Įdomu, kad prancūzas finale laimėjo visus 14-a iki lenkui pasitraukiant sužaistų taškų – pirmavo 3:0 ir 30:0.

Tai buvo vienuoliktas 28-erių metų Prancūzijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras, tačiau pirmasis nuo 2013 metų.

Be pagrindinio prizo, R. Gasquetas pelnė 250 ATP reitingo taškų ir 80 tūkst. eurų čekį.

24-erių metų J. Janowicziui teko 150 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų bei 42 100 eurų piniginis prizas.

Dvejetų varžybas laimėjo Naujosios Zelandijos tenisininkai Marcusas Daniellis ir Artemas Sitakas, finale 3:6, 6:4, 16:14 privertę pasiduoti favorite laikytą porą – britą Dominicą Inglotą bei rumuną Floriną Mergeą.

„Open Sud de France“ vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 494 310 eurų.

Ekvadore triumfavo V. Estrella Burgosas

Ekvadoro sostinėje pirmą kartą surengto ATP serijos vyrų teniso turnyro „Ecuador Open Quito“ vienetų varžybas laimėjo aštuntoji raketė Dominikos Respublikos atstovas Victoras Estrella Burgosas, kuris per 2 valandas ir 17 minučių finale 6:2, 6:7 (5:7), 7:6 (7:5) nugalėjo favoritu laikytą ispaną Feliciano Lopezą.

34-erių metų nugalėtojas – vyriausias amžiumi tenisininkas, kuriam pavyko laimėti ATP serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu Victorui Estrellai Burgosui, laimėjusiam pirmąjį šios serijos turnyrą, atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų bei 80 tūkst. JAV dolerių čekis.

33-ejų metų F. Lopezo laimikis – 150 ATP vienetų reitingo taškų bei 42 100 dolerių piniginis prizas.

Dvejetų varžybas laimėjo vokiečiai Gero Kretschmeris poroje su Alexanderiu Satschko, finale 7:5, 7:6 (7:3) įveikę V. Estrellos Burgoso ir brazilo Joao Souzos duetą.

„Ecuador Open Quito“ teniso turnyro prizų fondą sudarė 494 310 dolerių.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)