Kai iš laimės trūksta žodžių – tegul viską pasako bilietas

Šventinių žaidimų pradžią „Teleloto" paskelbė pristatydama vaido klipą „Kai iš laimės trūksta žodžių".

Peržiūrėti galite čia.

Kaip sako „Teleloto" organizuojančios įmonės „Olifėja" marketingo vadovė Renata Mozuraitė, šį klipą įkvėpė dažnoje šeimoje gyvuojanti tradicija per šventes dovanoti loterijos bilietų.

„Mes, lietuviai, esame dažniau linkę jausmus rodyti veiksmais nei reikšti žodžiais. Ir vienas iš tų veiksmų – ypač per šventes – būna loterijos bilietų dovanojimas. Šiuo klipu norime priminti, jog įteiktas bilietas yra kur kas daugiau nei linkėjimas laimėti loterijoje – jis gali reikšti ir dėkingumą, palaikymą, padrąsinimą, rūpestį, simpatiją ar kitus jausmus, kuriuos ne visada pavyksta įgarsinti. Pavyzdžiui, dukros mamai įteiktas bilietas gali būti būdas padėkoti už rūpesčio metus. O močiutė, dovanodama bilietą anūkui, galbūt taip nori jį padrąsinti naudotis visomis gyvenimo suteiktomis progomis. Manau, kiekvienas esame patyrę situacijų, kai susitikus su pačiais brangiausiais žmonėmis iš laimės pritrūksta žodžių. Tokiais atvejais – tegul viską pasako bilietas", – „Teleloto" šventinio klipo mintį aiškina R. Mozuraitė.

Galimybė laimėti butą atostogų rojuje – Ispanijoje

Šiam šventiniam laikotarpiui „Teleloto" paruošė ir loterijoje dar niekada nesiūlytų prizų. Pagrindinis jų – naujos statybos, pilnai įrengtas butas Ispanijoje, Kosta Blanka regione.

„Bene kasmet „Teleloto" žaidėjai laimi būstus įvairiuose Lietuvos miestuose. Šįkart nusprendėme pasiūlyti šį tą naujo – galimybę laimėti nekilnojamąjį turtą užsienyje. Ispanijos rytuose esantis Viduržemio jūros pakrantės Kosta Blanka regionas vadinamas paplūdimio atostogų rojumi. Norime suteikti progą tame rojuje atostogauti ir kažkam iš „Teleloto" žaidėjų", – sprendimą pasiūlyti tokį prizą aiškina R. Mozuraitė.

Laimėtojui bus apmokėta pirmoji kelionė į Ispaniją, kurios metu jis galės pasirinkti labiausiai patinkantį būstą iš kelių siūlomų variantų.

 Teleloto“ pradeda šventinius žaidimus tarp prizų – butas Ispanijoje bei deimantai

Negana to, šiemet pagrindinio prizo laimėtojas turės ir alternatyvą. Žaidėjas galės vietoje buto užsienio kurorte pasirinkti piniginį laimėjimą.

„Mūsų tikslas, kad laimėjimas žmogui suteiktų kuo daugiau džiaugsmo ir kuo mažiau rūpesčių. Kadangi kiekvieno gyvenimo aplinkybės skiriasi – vienam patrauklesnė yra galimybė kasmet atostogauti nuosavuose namuose prie Viduržemio jūros, kitam – solidi pinigų suma čia ir dabar. Todėl laimėtojas galės pats nuspręsti, ką laimėjo", – detalizuoja R. Mozuraitė.

Tarp prizų – ir iš kartos į kartą perduodami brangakmeniai

Butas Ispanijoje – ne vienintelis itin vertingas prizas, atiteksiantis „Teleloto" žaidėjams šių švenčių proga. Per visą akcijos laikotarpį žaidėjai turės galimybę laimėti net 25 naujos kartos „Volkswagen" automobilius – 5 elektromobilius „ID.4" bei 20 „T-Cross". Taip pat net 2500 kitų prizų – iš kurių penktadalis bus vertingi papuošalai.

„Iki pat naujų metų kas savaitę dovanosime po žiedą su skirtingais brangakmeniais – deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais. Taip pat žaidėjams atiteks iš viso net 500 apyrankių su deimantais. Labai džiaugiamės užsimezgusia partneryste su aukščiausios klasės brangakmenių ekspertų komanda „RIBAS Jewellery" – jų dėka žaidėjams galime pasiūlyti tokius įspūdingus prizus. Šie papuošalai gali tapti jūsų šeimos relikvija, keliauti iš kartos į kartą, kaip kad keliauja ir „Teleloto" žaidimo tradicijos", – sako „Olifėjos" marketingo vadovė.

Galimybę laimėti „Teleloto" šventinės akcijos prizus turės žaidėjai, šios loterijos bilietus pirksiantys lapkričio 27–gruodžio 31 d. laikotarpiu.

„Teleloto" bilietų galima įsigyti „Perlo" terminaluose, parduotuvėse, jų savitarnos kasose bei internetu – www.loto.lt.