Bare „Skybar“ vykusiame renginyje buvo galima sutikti modelį Simoną Starkutę, aktores Valdą Bičkutę ir Liną Bražinskaitę, dainininkes Eglę Juozapaitienę ir Ievą Juozapaitytę, tituluotas gražuoles Astą Muralytę ir Grėtę Brokienę, verslininką Žilviną Grigaitį, fotomenininkę Rūta Andre su gyvenimo draugu, dailininku Valerijumi Šatunovu, žurnalistę Jolantą Svirnelytę, rašytoją Laimą Lavaste ir kt.

SPA VILNIUS vakaras

Vakaro svečiai pirmieji Lietuvoje turėjo galimybę susipažinti su profesionalia prabangia medicinine kosmetika, sukurta žinomo vokiečių chirurgo Erich Shulte, turinčio ilgametę patirtį plastinės chirurgijos srityje. Procedūros su „QMS Medicosmetics“ atliekamos tokių pasaulio viešbučių, kaip „Burj Al Arab“ Dubajuje ar „Mandarin Oriental” Bankoke, grožio centruose, rašoma pranešime spaudai.

„Tai – mokslas, o ne stebuklai“, – taip itin trumpai, bet labai taikliai „QMS Medicosmetics“ apibūdino Vilniuje viešėjęs šio ženklo eksporto vadovas Jérôme B. Dubarry. Ekspertas lietuvėms patarė: geriausia priemonė nuo senėjimo – jūsų kasdienė sveikatos ir grožio rutina. Renginio dalyviams moksliniais principais sukurtų inovatyvių grožio priemonių savybes padėjo atskleisti SPA VILNIUS meistrų komanda: čia vietoje buvo galima viską pamatyti, paliesti, patirti.

SPA VILNIUS vakaras

Šio renginio viešnia muzikos pedagogė, dainininkė Eglė Juozapaitienė neretai sulaukia komplimentų, jog su savo dukra bei scenos partnere Ieva Juozapaityte atrodo lyg būtų seserys. „Man regis, žmogus yra tol jaunas, kol jaučiasi reikalingas. Ypač, kuomet darbas sieja su jaunimu, kuris neleidžia užsnūsti ir priverčia pasitempti. Be abejo, buvimas scenoje taip pat nuolat skatina pamiršti savo biologinį amžių ir pasiduoti sielos, kuri niekada nesensta, polėkiui. Na, o su jauniausia dukra Ieva mudvi, be kita ko, sieja scena ir dainavimas duetu, o tai labai padeda eiti koja kojon su jaunyste”, – šypsodamasi sakė E. Juozapaitienė. Tačiau, pasak pašnekovės, pagrindinė gražios odos ir jaunystės paslaptis, kurią ji stengiasi vadovautis, tai – švaros ritualas veidui. Atsikėlusi ryte moteris išgeria dvi stiklines šilto vandens, veidą atgaivina šalta vandens strove, tuomet jau seka veido masažas, naudojant kasdienius veido serumus ar kremus. Prieš miegą E. Juozapaitienė būtinai kruopščiai nuvalo per dieną nuvargusią veido odą. Kelios minutės skirtos sau, pasak moters, tikrai daro stebuklus: ir diena gražesnė, ir naktis ramesnė.

Muzikė prisipažįsta, jog dažniausiai apie grožio pasaulio naujoves ji sužinanti iš savo dukrų ar iš socialinių tinklų, bet tuo neretai ir apsiribojanti: stebėdama per ekraną pasvajoja, jog kada nors, kai turės daugiau laiko, būtinai jas išbandys ir pati… „Tiesą pasakius, mano didžiausias jaunystės receptas – genai, kuriuos paveldėjau iš savo mamytės, pozityvus požiūris į gyvenimą bei darbas su studentais, kurie suteikia jėgų, noro tobulėti ir nepasiduoti… Žinoma, kartais tenka apsilankyti profesionaliuose grožio centruose, bet tai vyksta tuomet, kai gaunu dovanų čekį iš savo dukrų ar vyro, kuris nori mane palepinti, – šypsosi E. Juozapaitienė. – Džiaugiuosi per tiek metų atradusi geriausią dermatologijos specialistę – gydytoją, kurios patarimais dažnai vadovaujuosi ir atsiradus problemai visada į ją kreipiuosi, esu jai labai dėkinga.“

