Šio vakaro laida apie tai, ar egzistuoja gyvenimas po mirties, kodėl komą ar klinikinę mirtį patyrę žmonės, neretai dalinasi labai panašiais išgyvenimais, regėjimais, ir kas iš tiesų vyksta su žmogumi mirties momentą, rašoma spaudos pranešime.

Garsi televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė prisipažins patyrusi komą prieš 30 metų operacijos metu. Pasak moters, šis įvykis ir pokalbiai, įvykę komos metu, ištraukė ją iš gyvenimo duobės.
Tuo metu slaugytoja slaugos namuose Norvegijoje su mirštančiais žmonėmis dirbusi Jurga Valery papasakos apie sunkiai protu paaiškinamus įvykius, kuriuos teko patirti tuomet, kai mirdavo pacientai.

„Žmogus tikrai nėra tik mėsa...“, – įsitikinusi Jurga.

Pasak garsaus neurologo, mokslų daktaro Jokūbo Fišo, pasakojimai, kurie jungia žmones, patyrusius komą ar klinikinę mirtį, nėra pomirtinio gyvenimo įrodymas.

„Tikiu, kad mirtimi viskas nesibaigia, tačiau pacientų patirtys nėra įrodymas, tai tam tikra prasme haliucinacijos, kurias tarsi sapną patiria žmogus, mirštant ląstelėms, pritrūkusioms deguonies...“, – pasakos medikas.

„Mūsų jausmai, prisiminimai – sąmonė ir pasąmonė yra energija, kuri numirus pažyra į aplinką”, – įsitikinęs metafizikos mokslų daktaras, profesorius Vilimantas Zablockis.

Pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės