D. Zvonkus sako, jog per tuos kelioliką metų, kiek vyksta įvairūs muzikiniai projektai, ryškėja tendencija, jog žiūrovų ir komisijos nuomonės išsiskiria: „Bet visuomet į finalus pakliūna stipriausi. Gal dėl to teisinga, jog „Lietuvos balse“ balai sumuojami.“

Kompozitorius tikina, jog tikrai nugalėtojas ne tas, kurio rankoje atsiduria trofėjus: „Laimi tas, kas pasiima iš projekto daugiausiai. Ir kuris sugeba tai paversti karjeros laipteliu. Kaip pavyzdį galiu pateikti Neringą Šiaudikytę, kuri dalyvavo „Lietuvos balso“ pirmajame sezone, bet į finalą nepateko. Ji tikrai šiuo metu aplenkė kai kuriuos finalininkus kūrybinėje veikloje. Nors iki tol ji nebuvo žinoma.“

Jau po kelių dienų baigsis muzikinis projektas ir kiekvieną sekmadienį tų pačių veidų nebematysime. Kaip jiems nenugrimzti užmarštin? „Jaunam žmogui tai didelis psichologinis šokas. Vieną dieną labai daug veiksmo – o kitą nieko. Kadangi tokio pobūdžio projektai vyksta visame pasaulyje, psichologai šį sindromą yra aprašę, kaip žmogui atsiranda psichologinių problemų dėl dėmesio pertekliaus. O su tuo reikia susidoroti“, – pasakoja Deivydas.

Pašnekovas vengia atskleisti superfinalininko vardą, kuriame daugiausiai įžvelgia potencialo: „Visi jie stiprūs. Labai daug pas priklauso nuo jų tolimesnių veiksmų.“ Kompozitorius tvirtina, jog nėra vieno recepto kaip tapti sėkmingu dainininku: „Kiekvieno kelias individualus. Gal vienas atlikėjas negali be vadybininkų, o kitą jie sugadintų. Jei nori įsilieti į šou liūną – turi tiesiog mėginti.“

Lietuvos Balsas stebi "Lietuvos balsą"

„Lietuvos balso“ superfinalas jau sausio 1 d. 19 val. per LNK!

#VisosEmocijos


Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)