Garsi moteris juokiasi, kad dalyvavimas čia jai priminė laikus, kuomet studijavo muzikos ir teatro akademijoje: „Mes dirbame su mokytojais, mokomės dainuoti, bandome perprasti atlikėjus, į kuriuos įsikūnijame. Aš repetuoju labai daug. Aš net dažnai pašoku naktį iš lovos dainuodama ir galvoju: o, Jėzus! Tačiau aš džiaugiuosi galimybe būti tarp kitų dešimties išrinktųjų, kurie „Muzikinės kaukės“ scenoje džiugins žiūrovus.“

Tiesa, aktorė Inga Norkutė šiame projekte yra vyriausia dalyvė, rašoma pranešime spaudai. Vis dėlto ji dėl to nesisieloja ir sako turinti ko pasimokyti iš jaunesnių kolegų.

„Aš turiu galimybę stebėti jaunimą. Ir, tam tikra prasme, jie duoda tokį spyrį dėl savo laisvės pojūčio. Įkūnyti skirtingus atlikėjus nėra lengva. Aš kartais žiūriu į tą atsipalaidavusį jaunimą ir susiimu už galvos – iš kur man pasisemti to jausmo?“ – šypsosi garsi moteris.

„Kai mane pakvietė dalyvauti, aš vienam aktoriui, kolegai, pasakiau. Tada sulaukiau tokios nejaukios pauzės ir jis paklausė manęs: tu rimtai ar čia juokauji? Sakau, aišku, rimtai! O jis man sako – ten žiauriai sunku, tu pagalvok, nepatempsi! Ir, žinote, ką? Iš tiesų aš nepatempiu, man labai sunku, bet aš dalyvauju! Esu be galo laiminga čia būdama!“ – optimizmo nepraranda Inga ir priduria, kad vis dėlto sunkumų nepavyko išvengti vos prasidėjus pirmoms repeticijoms. Vienas pirmųjų Ingai tekusių užduočių – įkūnyti estrados dainininkę Nijolę Tallat-Kelpšaitę.

„Mūsų su tėčiu labai stiprus ryšys. Vos pradėjusi ruoštis pirmajai laidai neatlaikiau įtampos ir baimių, kad man nepavyks. Paskambinau visa apsipylus ašaromis tėčiui į Klaipėdą ir verkdama sakiau: nežinau, ką daryti, tėti! Tu tikrai šį kartą manimi nepasididžiuosi, nes aš gausiu vien dvejetus. O tėtis taip ramiai kitame ragelio gale pasakė – ramiai! Eik ir daryk! Džiaukis! O ašaros kaip lietus, nuverkei, ir užteks! Aš tavimi didžiuojuosi, kad ir kokia situacija bebūtų! Ir žinokit, šitie žodžiai labai nuramino. Galvoju, nu tai kas, kad aš čia vyriausia? Svarbu kaip jaučiuosi viduje. Mano tėtis 82-jų metų eina į diskotekas“, – pasakoja aktorė.

Kol kas Inga Norkutė recepto kaip nusiraminti prieš lipant į sceną šiame projekte dar nerado. Tačiau džiaugiasi pasiryžusi tokiai, net pačiai sau netikėtai avantiūrai.

Jau sausio 1 dieną per BTV televiziją startuos dešimtasis, jubiliejinis „Muzikinės kaukės“ sezonas. Jame savo įspūdingais įsikūnijimais ir nepakartojamais pasirodymais jus stebins naujas dalyvių dešimtukas: grupės „Žemaitukai” narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė–Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistė Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės