„Dar ryškesnę sodo prekių paklausą fiksavome praėjusią savaitę, kuri pasižymėjo atšilusiu oru. Nutirpus sniegui jau galima darbuotis lauke, todėl pardavimų įrankiais pagyvėjimas nestebina. Pavyzdžiui, jei prekyba malkų skaldyklėmis ir vejapjovėmis šį vasarį kilo daugiau nei 50 procentų, lyginant su praėjusių metų duomenimis, tai praėjusią savaitę šis augimas buvo dukart didesnis – apie 100 procentų“, – sako Kristina Liškauskaitė, „Pigu.lt“ pardavimų vadovė.

Tarp populiariausių sodo prekių vasario mėnesį rikiavosi benzininis lapų pūstuvas ir siurblys „Hecht“, elektrinis šakų smulkintuvas „Fieldmann“, belaidis elektroninis temperatūros ir drėgmės matuoklis su laikrodžiu ir kalendoriumi bei įvairūs „Fiskars“ įrankiai sodui: galąstuvai, sekatoriai, kastuvai.

Apie 800 eurų kainuojantis vejos traktorius HPG buvo ne tik tarp paklausiausių, bet ir tarp brangiausių sodo prekių, e. prekybos centre įsigytų vasario mėnesį.

„Pardavimai rodo, kad pirkėjų mintys apie sodus pradeda suktis jau nuo pirmųjų metų dienų. Sausio–vasario mėnesiais pirkėjai ruošiasi daiginimui, auga sėklų, daiginimui skirtų vazonėlių, komposto žemės pardavimai. Šiemet nuo sausio pradžios fiksavome gausesnius ir sodo technikos pardavimus“, – teigia K. Liškauskaitė.

Įprasta, kad kovo mėnesį išauga šiltnamių, kultivatorių, gyvatvorių ir medžio genėjimo prekių paklausa. Balandžio antrojoje pusėje ir gegužę kyla vejos priežiūros prekių – vejos robotų, laistymo sistemų, trimerių, vejapjovių – pardavimai.

Šiuo metu sodo prekių asortimentas e. prekybos centre sudaro daugiau nei 40 tūkst. skirtingų produktų, aktualių sodininkams.

„Pigu.lt“ priklauso didžiausiai Baltijos šalyse e. prekybos bendrovei „PHH Group“. Ji buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuvių platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomoje Marketplace ekosistemoje (e. prekyvietėse) prekiauja daugiau nei 4 000 pardavėjų, asortimentą sudaro daugiau nei 3 mln. prekių. Sesijų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.