Antrą tašką šveicarams iškovojo Rogerio Federerio ir Stano Wawrinkos duetas, šeštadienį po 2 valandas ir 12 minučių trukusios trijų setų kovos 6:3, 7:5, 6:4 nugalėjęs prancūzus Julieną Benneteau ir Richardą Gasquet'ą.

Pergale mačą dar penktadienį pradėjo Šveicarijos tenisininkas S. Wawrinka, net 2 valandas ir 24 minutes trukusioje keturių setų kovoje - 6:1, 3:6, 6:3, 6:2 įveikęs Jo-Wilfriedą Tsongą, tačiau jau antrojoje dvikovoje staigmeną pateikęs šeimininkas Gaelis Monfilsas per 1 valandą ir 46 minutes 6:1, 6:4, 6:3 nugalėjo varžovų lyderį R. Federerį ir atstatė pusiausvyrą.

Naujasis Daviso taurės savininkas paaiškės sekmadienį po vienetų susitikimų - pradžioje tarpusavy žais J.-W. Tsonga ir R. Federeris, o, jei reikės, paskutinėje dvikovoje susitiks Gaelis Monfilsas ir S. Wawrinka.

Po ketverių metų pertraukos vėl finale žaisiančiai Prancūzijos rinktinei tai bus jau 17-asis finalas. Devynis kartus Daviso taurę laimėję prancūzai paskutinį sykį pergalę šventė 2001 metais.

Šveicarijos tenisininkai į finalą po 22-jų metų pertraukos pateko antrąjį kartą.