Siekiant, kad medicinos darbuotojų indėlis neliktų nepastebėtas, palaikyti ir pagerbti šalies medikus, kurie yra labiausiai atsidavę savo profesijai, vykdo prasmingą, svarbią misiją nepaisydami sudėtingų darbo sąlygų, didelio pacientų kiekio, o neretai ir viršvalandžių, naujienų portalas „Delfi“ šiemet vėl skelbia anksčiau daug dėmesio sulaukusius „Tautos gydytojo“ rinkimus.

Portalo „Delfi“ skaitytojai kviečiami registruoti savo mylimiausią, labiausiai profesijai atsidavusį mediką profesionalą ir vaistininką, bei rinkti geriausią Lietuvoje gydymo įstaigą, užpildydami anketą „Delfi“ platformoje. Galima siūlyti ir balsuoti už visus Lietuvoje dirbančius, įvairių kategorijų ir sričių medikus-praktikus, valstybinių ir privačių gydymo įstaigų darbuotojus, turinčius medicininį išsilavinimą ir galiojančią licenciją, tiesiogiai atliekančius mediko darbą, vaistininkus bei šalies gydymo įstaigas. Surinkusieji daugiausiai komisijos bei Lietuvos gyventojų balsų atskirose nominacijų kategorijose bus pripažinti tautos gydytojais.

„Tautos gydytojo“ nominacijos ir nugalėtojai bus skelbiami šiose kategorijose: šeimos gydytojas, gydytojas specialistas, vaikų gydytojas, greitosios pagalbos medikas, slaugytojas, vaistininkas, gydymo įstaiga.

Konkurse dalyvaus visi medikai, kuriuos pasiūlo „Delfi“ skaitytojai, užpildydami anketą. Anketoje nominantą būtina priskirti vienai iš 7 nominacijų, kuriose bus renkami „Tautos gydytojai“. Taip pat galima įkelti nominanto nuotrauką. Anketoje svarbu užpildyti visus privalomus laukus ir gauti registracijos patvirtinimą.

Visų medikų kandidatūros bus matomos konkurso svetainėje – platformoje.

Konkurso organizatorius kiekvieną pateikimą nominacijoms patikrins ir patvirtins. Viešai bus matomos tik patvirtintos nominacijos. Organizatorius nepatvirtins jau esamų pateiktų nominacijų.

Už „Tautos gydytoją“ galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir/ar anuliuoti balsus be perspėjimo. Balsuodamas „Delfi“ skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojų nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.

Su kai kuriais įdomiausiai pristatytais nominantais ir jų veikla plačiau bus galima susipažinti „Delfi“ portale. Konkurso nugalėtojai taip pat bus išsamiau portale „Delfi“.

Konkurse dalyvaujantys medikai turėtų sutikti būti pakalbinti, nufotografuoti, nufilmuoti „Delfi“ komandos, taip pat sutikti, kad surinkta medžiaga (interviu, nuotraukos, filmuota medžiaga) būtų publikuojama viešai.

Medikai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai, per jų tiesiogines darbovietes.

Daugiausiai balsų atskirose nominacijose surinkę medikai bus skelbiami nugalėtojais 2024 m. sausio 26 d. 60 proc. nugalėtojų nulems portalo „Delfi“ skaitytojai, – 40 proc. – speciali „Delfi“ komisija, kuria sudaro „Delfi Sveikata“ atstovai bei portalo „Delfi“ vyriausioji redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

Skaitytojų ir specialios „Delfi“ komisijos balsai bus paversti balais bei susumuoti, taip paaiškės kiekvienos kategorijos nugalėtojas. Surinkus vienodą balų skaičių, laimi tas nominantas, kursi gavo daugiau skaitytojų balsų.

Nugalėtojus paskelbsime, praėjus savaitei po balsavimo uždarymo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)