„Visi suprantame, kaip svarbu nuo mažens ugdyti tinkamus įgūdžius, pavyzdžiui, sodinti, auginti, kasti ir skinti vaisius bei daržoves. Kartu su mylimais Kakės Makės visatos personažais vaikai su tėvais ar artimaisiais turės galimybę smagiau tyrinėti tvarios daržininkystės pasaulį, suprasti daržovių kilmę, jų naudą organizmui. O tokios vaikystėje įgytos žinios ir įgūdžiai padeda formuoti ir sveikos mitybos įpročius visam gyvenimui. Nuolat siekiame būti arčiau savo pirkėjų – ne tik fizine prasme, bet ir kuo geriau suprasdami jų poreikius ir palengvindami kasdienybę. Prie to prisidės ir ši iniciatyva, kuri yra ir nuotaikinga, ir paprasčiausiai naudinga pirkėjams“, – sako Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Vaikų pažintį su daržovėmis ir sveika mityba skatinančios akcijos metu pirkėjai rinks specialius elektroninius akcijos lipdukus „Iki“ programėlėje. Juos tuomet bus galima mainyti į nuolaidas naudingiems sodo priežiūros reikmenims „Iki“ parduotuvėse ir taip mažuosius lengviau sudominti auginti bei ragauti šviežias gėrybes.

Vaikai su itin savo mylimu personažu noriau leisis į praturtinančią veiklą lauke, naudojant aukštos kokybės daržininkystės kolekciją. O tokia patirtis keičia požiūrį – juk vaikui prisidėjus prie, pavyzdžiui, kopūsto auginimo, jis pats žymiai mieliau norės paragauti savo darbo rezultato.

Pasinaudoti galimybe vaikus patraukliai supažindinti su sodu ir daržu ir sudominti šviežiomis gėrybėmis visai paprasta:

  1. Pirkite „Iki“ parduotuvėje bent už 15 Eur arba įsigykite specialiai pažymėtą prekę ir nepamirškite panaudoti „Iki“ lojalumo kortelės.
  2. Rinkite žaidimo e. lipdukus „Iki“ programėlėje.
  3. Rinkite Kakės Makės „SodoLendo“ kolekciją.

Mažuosius nuotaikingai prisidėti prie sodo ir daržo darbų paskatins įvairūs naudingi įrankiai ir produktai. Pavyzdžiui, tereikės gauti vieną e. lipduką, ir pasinaudojus nuolaida jį „Iki“ parduotuvėje bus galima išmainyti į sėklų pakelį vos už 1 centą.

Taip pat už „Iki“ pirkinius gautus e. lipdukus galima gauti nuolaidų Kakės Makės spalvomis nudažytoms „monstriškoms“ klumpėms-kroksams, vaikiškiems laistytuvams, kibirams, kastuvėliams, grėbliukams ir tokioms auginimui naudingoms prekėms kaip „magiškas“ kompostas, augaliukų vitaminai ir pan.

Išmainius e. lipdukus, vienu ypu bus galima su 40 proc. nuolaida įsigyti ir kelių dydžio „SodoLendo“ rinkinių. Visą Kakės Makės asortimentą rasite „Iki“ parduotuvėse, iki.lt puslapyje ir „Iki“ lojalumo programėlėje.

Jeigu norite nieko nelaukiant savo vaikams parūpinti mėgstamo personažo atributikos, verta atkreipti dėmesį į parduotuvėse specialiomis žaidimo etiketėmis pažymėtas prekes. Kiekvieną savaitę bus skelbiamos naujos partnerių prekės, kurias įsigijus bus gaunama papildomų e. lipdukų.

„Iš to, kaip aktyviai pirkėjai perka įvairiausias daržovių, gėlių, sėklas ir sodinukus, matome, kad šiais metais daržininkystė tikrai ant bangos. Pasirūpinome, kad įsigyti visas reikalingas priemones būtų patogu kartu su kasdieniais pirkiniais – siūlome ne tik platų sėklų ypač geromis kainomis asortimentą, bet „Iki“ parduotuvėse pirkėjai ras ir žemių, daigyklų bei kitų reikmenų. Tad sodininkauti ir daržininkauti bus paprasta visai šeimai“, – sako G. Kitovė.

Ji primena, kad visais geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.