Buvęs LSMU Neuromokslų instituto Molekulinės neuroonkologijos laboratorijos vadovas, LSMU Neurochirurgijos klinikos docentas K. Skauminas, pradėdamas naują veiklą, teigia neuromokslų žinias ketinantis taikyti prisidėdamas prie sveiko senėjimo, pažintinių funkcijų išsaugojimo ir gyvenimo be ligų trukmės ilginimo.

Dr. K. Skauminas taip pat ketina inicijuoti mokslinius tyrimus, skirtus sanatorinio kurortinio gydymo poveikiui tirti ir inovatyvioms reabilitacijos technologijoms diegti. „Tikiuosi pateisinti man parodytą pasitikėjimą kurdamas ir įgyvendindamas naują sanatorijos medicinos strategiją“, – sako naujasis medicinos vadovas. Jis teigia sieksiąs atkreipti dėmesį į tai, kad sanatorinis gydymas prisideda prie visuomenės sveikatos gerinimo ir turėtų būti valstybės politikos dalis, taip pat labiau prieinamas ir pasiekiamas gyventojams, o sveikatinimo ir reabilitacijos paslaugos turėtų tapti integralia asmens sveikatos priežiūros dalimi.

Sanatorijos generalinis direktorius Artūras Salda neabejoja, kad prie sanatorijos vadovų komandos prisijungusio dr. K. Skaumino žinios ir patirtis neurologinių susirgimų srityje bus neįkainojami ir į bendrą veiklą įneš teigiamų pokyčių, naujų požiūrių ir idėjų.

Artūras Salda

„Nervų sistemos ligos yra tarp dažniausiai pasitaikančių, todėl dr. K. Skaumino atėjimas sustiprins sanatoriją gydant šios srities ligas, – sako A. Salda. – Sanatorinis gydymas ir medicininė reabilitacija turi ilgametes tradicijas, jų veiksmingumas yra laiko patikrintas, todėl ir ateityje bus siekiama mokslu grįstais būdais tobulinti jau esamas programas, pritaikant inovatyvias procedūras.“

Dr. K. Skauminas pabrėžia, kad labai svarbu ir toliau kiekvienam atvykusiam į sanatoriją skirti asmeninio dėmesio bei pasirūpinti ne tik fizine, bet ir protine bei dvasine sveikata.

„Vienas kertinių mano veiklos tikslų – pasitikėjimo įmone, jos paslaugomis, dirbančiais žmonėmis ir jų kompetencija kūrimas, palaikymas ir išsaugojimas. Ne mažiau svarbu išlaikyti klientų pasitenkinimą ir paslaugų kokybę“, – teigia naujasis medicinos vadovas.

Eglės sanatorija

Nuo 1972 metų veikianti sanatorija teikia sanatorinio gydymo ir medicininės reabilitacijos, sveikatinimo paslaugas Lietuvos gyventojams bei svečiams iš užsienio mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiuose kurortuose Druskininkuose ir Birštone. Druskininkuose veikiančioje sanatorijoje kuri šiuo metu yra didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje šiaurės Europoje, vienu metu gali apsistoti iki 1 300 žmonių, o sanatorijoje Birštone – 730 svečių. Svečiams teikiama daugybė įvairių gydomųjų ir sveikatinimo procedūrų – nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens procedūrų, iki inovatyvių fizioterapijos bei kineziterapijos procedūrų bei skirtingų užsiėmimų.

100 proc. sanatorijos akcijų priklauso „INVL Baltic Sea Growth Fund“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją