šį šeštadienį konkursą paliks dar vienas atlikėjas. Likęs dalyvių aštuonetukas per ateinančius du savaitgalius pristatys 16 „eurovizinių“ kūrinių. Iš viso konkursui buvo pateikti 106 kūriniai. Iš jų atrinkta 16 dainų, kurias atlikėjai ir pristatys kitose „Eurovizijos“ laidose.
Gerų žmonių dėka maltiečiai globos daugiau vargstančių Lietuvos senelių  (14)
2014 m. sausio 8 d. 17:08
Kartu su gražiausiomis metų šventėmis baigėsi ir aštuntus metus vykstanti labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Jos metu vargstantiems seneliams buvo paaukota 620 953 Lt. Už šias lėšas Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) savanoriai galės ne tik pamaitinti vargingai gyvenančius senolius, bet ir aprūpinti juos reikalingais medikamentais, bei daugiau skirti taip trūkstamo dėmesio.
V. Baumilos žavesiui negalėjo atsispirti šeimos židinį puoselėjanti I. Prudnikovaitė-Pitrėnė  (61)
2014 m. sausio 7 d. 20:10
Įsibėgėjo nacionalinė „ Eurovizijos “ atranka – antradienį didžiojoje LRT studijoje buvo švenčiamas dainų konkurso mediumas. Dėl teisės atstovauti Lietuvai kovojantys stipriausi devyni dalyviai atliko pasaulinius hitus.
Mia: jei nelaimėsiu nacionalinės atrankos, daugiau niekada nedalyvausiu  (23)
2013 m. gruodžio 27 d. 13:08
Praėjus Kalėdų susitaikymo metui, įtampa „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje auga. Praėjusį šeštadienį paaiškėjus penkiems tolimesnio etapo dalyviams, dar dešimties atlikėjų likimas – žiūrovų ir tarptautinės komisijos rankose. Viena iš laukiančių verdikto – Vilija Pilibaitytė-Mia.
V. Pilibaitytė-Mia: jei nelaimėsiu „Eurovizijos“ atrankos, daugiau niekada nedalyvausiu  (242)
2013 m. gruodžio 27 d. 12:23
Praėjus Kalėdų susitaikymo metui, įtampa „ Eurovizijos “ nacionalinėje atrankoje auga. Praėjusį šeštadienį paaiškėjus penkiems tolimesnio etapo dalyviams, dar dešimties atlikėjų likimas – žiūrovų ir tarptautinės komisijos rankose. Viena iš laukiančių verdikto – Vilija Pilibaitytė - Mia .
V. Matačiūnaitė: šiais metais „Eurovizijai“ jau esu subrendusi  (37)
2013 m. gruodžio 23 d. 17:06
Kol dauguma gyvena šventinėmis nuotaikomis, nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankos dalyviams tai – streso kupinas metas. Tačiau viena iš jų, Vilija Matačiūnaitė , pagaliau gali lengviau atsikvėpti. Praėjusį šeštadienį paaiškėjo, kad ji pateko į laimingųjų penketuką ir dalyvaus kitame muzikinės kovos etape.
Paaiškėjo pirmasis „Eurovizijos“ penketukas, tęsiantis kovą dėl kelialapio į Daniją  (133)
2013 m. gruodžio 21 d. 21:12
Šeštadienį „ Eurovizijos “ nacionalinėje atrankoje riedėjo ašaros, o ore tvyranti įtampa prislėgė net ir scenos senbuvius. Konkurso dalyvių pasirodymus pirmą kartą vertino komisija, sudaryta ne tik iš lietuvių, bet ir užsienio valstybių „Eurovizijos” profesionalų.
Lietuvius nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje vertinsianti L. Bjork: patys patikėkite savimi  (10)
2013 m. gruodžio 20 d. 18:32
Šeštadienį, gruodžio 21 d. „ Eurovizijos “ nacionalinėje atrankoje riedės ašaros, o ore tvyranti įtampa prislėgs net ir scenos senbuvius. Konkurso dalyvių pasirodymus pirmą kartą vertins komisija, sudaryta ne tik iš lietuvių, bet ir užsienio valstybių „Eurovizijos” profesionalų.
Simoną Nainę sužavėjo Monika Linkytė: ji – lyg Marilyn Monroe  (26)
2013 m. gruodžio 14 d. 18:58
Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje savo jėgas vėl išbandyti nutarusi Monika Linkytė tapo tikra penktadienio vakarą vykusio filmavimo puošmena.
Dainininkė N. Šiaudikytė, išgirdusi kritiką, scenoje puolė į ašaras  (109)
2013 m. gruodžio 14 d. 11:27
Penktadienio vakarą LRT studijoje vyko " Eurovizijos " pirmosios atrankos filmavimas. Viena iš dalyvių - " Naujos pupytės " narė Neringa Šiaudikytė. Mergina scenoje atliko Dimos Bilano dainą.
V. Pauliukaitis apie "Pop Ladies" pasirodymą "Eurovizijos" atrankoje: merginos buvo koliojamos, bet įrodė, kad gali daugiau  (73)
2013 m. gruodžio 14 d. 05:41
Penktadienio vakarą LRT studijoje vyko " Eurovizijos " dainų konkurso nacionalinės atrankos filmavimas. Vienos iš konkurso dalyvių - merginų grupė " Pop Ladies ". 2007 m. "Eurovizijos" nugalėtojų Serbijos atstovų dainą "Molitva" atlikusios dainininkės sulaukė komisijos liaupsių.
Dėl tolimesnio dalyvavimo „Eurovizijoje“ konkuruoja pirmieji dešimt Lietuvos atlikėjų  (32)
2013 m. gruodžio 13 d. 13:46
Penktadienį didžiojoje LRT studijoje prasidėjo pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapas. Koncerto metu žiūrovams ir komisijai prisistatė pirmieji dešimt konkurso dalyvių. Į sekantį etapą keliaus tik penki iš jų.
Šiauliečių ovacijos virpino žinomų atlikėjų širdis  (1)
2013 m. gruodžio 5 d. 00:06
Žymiausi šalies scenos meistrai ir tik pradedantys joje įsitvirtinti jaunieji talentai – jų kūryba buvo skirta gimtajam Saulės miestui. Kelias valandas sausakimšoje Šiaulių arenoje trukęs koncertas ir iškilmingos nominacijos vainikavo 777-ojo Šiaulių gimtadienio renginius.
Šiauliai švenčia ir didžiuojasi savo žmonėmis  (17)
2013 m. gruodžio 3 d. 11:41
Antradienį, 12 mėnesio 3 dieną 6 valandą vakaro, simboliškai garsiojo Saulės mūšio datos 1236 m. skaičius atkartojančiu laiku, Šiaulių areną nutvieks 777-ojo Saulės miesto gimtadienio baigiamasis renginys.
V. Noreiką be honoraro palikęs verslininkas E. Šaltis: aš nesu aferistas  (97)
2013 m. lapkričio 28 d. 13:26
Po to, kai pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI paskelbė publikaciją „Scenos grandai jaučiasi gavę lyg žuvimi per veidą“ apie be honoraro likusius maestro V. Noreiką ir kitus scenos grandus, visuomenėje nuvilnijo pasipiktinimo banga. Pamatęs, kokį atgarsį sukėlė ši istorija, koncertų turo organizatorius Eugenijus Šaltis susitiko papasakoti savo konfliktinės situacijos versiją. Jis pateikė savo argumentus, kodėl viskas pasibaigė būtent taip ir kodėl neužteko pinigų nei V. Noreikai, nei kitiems garsiems Lietuvos tenorams. Apie neapmokėtas sąskaitas prakalbo ir verslininkai.
Scenos grandai jaučiasi gavę lyg žuvimi per veidą  (221)
2013 m. lapkričio 20 d. 16:43
Garbingai atsisveikinimą su didžiąją scena paminėti planavęs maestro Virgilijus Noreika liko it musę kandęs. 78 – erių metų atlikėjas, su turu „Ačiū už meilę – V.Noreika“ apvažiavęs didžiuosius Lietuvos miestus, liko be jokio honoraro. Tarp nukentėjusiųjų ir V. Noreikos mokiniai, žinomi operos atlikėjai: Edmundas Seilius , Merūnas Vitulskis , Vaidas Vyšniauskas .
Pristatytas specialus „Maltiečių sriubos“ receptas  (17)
2013 m. lapkričio 20 d. 15:31
Šiandien pagal specialų receptą Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) klube Edita Mildažytė, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė bei kiti žinomi žmonės virė sriubą. Į ją pateko ne tik tradiciniai ingredientai – daržovės ir prieskoniai – bet ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) jau 8-ą kartą rengiamos akcijos „Maltiečių sriuba“ puoselėjamos vertybės: meilė, supratingumas, pagalba kitiems, šiluma bei dėmesys savo artimiesiems.
Su dar penkiomis merginomis scenoje debiutavusi Mia grupei sugalvojo intriguojantį pavadinimą  (78)
2013 m. spalio 19 d. 21:02
Šį šeštadienį iš Kauno buvo tiesiogiai transliuojamas paramos koncertas „Gelbėkit vaikus“. Savo dainomis sunkiai gyvenančioms šeimoms ir steigiamiems dienos centrams aukoti kvietė „Božolė“ choras, Radži , Evelina Sašenko , Jurgis ir Erika Didžiuliai, „Pop ladies“, Vaida Genytė , „ Čilinam “, „ Pikaso “, Violeta ir Vilius Tarasovai , Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė .
Opera „Borisas Godunovas“ – šių dienų politikams  (3)
2013 m. spalio 18 d. 13:33
Spalio 24 d. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras vienintelį kartą šį sezoną rodo Modesto Musorgskio operą „ Borisas Godunovas “. Spektaklyje caro tragedija perkeliama į mūsų dienas, suteikiant jai šiuolaikinio „power game“ – kovos dėl valdžios – skambesio. Tad pamatyti operą teatras ypač kviečia politinių partijų atstovus bei... TV laidų kūrėjus, mat paskutinė operos scena vyksta televizijos studijoje.
LNOBT atsisveikina su „Rigoletu“
2013 m. spalio 8 d. 10:58
Spalio 10 d. paskutinis šventinės Giuseppe’s Verdi savaitės spektaklis „Rigoletas“ taps ir atsisveikinimo vakaru su šiuo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pastatymu. Opera bus parodyta paskutinį kartą.