SPA VILNIUS vakaras

Aktorė Lina Bražinskaitė prisipažįsta, jog nors nemažai jos pažįstamų ir draugų sukasi grožio pasaulyje, ji nesanti dažna grožio centrų lankytoja. Tačiau mielai karts nuo karto palepinanti savo veidą ir kūną įvairiais masažais ar kaukėmis. „Mano plaukai visuomet buvo ir tebėra natūralūs, tačiau juos šviesinu, todėl tam, kad jie ir toliau išliktų tvirti bei sveiki, turiu skirti jiems didesnį dėmesį, juos puoselėti, „lepinti”. Tad su malonumu išbandau naujas procedūras, skirtas plaukus atgaivinti, išsaugoti juos sveikus ir tvirtus“, – pasakojo Lina. Aktorė mano, jog grožį ir sveikatą visuomet padeda išsaugoti vidaus bei išorės balansas. „Jei viduje tvyros chaosas, nerimas nusivylimas ar kiti negatyvūs, kupini destrukcijos jausmai, jokios grožio puoselėjimo procedūros tikrai nesuteiks norimo rezultato“, – įsitikinusi pašnekovė. Linos kasdieniai ritualai nekinta jau ne vienerius metus. Kiekvieną dieną ji stengiasi pradėti nuo rytinės mankštos. Bent kelis sykius per savaitę neaplenkia ir sporto klubo, mėgsta aktyvų poilsį. Vartoja daugiau augalinio maisto bei jūros produktų. „Gyvendama aktyviai nepamirštu įsiklausyti ir į vidinius savo organizmo poreikius. Tuomet, kai mano organizmas sako „stop“, išgirstu jo siunčiamus signalus ir mieliau pasirenku ramų vakarą su knyga nei sporto klubo bėgimo takelį“, – sakė L. Bražinskaitė.

SPA VILNIUS vakaras

Tituluota gražuolė Asta Muralytė neslepia mėgstanti save palepinti SPA malonumais.

„Man regis, niekas neišgražina moters labiau, nei kokybiškas polsis, derinamas su sveikatingumo ir grožio procedūromis. Pagal mano filosofiją: grožis yra būsena. Todėl renkuosi dermę vidinės ramybės, psichologinės būsenos, kokybiško maisto ir polsio, sporto, moteriškų praktikų ir išorinio kasdienio rūpinimosi savo išvaizda“, – teigė A. Muralytė. Anot pašnekovės, ir geras veido kremas, kartais gali padaryti labai daug. Tačiau vien kokybiška kosmetika moteris nepasitiki. Jos dienos rutinoje: klasika tapusi šilto vandens stiklinė su citrinos sultimis, daržovių kokteiliai, sportas, meditacija, pozityvi mąstysena. „Nieko ypatingo. Bet tai veikia!“, – įsitikinusi Asta.

Fotomenininkė Rūta Andre sakė, kartą per mėnesį apsilankanti pas kosmetologę pasidaryti įvairių grožio procedūrų. „Pasitikiu savo kosmetologe, jos patarimais, ko mano odai labiausiai tam periodui reikia. Ji parenka man ir atitinkamą kosmetiką. Visada domiuosi grožio naujovėmis, išbandau, ką rekomenduoja draugės“, – sakė moteris. Anot Rūtos, jos jaunystę ir grožį palaiko sveiko gyvenimo būdas, sveika mityba, sportas, joga, meditacijos, masažai, aktyvus ir pasyvus poilsis, pasivaikščiojimai gamtoje, susitikimai su draugais, kelionės.

„Netikiu jokių išorinių priemonių stebuklinga veikimo galia. Jos tik priemonės… Be meilės sau, ramybės ir santarvės, taikos su pasauliu ir žmonėmis jokio grožio nebūna“, – įsitikinusi aktorė Valda Bičkutė. Ji mano, jog grožio ir jaunystės paslaptis, tai visų pirma priežiūra, kuri tinka būtent tau pačiai. Kokybiškos priemonės. Tačiau labiausiai – knygų skaitymas, buvimas gamtoje, malda, gyvenimas santarvėje su savo sąžine. Aktorė sakė, jog pas tą pačią kosmetologę besilankanti jau bene dvidešimt metų. „Niekuo neeksperimentuoju. Jokių drastiškų procedūrų nedarau. Pasitikiu specialiste, kuri savo darbe naudoja tik specialiai mano odai parinktas priemones. Pirmiausia – saugumas ir sveikata“, – sakė Valda.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės