Vidurvasario šventė Švedijos kalendoriuje yra antra pagal svarbą po Kalėdų. Nors ji oficialiai vyks birželio 23 d., iš Švedijos kilusi mažmeninės baldų prekybos įmonė IKEA kviečia iš anksto paminėti šią šventę jau šį šeštadienį.

Vainikų pynimo dirbtuvės

Nuo šaltibarščių iki vegetariškų mėsainių

„Vidurvasario proga mūsų lauko kavinė ruošia ypatingą meniu. Kviesime paskanauti jautienos ir vegetariškų mėsainių, vaikiškų mėsainių su kukuliais ir pačių švediškų kukulių, be kurių neapsieina, vidurvasario šventė Švedijoje. Bus ir lietuviškų šaltibarščių, kuriuos jau yra pamėgę daugelis mūsų Švediško restorano lankytojų“, - sako IKEA maisto departamento vadovas Mindaugas Šiaulys. Jis priduria, kad karštą vasaros dieną, svečiai galės pasivaišinti nemokamu gėrimu.

Švediški kukuliai

Tarp pramogų vaikams: vainikų pynimas

Vidurvasario šventės simbolis – gėlių ir žalumynų vainikas. Šventės svečiai galės nusipinti tradicinį vainiką tam skirtose dirbtuvėlėse. Pasak švedų, jis atneša jėgų ir sveikatos, kurių užteks visiems metams. Vaikų lauks ir daugiau nemokamų pramogų, neleisiančių nuobodžiauti: animatoriai su kostiumais bei didžiulis batutas, o muzikinę nuotaiką kurs profesionalus didžėjus.

Festivalis vyks prie IKEA lauko kavinės, Vikingų g. 1, Vilniuje šį šeštadienį, birželio 10 d. Pramogos, muzika ir maistas lankytojų lauks nuo 12 iki 20 val.

Mėsainis

Renginio detalės

Kur? Šalia IKEA lauko kavinės, Vikingų g. 1, Vilnius

Kada? Birželio 10 d., nuo 12 iki 20 val.

Kas? Maistas, vainikų pynimo dirbtuvėlės, batutas, animatoriai, muzika.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės