Pirma pasaulio raketė (ATP-1) ir šio turnyro favoritas N. Djokovičius penktadienį ketvirtfinalyje nugalėjo penktu skirstytą ispaną Davidą Ferrerą (ATP-5) 6:4, 6:2.

Trečią reitingą planetoje ir varžybose Kinijoje turintis R. Federeris (ATP–3) įveikė prancūzą Julieną Benneteau (ATP–30) – 7:6 (7:4), 6:0.

Pusfinalis Šanchajuje bus jau 36-a N. Dkovičiaus ir R. Federerio tarpusavio priešprieša teniso kortuose. Pergalių balansas kol kas R. Federerio naudai 18 – 17. Tiesa, pastarajame mūšyje Vimbldono turnyro finale triumfavo serbas.

Šiemet N. Djokovičius ir R. Federris žaidė jau keturis kartus ir pasidalijo po dvi pergales. Beje, šveicaras po turnyro Šanchajuje sugrįš į antrą ATP reitingo vietą, kur aplenks ispaną Rafaelį Nadalį.

Kitame pusfinalyje susitiks 29-erių prancūzas Gilles Simonas (ATP–29) ir 33-ejų metų ispanas Feliciano Lopezas (ATP–21).

G. Simonas laimėjo prieš rusą Michailą Južnyj po trijų setų kovos 5:7, 6:4, 6:4, o F. Lopezas eliminavo šeštą pagal reitingą čeką Tomašą Berdychą 7:6 (7:4), 4:6, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 798 540 dolerių čekis ir 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)