Lemiamoje dvikovoje lietuvės ir rusės pora 6:2, 6:0 nugalėjo čekes Denisą Kulhanikovą ir Petrą Melounovą bei iškovojo po 12 WTA dvejetų reitingo taškų bei 637-ių dolerių čekį.

Tik po atrankos turnyro į pagrindines vienetų varžybas patekusi A. Paražinskaitė, kuri pajėgiausių planetos tenisininkių WTA reitinge užima tik 954-ą vietą, dar trečiadienį pirmame rate 6:4, 5:7, 4:6 nusileido 813-ai planetos raketei šešiolikmetei bulgarei Vibian Zlatanovai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Heraklione prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.

Beje, dar nebaigusi vieno turnyro, A. Paražinskaitė šeštadienį sėkmingai pradėjo ir kito (5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit) ITF serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, kvalifikacines varžybas.

Pirmame atrankos turnyro vienetų varžybų rate lietuvė 6:3, 4:6, 6:3 įveikė 20-metę lenkę Agatą Baranską (WTA-1050). Antrame etape Lietuvos tenisininkė žais su penktą reitingą kvalifikacijoje turinčia belge Kimberly Zimmermann (WTA-762).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)