Moterų vienetų varžybose pergalių seriją pratęsė ir į finalą pateko paskutinių dviejų turnyrų finaluose žaidusi bei favorite šiemet laikoma ispanė Carla Suarez Navarro, penktadienį pusfinalyje 7:6 (7:3), 6:1 įveikusi rumunę Iriną Begu.

Lemiamoje dvikovoje ispanė žais su septinta rakete ruse Svetlana Kuznecova, kuri kitame pusfinalio mače 6:3, 6:1 nugalėjo aštuntaą pagal reitingą tėvynainę Jeleną Vesniną.

Moterų vienetų varžybas laimėjusiai tenisininkei be pagrindinio prizo atiteks ir 260 WTA reitingo taškų bei 34 677 eurų čekis.

Vyrų vienetų varžybose penktadienį paaiškėjo pusfinalio dalyviai

Pergalę ketvirtfinalyje pavyko iškovoti tik favoritu laikomam čekui Tomašui Berdychui, kuris 3:6, 6:4, 6:4 įveikė argentinietį Leonardo Mayerį.

Kiti du turnyro pirmojo trejeto žaidėjai patyrė nesėkmes – antrą reitingą turėjęs kanadietis Milošas Raoničius 5:7, 4:6 nusileido argentiniečiui Carlosui Berlocqui, o trečias pagal skirstymą Marcelis Granollersas 1:6, 2:6 pralaimėjo tėvynainiui Danieliui Gimeno-Traverui.

Ketvirtuoju pusfinalio dalyviu tapo rumunas Victoras Hanescu, 6:1, 7:5 nugalėjęs portugalą Gastao Eliasą.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojas be pagrindinio prizo savo sąskaitą papildys 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų.