Liepos 30 – rugpjūčio 2 dieniomis Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Lietuvos liaudies Buities muziejuje vyko jau trečius metus iš eilės organizuojamas tarptautinis muzikos festivalis „Granatos live“. Organizatorių duomenimis festivalyje apsilankė apie 10 000 dalyvių.

Kaip ir kiekvieno renginio metu, Kauno apskrities policija sutelkė dideles pareigūnų pajėgas viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimui.

Festivalio „Granatos live“ metu buvo skirtos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio taip pat ir Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų pajėgos.

Į pagalbą pasitelkti ir Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis.

Pareigūnai organizatoriams padėjo užtikrinti draudžiamų daiktų patekimo kontrolę, vykdė neviešo pobūdžio stebėjimą ir teisės pažeidimų užkardymo priemones renginio viduje. Renginyje turto saugumą bei viešąją tvarką taip pat užtikrino UAB „Fosus“ ir UAB „VIP control“ saugos tarnybų darbuotojai.

Festivalio dalyvių bei žiūrovų atvykimą ir išvykimą, transporto srautų reguliavimą, draudžiamų daiktų patekimo kontrolę organizavo ir patys renginio organizatoriai.

Renginys praėjo sklandžiai, rimtų incidentų išvengta.

Renginio metu palapinių miestelyje sulaikyti 7 asmenys, kurie galimai rūkė narkotines, psichotropines medžiagas (marihuaną). Patikrinimo metu palapinėje rastas narkotinių medžiagų smulkintuvas su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga (galimai marihuana).

Pažeidėjams pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylos pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimo ar laikymo nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo.

Taip pat gauti 5 pranešimai iš medicinos įstaigų apie pagalbos besikreipusius renginio vietoje nesunkiai sužalotus asmenis. Sulaikyti du asmenys, sugadinę prekybininkų inventorių. Per tris dienas vykusį festivalį užregistruoti 6 pranešimai apie dingusius daiktus (telefonus, palapines, pinigines).

Renginio prieigose sulaikytas neblaivus vairuotojas, prieš kurį pradėtas tyrimas. Gautas pranešimas ir apie atsiskaitymą galimai padirbtais 50 eurų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (87)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės