Trečiadienį vienetų varžybose užfiksuotos dar trys staigmenos, po kurių savo pasirodymus baigė visos aštuonios skirstytos žaidėjos: šeštoji pagal reitingą vokietė Annika Beck aštuntfinalyje 6:2, 4:6, 6:7 (2:7) nusileido ispanei Larai Arruabarrenai, trečioji raketė italė Camila Giorgi šešioliktfinalyje 6:3, 3:6, 2:6 turėjo pripažinti kanadietės Gabrielos Dabrowski pranašumą, o septintą reitingą turėjusi ispanė Maria-Teresa Torro-Flor pirmajame rate 2:6, 0:6 pralaimėjo vokietei Juliai Goerges.

Kiti rezultatai:

Chanelle Scheepers (Pietų Afrika) – Laura Siegemund (Vokietija) 3:6, 6:4, 7:5;
Julia Putinceva (Kazachstanas) – Dinah Pfizenmaier (Vokietija) 6:3, 4:6, 6:2;
Jana Cepelova (Slovakija) – Anett Kontaveit (Estija) 6:4, 6:3;
šešioliktfinalis -
Mona Barthel (Vokietija) – Tereza Martincova (Čekija) 6:4, 6:4;
Silvia Soler-Espinosa (Ispanija) – Sofia Arvidsson (Švedija) 6:7 (3:7), 6:3, 6:3.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

WTA serijos teniso turnyro Turkijoje favoritė pateko į vienetų varžybų ketvirtfinalį

Turkijoje tęsiasi WTA serijos „TEB BNP Paribas Istanbul Cup“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Antrą pergalę vienetų varžybose iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko favorite laikoma Caroline Wozniacki iš Danijos, trečiadienį aštuntfinalyje 4:6, 6:2, 6:1 įveikusi italę Karin Knapp.

Aštuntfinalio mačuose trečiadienį užfiksuotos ir dvi staigmenos – Kristina Mladenovič iš Prancūzijos 6:1, 6:3 nugalėjo trečiąją raketę čekę Klarą Koukalovą, o italė Francesca Schiavone 6:1, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš septintąjį reitingą turėjusią serbę Bojaną Jovanovski.

Ketvirtąja ketvirtfinalio dalyve tapo ketvirtoji pagal skirstymą ukrainietė Elina Svitolina, 6:0, 6:3 nepalikusi vilčių šveicarei Stefanie Voegele.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtoja gaus ir 43 tūkst. dolerių čekį bei 280 WTA reitingo taškų.

Praėjusių metų ATP serijos teniso turnyro Kolumbijoje finalininkas nepateko į ketvirtfinalį

Kolumbijoje tęsiasi ATP serijos „Claro Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 663,6 tūkst. JAV dolerių.

Nesėkmę vienetų varžybų aštuntfinalyje patyrė praėjusių metų šio turnyro finalininkas penktas pagal skirstymą šiemet Alejandro Falla iš Kolumbijos. Jis 1:6, 6:7 (2:7) nusileido į ketvirtfinalį patekusiam australui Bernardui Tomičiui.

Trečiadienį sužaisti dar trys aštuntfinalio mačai, kuriuose trečiąjį reitingą turintis kanadietis Vasek Pospišilas 7:5, 7:5 įveikė Alexą Kuznetsovą iš JAV, ketvirtoji raketė čekas Radekas Štepanekas 7:6 (7:2), 6:2 palaužė argentiniečio Guido Pellos pasipriešinimą bei šeštas pagal reitingą Alejandro Gonzalezas iš Kolumbijos 6:3, 6:4 nugalėjo olandą Thiemo de Bakkerį.

Paskutiniuosiuose pirmojo rato mačuose trečiadienį pergales iškovojo Taivano, Kanados, Dominikos Respublikos ir Didžiosios Britanijos tenisininkai.

Jimmy Wang (Taivanas) – Michal Przysiezny (Lenkija) 7:6 (7:4), 4:6, 6:3;
Peter Polansky (Kanada) – Nicolas Barrientos (Kolumbija) 3:6, 6:4, 6:3;
8-Victor Estrella (Dominika) – Juan Ignacio Londero (Argentina) 7:5, 6:3;
James Ward (D.Britanija) – 7-Matthew Ebden (Australija) 6:4, 3:0 (Ebdeno trauma).

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 120 270 dolerių čekis.