Žinomo dainininko ir jo žmonos santuoka trunka jau 40 metų. Tokių ilgų ir sėkmingų santykių paslaptis, anot jo, yra viena – svarbiausia niekuomet vienas kitam nedraskyti akių.

Dėl to, kad puikiai sutaria, A. Ivanausko-Faros žmona mielai jį išleido ir į praėjusį pavasarį didžiulio populiarumo sulaukusį projektą „Didysis šou burbulas“. Tiesa, jei žmona būtų žinojusi, kiek laiko dėl to atlikėjas negrįš namo, viskas, galbūt, būtų pasisukę ir kitaip, rašoma TV3 pranešime spaudai.

„Aš jos atsiklausiau, bet atsiklausiau dėl dviejų savaičių. Sakau: „Ar tu nieko prieš, jei porai savaičių išvyksiu į „burbulą“? Po to mane vis tiek kaip musę iš barščių išmes!“. Tačiau viskas įsivažiavo taip, kad, žiūriu, praėjo jau 10 savaičių, nors visą laiką žmonai žadėdavau, kad tikrai grįšiu po savaitės. Viską sukontroliuoti nebuvo labai lengva – juk įjungi televizorių ir kamerytė viską rodo, kur Fara randasi ir ką jis daro“, – maloniais prisiminimais dalinasi jis.

Ne ką prasčiau Aleksandras sutaria ir su 5 savo anūkais. Vyriausiam iš jų – Patrikui – net 22 metai. Žinomas dainininkas neslepia, jog labai džiaugtųsi tapęs proseneliu, tačiau netrukus pridėjo nežinantis, ar apie tą patį jau galvoja ir anūkas.

Tiesa, su anūkais pasitaiko ir bėdų, o ypač tada, kai Aleksandras kelionių metu nusprendžia jiems pirkti dovanas.

„Man tai – didžiulė problema. Aš niekada nepataikau su rūbus ir batais. Kai skrendu koncertuoti ir jiems kažką atvežu, jie visuomet būna arba per dideli – gerai, kad vaikas tada gali paaugti – arba per maži. Tada gaunu barti. O vienąkart, kai skridome koncertuoti į Kanadą, mano anūkė užsisakė, kad nupirkčiau jai barbę ir keną. Paprašiau vadybininko, kad nuvežtų į tam tikrą parduotuvę, daug sumokėjau, nupirkau, parskridau ir padovanojau. Bet džiaugsmo buvo gal tik 10 minučių. O kai nuėjęs į parduotuvę pamačiau, kad čia yra tas pats, tik 6 kartus pigiau…“ – besijuokdamas guodėsi jis.

A. Ivanauskas-Fara atvirai papasakojo ir apie didžiausią savo silpnybę, kurią pats juokais vadina fetišu.

„Mano natūra yra tokia, kad mano automobilis turi netriukšmauti, viskas turi būti tvarkoje. Jei man vienoje pusėje pradėjo kažkas klibėti, nors ir sakoma, kad su tuo galima važinėti dar 10 metų, aš vis tiek iškart tą vietą pakeisiu. Ir pakeisiu net ne vienoje, o abiejose pusėse. O net jei ir niekas nebarška, vis tiek nuvažiuoju pas savo draugą į servisą ir paprašau, kad pažiūrėtų, gal kas nors yra? Gal kažką reikia taisyti? Ir jei jis pasako, kad nieko taisyti nereikia, man nuotaika krenta visai savaitei“, – atviravo dainininkas.

Kodėl A. Ivanauskas-Fara iš vieno darbo buvo išmestas po 4 dienų? Į ką iki šiol negali pažiūrėti po „Didžiojo šou burbulo“?

Visos šios ir kitos istorijos – jau trečiadienį, 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės