Būtent tai žiūrovai išvys jau šio šeštadienio vakarą, kai žaidimo dalyviais taps dar viena puikiai žinoma atlikėjų pora. Dovydas Laukys papildys Marijono Mikutavičiaus komandą, o Monika Marija Paulauskaitė-Laukė stos į Manto Katlerio pusę.

Klausimų pasitaikys įvairiausių, vis dėlto daugiausiai diskusijų ir audrų tarp priešingų komandos narių sukels klausimas… apie vyrų ir moterų svorio pokyčius, kai jiedu laimingai gyvena kartu, rašoma spaudos pranešime.

„Abiem auga svoris nuo streso, o ne todėl, kad laimingi“, – juoksis D. Laukys, tačiau vėliau tikins, jog svoris, tikriausiai, auga abiem.

Monika Marija tuoj pat sutuoktiniui atšaus: „Jei pasirinksi tokį variantą, tuomet važiuodami namo nebesišnekėsime!“

Nenorėdamas rizikuoti santykiais su žmona, Dovydas bandys taisyti padėtį: „Aš tikrai esu tą girdėjęs – būnant santykiuose vyrams sumažėja testosterono. Jiems nebereikia ieškoti naujos patelės, todėl jie priauga svorio.“

Marijonas patikins, kad tai, ką sako Dovydas, gali būti tiesa – įrodymų jis sakys turintis ir iš savo patirties. „Aš tikrai priaugau. Kai gyvenau vienas, buvau kūdas, liesas ir nelaimingas“, – juoksis jis, o Dovydas antrins, kad tai – suprantama, kadangi tuo metu atlikėjas dar vis buvo „rinkoje“.

Tiesa, net ir čia diskusijos nesibaigs – D. Laukys pasakos, kad dažnu atveju, kai pora pagyvena santuokoje kelis metus, vėliau jų svoris grįžta į ankstesnį. „Tą akimirką, kai jis ims siaurėti, žinok, kad kažkas ne taip…“ – tai išgirdęs M. Katlerio komandos narę bei D. Laukio žmoną įspės A. Žiurauskas.

Įdomu tai, jog šis klausimas bus ne vienintelis, kuris šį vakarą bus susijęs su svoriu. Į jį atsakinėti ir vėl teks tai pačiai komandai. Tik šįkart svorio klausimą lydės įdomus apibūdinimas – „miegančiosios gražuolės dieta“. Ar pavyks Dovydui ir Marijonui į jį atsakyti teisingai?

Ką galima panaudoti kaip kvapų sugėriklį šaldytuve? Kaip sustabdyti kraujavimą gamtoje? Į kokį klausimą M. Katleris ir Monika Marija atsakys žaibiškai greitai? Visi atsakymai – jau šį vakarą, 19.30 val. žaidime „galvOK“ per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės