SPA ritualai ir masažai


Tokią dovaną gauti malonu bet kokia proga, tačiau įteikta per Motinos dieną ji primena, kad po tiek metų bėgimo ir jaudinimosi atėjo metas prisėsti ir pailsėti. Atpalaiduojamieji ar gydomieji masažai su eteriniais aliejais, viso kūno šveitimai, įvyniojimai, nesvarumo terapijos suteiks galimybę mėgautis laiku sau ir su savimi. Juk kartais net užsidėti paprasčiausią veido kaukę mamoms nebūna laiko...

Poilsis su nakvyne


Ir viena naktis svetur daro stebuklus: grąžina jėgas bei leidžia į gyvenimą pažvelgti naujai. Nuo poilsio atokioje vietovėje, nakvynės pajūryje, kur vos pramerkus akis pro langą matyti Baltija, iki sveikatinančio poilsio sanatorijoje Birštone ar Druskininkuose – „Geroje dovanoje“ laukia šimtai pasiūlymų, kurie mylimai mamai suteiks progą atgauti jėgas ir vėl iš naujo sužydėti.

Skrydis oro balionu


Skristi oro balionu – tai tas pats, kas atsidurti ant paukščio nugaros, o prasidėjus oro balionų sezonui tai dar ir puiki galimybė pakviesti mylimą mamą apžvelgti pavasarį iš aukščiau! Vilnius, Kaunas, Trakai, Kernavė – sklendžiant kelių kilometrų aukštyje viskas atrodys dar įspūdingiau, o atsivėrusios įspūdingos panoramos apdovanos gerų emocijų pliūpsniu ir neišdildomais įspūdžiais.

Kūrybiškos dovanos


Nėra nieko smagiau, nei ką nors sukurti savo rankomis, – toks daiktas visuomet arčiau širdies. Be itin populiarių keramikos, kvepalų gamybos, žvakių liejimo pamokų, www.geradovana.lt galima rasti ir tapybos ant šilko, floristikos ar net duonos kepimo dirbtuvių. Tai gali būti itin nustebinsianti dovana, prilygsianti nuotykiui!

Pasivažinėjimas superautomobiliu


„Ferrari“ ir „Lamborghini“ – tai superautomobilių vizitinės kortelės. Kiekvienai, priėmusiai iššūkį atsisėsti už šių ryškių, galingų ir prabangių galiūnų vairo, jie garantuos nekasdienius pojūčius ir malonų jaudulį. Ir nors ši dovana – tikrai ne kiekvienai mamai, tačiau toms, kurios negali be ekstremalių pojūčių, tai bus nepakartojamas nuotykis su daug adrenalino šiurpuliukų!

Bilietai į teatrą ar koncertą


Kai kurios moterys vos tik prasidėjus naujam mėnesiui iš karto tikrina spektaklių ir koncertų kalendorių. Jei mama viena iš tokių, jai sukurti šventę bus visai nesudėtinga – tereikia padovanoti apsilankymą teatre ar koncertų erdvėje. „Geros dovanos“ asortimente galima rasti ne tik bilietų į Lietuvos teatrus, Filharmoniją, tačiau ir į konkrečius renginius. Na o jei sunku išsirinkti, su pasirenkamos vertės dovanų rinkiniu KULTŪROS ATRADIMAMS mylima mama galės pati nuspręsti, kas jai labiausiai prie širdies, ir galbūt aplankyti net ne vieną, o kelias vietas!

Leidinių prenumeratos

Gali pasirodyti, jog tai dėmesio neverta dovana, – sklando mitas, kad šiais laikais spaudos niekas nebeskaito. Tačiau iš tiesų žurnalas ar laikraštis – tai galimybė kurti, pažinti save, pamatyti naujus žmones, nusikelti ne tik į kitas pasaulio šalis, tačiau ir grįžti į praeitį. Geriausia tai, kad kartais visa tai įgyvendinti galima prie kavos puodelio, tingią sekmadienio popietę lovoje ar paplūdimyje lepinantis saulės bučiniais.

Degustacijos


Sakoma, kad naujo patiekalo atradimas suteikia daugiau laimės, nei atrasta žvaigždė. Totoriški, kartveliški patiekalai, jūros gėrybės, nuodėmės verti prancūziški desertai ar pagal italų tradicijas ruošta pica – degustacinė šių patiekalų vakarienė prilygsta kelionei į kitą šalį, kurią norint aplankyti kartais užtenka nukeliauti vos kelis kilometrus...

Dovanų rinkinys

Be gausybės kitų dovanų, „Gera dovana“ gali pasigirti išdirbtais ir patraukliais dovanų rinkiniais, suteikiančiais pasirinkimo laisvę. Nuo dieviškų masažų SPA namuose, grožio procedūrų salone ar kvepalų kūrimo pamokų iki romantiškos vakarienės ar netgi skrydžio parasparniu: dovanų rinkinys JAI talpina keliasdešimt būdų, kaip nustebinti mylimą mamą. Norint mėgautis poilsio minutėmis jai reikės tik išsirinkti.

„Geros dovanos“ dovanų kortelė

Tai dovana, mylimai mamai suteiksianti pasirinkimo laisvę. „Geros dovanos“ asortimente – daugiau kaip 3 000 įspūdžio dovanų, kurios tik ir laukia būti išmėgintos. Atpalaiduojančios kūno procedūros, poilsis su nakvyne Lietuvoje ar net užsienyje, kūrybiškos ir linksmos pramogos – ši dovana talpina beveik viską, apie ką mylima mama gali pagalvoti!

Geras emocijas žadančios dovanos el. pašto dėžutėje gali atsidurti mažiau nei per 1 minutę. Dovanų čekiai ir dovanų rinkiniai galioja iki 12 mėn., be to, suteikiama galimybė dar kuriam laikui pratęsti jų galiojimą ar dovaną nemokamai pakeisti kita. Išrinkti tinkamiausią dovaną visada pasiruošę „Geros dovanos“ dovanų ekspertai! Įspūdžio dovanų galima įsigyti el. parduotuvėje www.geradovana.lt, firminėse „Geros dovanos“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje bei stenduose visoje Lietuvoje. „Gera dovana“ – dovanoti gera!

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės