ATP reitingo penktoje vietoje esantis R.Nadalis finale D.Ferrerui nepaliko jokių vilčių. Mačo pradžioje jis laimėjo aštuonis geimus iš eilės.

„Ši savaitė man buvo puiki, o finale aš žaidžiau labai gerai. Dominavau mače su ketvirta pasaulio rakete, tad negaliu nebūti laimingas. Ko gero, žaidžiau vieną geriausių mačų savo karjeroje", - sakė R. Nadalis.

D. Ferreras Meksikoje siekė ketvirto čempiono titulo iš eilės. R. Nadalis šį turnyrą Akapulke laimėjo ir debiutuodamas jame 2005 metais.

R. Nadalis po sugrįžimo į teniso kortus laimėjo jau antrą turnyrą. Prieš dvi savaites pagrindinį prizą išsivežė iš Brazilijos. Meksikoje jam atiteko 500 ATP reitingo taškų ir beveik 300 tūkst. dolerių premija.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo antroji pora - lenkas Lukaszas Kubotas ir
ispanas Davidas Marrero, finale 7:5, 6:2 nugalėję italus Simonę Bolellį bei Fabio Fogninį.

Moterų vienetų varžybų nugalėtojos titulą apgynė, 40 tūkst. dolerių čekį bei 280 WTA reitingo taškų pelnė favoritė italė Sara Errani. 25-erių metų Italijos tenisininkė finale per 68 minutes 6:0, 6:4 įveikė antrąją raketę ispanę Carlą Suarez Navarro.

24-erių metų C. Suarez-Navarro atiteko 20 tūkst. dolerių piniginis prizas bei 200 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Moterų dvejetų varžybose triumfavo ketvirtos pagal skirstymą ispanės - Lourdes Dominguez Lino ir Arantxa Parra Santonja, finale 6:4, 7:6 (7:1) įrodžiusios savo pranašumą prieš kolumbietes Cataliną Castano bei Marianą Duque-Marino.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)