Kasmet Lietuvos ūkininkams išauginti gausų ir kokybišką derlių darosi vis sudėtingiau. Pasėliams tenka atlaikyti ne tik gamtos stichijas – sausras, liūtis, smarkius vėjus, bet ir susidurti su įvairiais kenkėjais, ligomis bei vis agresyvėjančiomis piktžolėmis. Tiesa, ūkiai pastaruosius sėkmingai kontroliuoja pasitelkdami įvairius augalų apsaugos produktus. Visa tai lemia augančius kaštus, juk augalų apsaugos produktai kasmet brangsta. Tačiau naujų vėjų šalies rinkoje įpūtė įmonė „INNVIGO“, kuri teikia Lietuvos ūkininkams vilties sėkmingai užauginti derlių be stipriai didėjančių auginimo išlaidų.

Naujas gamintojas Lietuvos rinkoje

Lietuvos ūkiai patiria didelių išlaidų, kad sulauktų gausaus derliaus. Laukus tenka apsaugoti nuo plintančių piktžolių, ligų ir kenkėjų antplūdžio. Tam reikalingi kokybiški, šalyje oficialiai registruoti augalų apsaugos produktai. O kur dar noras padėti vyraujančioms kultūroms geriau augti pasitelkiant trąšas ir kitus augalų mitybos sprendimus. Dėl importo ir gamybos kaštų iš tolimesnių Europos ir kitų pasaulio šalių Lietuvoje parduodamų augalų apsaugos produktų kaina išlieka aukšta ir vis auga. Sezono metu pasėlius tenka purkšti ne vieną kartą, tad ūkininkai skundžiasi dideliais pasėlių auginimo kaštais.

Tačiau pokyčius žada prieš metus į šalies rinką įžengusi įmonė „INNVIGO". Tai vis labiau Europoje žinomas bei teigiamai vertinamas prekės ženklas. Lenkijoje įsikūręs augalų apsaugos produktų gamintojas gamina aukštos kokybės beicus, herbicidus, insekticidus, fungicidus bei augimo reguliatorius. Įmonė „INNVIGO" kasmet plečia savo veiklą įvairiose valstybėse visame pasaulyje. Šiuo metu „INNVIGO" vykdo veiklą 16-oje valstybių, įskaitant ir tokius tolimus kraštus, kaip JAV ir Australija bei pradeda produktų registracijas didžiosiose Europos valstybėse tokiose, kaip Vokietija, Prancūzija, Didžioji Britanija. Įmonės produkciją išbandę šalies ūkininkai sako, kad ilgai laukė galimybės Lietuvoje turėti didesnį produktų pasirinkimą bei konkurencingesnes kainas.

„Rinka, kas liečia įvairius herbicidus, insekticidus, fungicidus bei panašias priemones, yra ribota. Galima sakyti, kad mes neturime didelio pasirinkimo – tenka pirkti brangius produktus, o didėjant bendriems derliaus auginimo kaštams – mažėja pelnas. Šiais metais išbandėme įvairius „INNVIGO" produktus. Pašarinių kukurūzų derlius užaugo gausus, sveikas, kukurūzai buvo labai aukšti, daug žalios masės. Atlikome tik vieną purškimą nuo piktžolių, pasėliai buvo švarūs, dar ir kuro sutaupėme, mažinome CO2 išmetimą ir taip tausojome gamtą. Manau, kad kitąmet rinksimės daugiau šio gamintojo siūlomų produktų", – pasakojo Šakių rajono Voniškių ŽŪB vadovas Artūras Braškys.

Kaip išleisti mažiau ir sulaukti gero derliaus? Atsakymą ūkininkams pateikia „INNVIGO Lietuva“
© Organizatorių nuotr.

Ūkininkams siūlo efektyvius ir unikalius produktus

Lenkijos įmonė „INNVIGO" turi didelę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant patikimus, inovatyvius kultūrinių augalų apsaugos produktus. Savo srities profesionalai, mokslininkai laboratorijose nuolat atlieka įvairius tyrimus ir bandymus bei savo žinias panaudoja geriausioms rinkoje augalų apsaugos priemonėms kurti. Įmonės siūlomą produkciją jau įvertino Europos bei viso pasaulio ūkininkai, kur produktai jau yra registruoti ir platinami. Prieš metus į Lietuvos rinką įžengęs gamintojas siūlo ne tik unikalius, kokybiškus produktus, bet gali užtikrinti ir konkurencingą kainą.

„Siūlome ūkiams priimtinas kainas ir garantuojame aukščiausią kokybę. Beveik visas gamybos procesas vyksta moderniame fabrike, kaimyninėje Lenkijoje, ko pasekoje pasiekiame mažesnes importo ir logistikos kainas. Be viso to, mes ūkininkams siūlome mokslininkų kurtus produktus, kurie turi unikalias veikliųjų medžiagų kombinacijas bei formuliacijas. Kai kurie mūsų produktai – vieninteliai pagal atitinkamą sudėtį rinkoje. Taip pat, kai kurie mūsų gaminami produktai turi unikalias formuliacijas, jei lygintume su kitais gamintojų siūlomais panašiais sprendimais. Tai leidžia užtikrinti didesnį produktų efektyvumą. Nuolat atliekame įvairiausius gamybinius bei laboratorinius bandymus, o rezultatais dalinamės tiek su ūkininkais, tiek su produktų platintojais", – pasakoja Gabrielis Pauliukevičius, įmonės „INNVIGO Lietuva" verslo klientų vadybininkas Lietuvai.

Visi produktai, kuriuos registruoja „INNVIGO" yra atrinkti atsižvelgiant į tai, su kokiomis problemomis susiduria kultūriniai augalai mūsų klimato zonoje. Todėl ūkininkai gali džiaugtis puikiu rezultatu. Daugiametę patirtį turintys įmonės specialistai konsultuoja įvairiais augalų apsaugos klausimais, jeigu reikia atvyksta į ūkius, pataria, kuriuos produktus rinktis geriausia konkrečiu atveju ir kaip galima sutaupyti augalų apsaugos technologijoje. „INNVIGO Lietuva" nuolat plečia savo asortimentą, įregistruoja vis naujus produktus, todėl šalies ūkiai turės itin platų produktų pasirinkimą bei galimybę rinktis geriausią kainos ir kokybės santykį.

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
3.0000

Prestižiniai žemės ūkio sektoriaus apdovanojimai – azotui iš dangaus ir robotui

Likus vos savaitei iki tradicinės, tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi... 2023“,...

Gera žinia ūkininkams – Lietuvoje patvirtintas naujos kartos javų apsaugos produktas

Lietuvos augalininkystės tarnyba po visų privalomų procedūrų patvirtino naujo augalų apsaugos...

Griežtėjant aplinkosaugos reikalavimams auga trąšų sunaudojimą mažinančių technologijų poreikis

Naujo sezono pradžios laukiančius ūkininkus pasiekė gluminanti žinia iš Europos Parlamento...

„Corteva Agriscience“ įsigijo „Symborg“ ir „Stoller“

Bendroves įsigijusi „Corteva“ tampa pasauline biologinių produktų lydere

Dokumentinis filmas „Svarbiausias darbas Žemėje“ | Oficialus anonsas (trailer)

Trijų Lietuvos ūkininkų kasdienybėje atsiskleidžia visos ūkininkavimo subtilybės – ūkininkai...

Top naujienos

Vitoldas Jančis

Rusijos ekspertas: patriarchas Kirilas padarė tai, ko net Putinas neprašė

Žymus Rusijos filosofas ir teologas Andrejus Kurajevas per išskirtinį interviu „Delfi“ sutiko...

Labiausiai automatizuotos baldų gamyklos vadovas – apie didesnių algų neprašančius robotus ir „Ikea“ žavinčius Lietuvos baldininkus

Praėjusiais metais Klaipėdos pašonėje atidarytas SBA koncerno baldų fabrikas „Inno Line“ –...

Tokių reidų seniai nebuvo: kone aptvėrę Vilnių gausios policijos pajėgos iš vairuotojų sulaukė ir grasinimų, ir maldavimų dieną įkliuvo 16, vakare ir naktį – dar 12  (4)

Vilniuje policija surengė gausiai ekipažais „apginkluotus“ reidus. Net devyni Lietuvos kelių...

Lietuviai neskuba atsisakyti mėgstamo gėrimo, nors puodelio kaina jau artima pietums

Už kavos puodelį kavinėje jau tenka palikti keletą eurų. Šio gėrimo mėgėjai svarsto, kad...

Karas Ukrainoje. Po naujausių Rusijos pranešimų dėl branduolinių ginklų netruko sureaguoti JAV

Jungtinės Valstijos reagavo į Rusijos prezidento Vladimiro Putino pareiškimus apie planus...

Atkreipkite dėmesį į užkimusį balsą: gali būti, kad jis praneša apie vėžį

Išgirdus itin užkimusį balsą reikėtų suklusti – tai vienas iš požymių, kad žmogus gali...

Skaudus pareigūnų „eksperimentas“ už grotų: „nuskriaustąjį“ nutarė apgyventi pas „bachūrus“ (1)

Žemiausiai „nuskriaustųjų“ kastai priklausantys nuteistieji negali gyventi kartu su...

Autistą sūnų auginanti Katažina Zvonkuvienė – apie vyro Deivydo palaikymą: dažniausiai tokiu atveju moterys lieka vienos

Neseniai Katažina ir Deivydas Zvonkai pasidalijo jautria žinia – jųdviejų sūnui Donatui...

Nepamirškite persukti laikrodžio: nuo šiol teks keltis anksčiau (1)

Jau šią naktį laikrodžių rodykles suksime viena valanda į priekį. Taip Lietuvoje įsigalios...

Perskaitę telefonu fotografuosite kitaip: gera „Samsung Galaxy S23+“ kamera „Delfi“ operatoriaus rankose tapo dar geresnė

Atnaujinta „ Samsung Galaxy S“ išmaniųjų serija vėl dėmesio centre. Tai vis dar...