Nesėkmę jau pirmajame vienetų varžybų rate patyrė nugalėtojo titulą ginęs bei trečiąjį reitingą šiemet turėjęs kroatas Ivo Karlovičius, pirmadienį 3:6, 6:3, 2:6 nusileidęs australui Johnui-Patrickui Smithui ir tenkinosi 4930 JAV dolerių čekiu.

Kiti du pajėgiausiųjų aštuntuko tenisininkai laimėjo pirmuosius mačus: ketvirtas pagal skirstymą bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP-28) 6:4, 6:2 nugalėjo Dudį Selą (ATP-28) iš Izraelio, o aštuntas pagal reitingą prancūzas Adrianas Mannarino 1:6, 6:3, 6:1 įveikė Maleką Jazirį iš Tuniso ir užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei 8325 JAV dolerius.

Antradienį vienetų varžybas pradės ir 79-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis 25-erių Ričardas Berankis, kuriuo pirmuoju varžovu bus 88-ąją poziciją ATP reitinge užimantis dviem metais jaunesnis bosnis Damiras Džumhuras, kurį lietuvis ketvirtadienį antrąsyk karjeroje įveikė Turnyre Memfyje (JAV).

Šio mačo nugalėtojo aštuntfinalyje jau lauks 28-oji planetos raketė 24-erių bulgaras Grigoras Dimitrovas.

Dvejetų varžybų pirmajame rate R. Berankio ir prancūzo Adriano Mannarino duetas taip pat antradienį žais su austro Oliverio Maracho ir kito prancūzo Fabrice'o Martino pora.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 86 950 dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)