Pirmą vienetų varžybų pusfinalio porą sudarys aštuntoji raketė kinė Peng Shuai bei šveicarė Romina Oprandi.

Peng Shuai ketvirtfinalyje 6:2, 6:3 sutriuškino ketvirtąją pagal reitingą amerikietę Sloane Stephens, o Romina Oprandi 6:3, 3:6, 6:0 privertė pasiduoti Kinijos tenisininkę Zheng Jie.

Vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį antroji pagal skirstymą italė Roberta Vinči 6:3, 5:7, 6:2 nugalėjo Juliją Putincevą iš Kazachstano, o amerikietė Jamie Hampton 6:4, 3:6, 7:5 įveikė penktąją raketę belgę Kirsten Flipkens.

Vienetų varžybų nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks ir 107 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.

Prancūzijoje vykstančiame WTA serijos „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį paaiškėjo dvi vienetų varžybų pusfinalio dalyvės.

Dėl vietos finale kovos trečioji turnyro raketė korto šeimininkė Alize Cornet bei kanadietė Eugenie Bouchard.

Ketvirtfinalyje Alize Cornet 6:3, 6:1 nugalėjo septintąją pagal reitingą Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos, o Eugenie Bouchard 6:3, 6:2 įveikė gruzinę Anną Tatišvili.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)