Savaitgalis ant dviračių

Kaip rašo portalas pamatyklietuvoje.lt, ilgąjį savaitgalį nusprendę praleisti ant dviračių, tikrai neapsiriks pasirinkę turbūt gražiausią dviračių maršrutą Lietuvoje – Dviračių po Kuršių nerijos nacionalinį parką. Mėgautis šiuo maršrutu reikia neskubant, patiriant, girdint ir matant viską kas šią vietą ir padaro kone stebuklinga. Taigi, ilgasis savaitgalis, 2-3 dienos Kuršių nerijoje garantuotai padovanos vieną įsimintiniausių šios vasaros savaitgalių. Daugiau: lankytinos vietos Kuršių nerijoje.

Rekomendacijos, ką nuveikti ilgąjį savaitgalį

Dviračių maršrutas „Aplink Platelių ežerą“ . Daugiau kaip 24 km. ilgio maršrutas, besidriekiantis atnaujintais dviračių takais aplink visą Platelių ežerą. Šis maršrutas saugus, įdomus ir pilnas įdomiausių lankytinų objektų.

Norintiems pajusti pušyno gaivą, pasigrožėti Neries vingiais, iš apžvalgos aikšelių atsiveriančiais vaizdais, pagrybauti, pauogauti ir kitaip papramogauti – rekomenduojame Kairiojo Neries kranto turizmo trasą.

Rekomendacijos, ką nuveikti ilgąjį savaitgalį

Maršrutas ypatingas dar ir tuo, kad yra visai netoli Vilniaus ir gali būti pasiekiamas traukiu. Atvykite ir savo kelionę dviračiu pradėkite nuo Bražuolės stovyklavietės.

Kelionės automobiliu

Lietuva nėra didelė, tad net ir paprastą savaitgalį galima pasiekti praktiškai bet kurį jos kampelį. Tačiau, ilgajam savaitgaliui išskirsime ir rekomenduojame ypatingą maršrutą – Panemunę (Panemunių regioninis parką). Maršrutas pilnas įdomiausių Lietuvos lankytinų vietų, atsiveriančių ir Nemuno išpuoštų panoramų, didingų piliakalnių, pilių, istorijos, architektūros ir nuostabios Nemuno slėnių gamtos.

Rekomendacijos, ką nuveikti ilgąjį savaitgalį

Išskirtinumo šiam maršrutui suteikia ir tai, kad kiekvienas maršrutą gali prisitaikyti pagal savo poreikius ir galimybes. Galimos pačios įvairios maršruto modifikacijos, trukmės ir atstumai:

  1. Panemune nuo Kauno iki Jurbarko abiem Nemuno pakrantėmis
  2. Panemunė iki pat Rusnės salos (Nemuno deltos regioninis parkas)
  3. Panemunė aplankant Jurbarką, Smalininkus, Viešvilę ir Rambyno regioninį parką:
Rekomendacijos, ką nuveikti ilgąjį savaitgalį

Kelionės kryptis (miestas + gamta)

Išbandyta, ypatingai patikusi ir drąsiai pamatykLietuvoje.lt rekomenduojama kelionių po Lietuvą kryptis – Biržai.

Kelionė po Biržų kraštą yra gana kompaktiška, apjungianti įspūdingus gerai lankymui pritaikytus objektus, gamtos turtus, pažintinius takus, turbūt gražiausią Lietuvoje Kirkilų apžvalgos bokštą, fotogeniškus karstinius ežerėlius ir kitus. Visa tai išsidėstę vos per kelis kilometrus nuo Biržų, kuriuose taip pat daug įdomaus: Biržų pilis, joje įsikūręs muziejus „Sėla“, ilgiausias Lietuvoje tiltas per ežerą, Astravo dvaras ir žinoma biržietiško alaus muziejus ir kiti.

Rekomendacijos, ką nuveikti ilgąjį savaitgalį

Nepelnytai primirštas kraštas

Maloniai nustebinusi, tačiau vis dar rečiau keliautojų maršrutuose atsirandanti kryptis – Veisiejai, Lazdijai, Vištytis. Šios kryptys nėra ant pagrindinių Lietuvos kelių, nėra pakeliui, todėl dažnai pamirštamos. Tačiau, norintys pasidžiaugti ramuma, vaizdingų ežerų gaiva ir jų skaidrumu, pamatyti kitokias, Lietuvos keliautojų dar mažiau lankomas ir žinomas lankytinas vietas, tiesiog privalo užsukti čia. Šio regiono lankytinos vietos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės