Pirmą kartą Lietuvoje transporto ir logistikos įmonė gavo „Top Employers Institute“ suteikiamą prestižinį „Top Employer Lietuva“ sertifikatą. Šešios „Hegelmann Group“ įmonės – UAB „Hegelmann transporte“, UAB „Hegelmann Logistics“, UAB „Hegelmann Special Transporte“, UAB „Hegelmann Autotransporte“, UADBB „H Brokers“, UAB „HT Ferry Service“ – įvertintos už puikias sąlygas darbuotojams, kurios gali lygiuotis į geriausias tarptautines praktikas. Audito metu geriausiai buvo įvertintos lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo sritys.
Aistė Mardosaitė, Hegelmann Group Žmogiškųjų išteklių vadovė
Aistė Mardosaitė, Hegelmann Group Žmogiškųjų išteklių vadovė
© Organizatorių nuotrauka

Apdovanojimas – reikšmingas pripažinimas

Pasaulyje pripažinti „Top Employers Institute“ sertifikatai įmonėms skiriami už išskirtinai geras darbo sąlygas. Nyderlanduose įsikūrusio instituto audito metu įmones vertina ne patys jų darbuotojai, o „Top Employers Institute“ specialistai, todėl ši pasaulinė organizacija daro pozityvų pokytį jau septyniems milijonams darbuotojų pasauliniu mastu. Auditas trunka apie pusę metų.

„Šis sertifikatas mums yra reikšmingas įvertinimas, kuris patvirtina, kad santykius su darbuotojais kuriame teisinga kryptimi. Kartu tai ir žemėlapis, rodantis kryptį, kur dar galime tobulėti. Būdami „Top Employers Institute“ programoje galime semtis tarptautinės patirties, kaip užtikrinti geriausią komandos vystymo strategiją. Lietuvoje planuojame ir toliau vykdyti plėtrą, todėl darbuotojų gerovės užtikrinimas yra mūsų prioritetas“, – džiaugiasi Tomas Jurgelevičius, UAB „Hegelmann transporte“ generalinis direktorius.

Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą
© Organizatorių nuotrauka

„Hegelmann Group“ pasirašė trejų metų sutartį, pagal kurią, norėdama išlaikyti gautą įvertinimą, kasmet turės pereiti „Top Employers Institute“ auditą iš naujo.

Investicijos į tobulėjimą

Darbuotojai – įmonės sėkmės garantas, todėl „Hegelmann Group“ stengiasi daug dėmesio skirti jų emocinei gerovei, tobulėjimui ir iniciatyvoms. Įmonėje puoselėjamos motyvacijos ir progreso vertybės, kurios paremtos šeimos, pagarbos, pagalbos ir tvarumo principais.

„Mūsų darbuotojų pareigos yra dinamiškos ir kupinos iššūkių, todėl nuolat skatiname juos tobulėti dalyvaujant vidiniuose mokymuose. Taip pat organizuojame paskaitas su įvairiais lektoriais, seminarus, konferencijas, suteikiame prieigą prie elektroninės asmeninio tobulėjimo kursų platformos, darbuotojams sudaroma galimybė tobulintis pasirinktos užsienio kalbos kursuose“, – dalijasi „Hegelmann Group“ žmogiškųjų išteklių vadovė Aistė Mardosaitė.

Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą
© Organizatorių nuotrauka

Atsižvelgia į darbuotojų nuomonę

Darbuotojų motyvaciją skatina galimybė imtis iniciatyvos ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, todėl „Hegelmann Group“ įmonės kuria galimybę kiekvienam išsakyti savo lūkesčius.

„Geriausiai buvome įvertinti lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo srityse. Įmonėje organizuojame metinius pokalbius, kurių metu darbuotojai kartu su vadovais kalbasi apie savo karjeros tikslus, sutariama, kokias investicijas įmonė suteiks, kad darbuotojų lūkesčiai būtų įgyvendinti, o vadovai tampa jų mentoriais ir gidais tame kelyje“, – pasakoja A. Mardosaitė.

Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą
© Organizatorių nuotrauka

„Hegelmann Group“ ir ateityje planuoja diegti naujoves, leisiančias gerinti darbo sąlygas grupės įmonėse ir užtikrinti, kad darbuotojai bus girdimi. „Stengiamės nuolat tobulinti darbo aplinką savo įmonėse. Itin svarbus žingsnis šia linkme praėjusiais metais buvo aukščiausių vadovų grupės, kuri atsakinga už komandų centralizaciją, procesų vienodinimą ir efektyvesnės darbo aplinkos kūrimą, steigimas. Tai leis sėkmingai tobulėti ir ateinančiais metais“, – sako T. Jurgelevičius.

Ypatingas dėmesys vairuotojams

„Top Employers Institute“ teigiamai įvertino „Hegelmann Group“ iniciatyvas, skirtas pasirūpinti vairuotojų gerove.

Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą
© Organizatorių nuotrauka

„Stengiamės, kad vairuotojai jaustųsi komfortiškai ir saugiai dirbdami mūsų įmonėse, todėl jiems skiriamos vienos naujausių ir saugiausių transporto priemonių rinkoje. Šventiniu laikotarpiu dirbusiems vairuotojams sukūrėme galimybę apie savo emocinę savijautą pasikalbėti su psichologu telefonu“, – teigia A. Mardosaitė.

Visiems tolimųjų reisų vairuotojams dedikuotas projektas „Healthy habits for a truck driver“, skirtas rūpintis vairuotojų sveikata, sulaukė teigiamų įvertinimų tiek iš darbuotojų, tiek ir iš „Top Employers Institute“. Sukurtuose videofilmukuose sveikatos ekspertai dalijasi praktiškais sveikatingumo patarimais, kuriuos vairuotojai lengvai gali pritaikyti kasdienybėje.

Svarbus laikas kartu

Laikas kartu su kolegomis ir bendros iniciatyvos padeda formuoti lojalią ir sėkmingą komandą.
„Hegelmann Group“ bendruomenei svarbu rūpintis visuomene ir žmonėmis, kurie yra šalia, tai viena svarbiausių įmonės vertybių.

Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą
© Organizatorių nuotrauka

„Darbuotojai skatinami prisidėti prie įvairių socialinių projektų: kartu su komanda įgyvendinome medžių sodinimo iniciatyvą Kauno rajone, aukojome gyvūnų globos namams ir „Išsipildymo akcijai“. „Hegelmann Group“ jau daugiau nei 3 metus bendradarbiauja su Kauno klinikomis, kur padėjo įrengti žaidimų erdvę sergantiems vaikams, specialiomis priemonėmis aprūpino Onkologijos ligoninę“, – išvardija A. Mardosaitė.

Gautas įvertinimas taip pat taps puikia proga „Hegelmann Group“ darbuotojams kartu praleisti daugiau laiko. Kolegų visuose 11 biurų Lietuvoje laukia išskirtinė diena su smagiomis iniciatyvomis nuo pat ryto. Atėjusiuosius į darbą kolegas pasitiks fotografai, muzika ir puošmenos, kiekvieno darbo vietoje lauks individualūs sveikinimai. Biuruose veiks laimės rato loterija su prizais, smagios užduotys, darbuotojai galės laimėti išvyką pasimėgauti SPA malonumais.

„Hegelmann Group“ yra tarptautinė transporto ir logistikos įmonių grupė, vykdanti įvairių krovinių pervežimus įvairiomis transporto priemonėmis. Lietuvoje ši vokiško kapitalo įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2004 metais. Šiuo metu „Hegelmann Group“ kviečia prisijungti prie komandos https://karjera.hegelmann.lt.

Užsakymo nr.: PT_89242385

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(16 žmonių įvertino)
2.2500

Draugiški gamtai metalo sektoriuje – „ColibrisODM“ sprendimas

Inovacijas metalo apdirbimo pramonėje kurianti ir diegianti įmonė „ColibrisODM“ žengė drąsų...

Bankai fiksuoja permainas rinkoje: „Greitas paskolas keičia apgalvoti vartotojų pasirinkimai“

Antrus metus su specializuoto banko licencija veikiantis „ General Financing bankas “ pernai...

Valstybės valdoma įmonė „Toksika“ 2021 m. dirbo efektyviai ir pelningai

2021 metais valstybės valdoma bendrovė „Toksika“ gavo 7,85 mln. Eur pardavimo pajamų, grynojo...

Sukūrė įrankį, gerokai palengvinantį smulkaus ir vidutinio verslo darbą

Automatizuoti apskaitos įrankiai iki šiol buvo naudojami tik didelėse tarptautinėse kompanijose, o...

Kaip suplanuoti arba atnaujinti verslo patalpas be didelio biudžeto?

Kad ir kas tai būtų – kavinė, krautuvėlė, kūrybinė studija ar biuras, svarbu, kad verslo...

Top naujienos

Delfi PliusTomas Janonis

Pajūrio draustinyje prabangų namą pasistačiusiems verslininkams – teismo kirtis: viskas krypsta vilos griovimo link

Viename gražiausių pajūrio draustinių ištaigingą namą pasistatę verslininkai sulaukė jau...

Delfi PliusEdgaras Savickas

Viena turtingiausių Lietuvos šeimų bando atsikratyti sąsajų su Rusija ir Baltarusija: vedamos derybos

Šiuo metu yra vedamos derybos su keliais potencialiais įmonių Baltarusijoje ir Kaliningrade...

Verslas PliusJorge Valero

Karas Ukrainoje paveikė visas ekonomikos sritis – ES ruošiasi audrai

Naujų energijos kainų šuolių, sparčiai kylančių maisto kainų ir su tuo susijusių socialinių...

Eksperimentas nustebino: važiuojant lėčiau pavyko sutaupyti, tačiau tokia strategija suveiks ne su visais automobiliais

Prasidėjus degalų kainų raliui vairuotojai dažniau atkreipia dėmesį į patarimus, kaip važiuoti...

Ispanijoje gyvenanti Aušra Burnienė: rudenį šios šalies kurortuose nusipirkti būstą gali būti neįmanoma dėl vienos priežasties papasakojo apie kainas (2)

Pilni lėktuvai lietuvių į Ispaniją leidžiasi ne tik atostogų, apstu ir norinčių čia susirasti...

Papildomų rezervų paieškose – Jokubaičio žvilgsnis į Eurolygos čempioną: svarbus kaip niekada specialiai „Delfi“ iš Belgrado

„Varginantis dalykas“, – taip „Barcelonos“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis įvertino pirmoje...

Į Lietuvą plūstelės vasariška šiluma: kai kur termometrai pasieks net 25 laipsnius

Ketvirtadienio naktį aukšto slėgio sritis tols nuo Lietuvos. Atsisveikindama ji žada sausą,...

Delfi PliusVaidas Saldžiūnas

Ką išduoda nauji Rusijos grasinimai kaimynėms: Kremlius sukūrė situaciją, kurios nebuvo šimtmečius (2)

Šios šalis taps priešėmis – tą minutę, kai jos taps NATO narėmis, imsimės žingsnių. Jei...

Putino diagnozė slepia ir svarbesnę informaciją: šito dar niekas garsiai nesako

Tikra ar išgalvota Rusijos prezidento Vladimiro Putino sunki liga neabejotinai lems ir karo...