Trečioji pasaulio raketė finalo susitikime 6:4, 6:4 nugalėjo antrąją pasaulio raketę rusą Daniilą Medvedevą. Mačas truko 1 valandą ir 16 minučių.

A. Zverevas pasiekė saldų revanšą nutraukdamas užsitęsusią pralaimėjimų seriją. Vokietis rusui buvo pralaimėjęs pastaruosius penkis tarpusavio mačus.

Tenisininkai jau buvo susitikę turnyro Turine grupės etape, o tuomet D. Medvedevas iškovojo ypatingai sunkią pergalę po trečiojo seto pratęsimo.

Finalo metu A. Zverevas itin sėkmingai žaidė atlikdamas savo padavimus ir žingsnis po žingsnio artėjo pelnytos pergalės link.

Pusfinalyje A. Zverevas eliminavo geriausią pasaulio tenisininką Novaką Džokovičių, o D. Medvedevas – šio turnyro debiutantą Casperą Ruudą (ATP-8).

Pernai finalinio ATP turnyro čempionu tapo D. Medvedevas. Titulo neapgynęs rusas pernai finale įveikė austrą Dominicą Thiemą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)